Pitajte sve sto vas interesuje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
mozes kupiti sjemenke iz nekog web shopa alien ili nirvana po meni 2 najbolja sam ukucaj ime i napisi jos seeds pored toga i googl ce ti odma izbaciti njihove stranice pa si pregledaj sta sve davaju u ponudi... indice su ti manjeg rasta a boks napravis onoliki koliko mislis uzgajati i koliko imas mjesta i novca...
 
06.07.2009
5
0
0
36
Flegy je napisao(la):
mozes kupiti sjemenke iz nekog web shopa alien ili nirvana po meni 2 najbolja sam ukucaj ime i napisi jos seeds pored toga i googl ce ti odma izbaciti njihove stranice pa si pregledaj sta sve davaju u ponudi... indice su ti manjeg rasta a boks napravis onoliki koliko mislis uzgajati i koliko imas mjesta i novca...


Jeste li vi od tamo narucivali i jel ima kakvih problema sa zakonom po tom pitanju ako mi skuze sta kupujem?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Može biti malih problema ako skuže ali ono se potrude da ne nađu ono šta bi trebali da nađu.
Imaš upustva na forumu kako je to najbolje naručiti,napravi tako i 99% si siguran.Ostaje samo onaj 1% a to je najčešče neka vlastita greška.
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
E ljudi,temperatura u boxu mi ide do 35 c, u samoj sobi mi je 30 jer se ugrije radi kompa i ostale aparature.Pa koliko smeta biljkama tolka temp,jer sam negdi procita da je optimalno 25-30c?Da li moram pod hitno nesto poduzeti ili mogu one ovako zivjeti?
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
Haha,sve mi je jasno.Nista za prvu ruku cu drzat otvoren boks,dok ne spojim ventilatore sa mobilnih punjaca na napajanje,a to bi moglo biti danas.poz
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34




Evo neke slike pa što mislite o tome?slobodno me savjetujte kako bi bilo bolje?!!
Samo da naglasim našao sam ju vani takvu i presadio kod kuce, pa me zanima dali bi bilo bolje da bude u box ili vani? S tim da ju za 10-tak dana svakako planiram van. Zasad nije vrijeme najbolje al bit će...pomoć!!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
e biljke ti imaju nekih problema,vidim nešta bijelo na donjim listovima,ph ili nešto ih malo grize
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
aha ma znam to da jedan list se malo dobio al ako bude iso na gore ja cu ga otkinit.fala
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
Pjladd je napisao(la):
aha ma znam to da jedan list se malo dobio al ako bude iso na gore ja cu ga otkinit.fala

shta god da ti je oshtetilo list necesh nishta postichi time shto cesh list otkinuti... a koliko ja vidim sa slike dva lista tj jedan vertikalni red ima simptome a mozhda chak i ovaj veliki list, ne vidi se bash dobro...

dsc00346m.jpg
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
aha oke ostavit cu onda i vidit kako ce se sam ponasat i kako joj je. Evo vec drugi dan je kod mene nakon sto sam ju naso i stoji vani na terasi a preko noci unesem ukucu da joj bude toplije.Odma ujutro iznenem van na sunce i bude tako do navecer...necu ju pod lapme zato sto nemogu drzat ukuci (nasli mi vec 2 puta starci) tak da sad dok su na moru moze bit na terasi.Za 5 dana idem presadit u sumu i gotovo...fala na savjetu
 
10.07.2009
2
0
0
45
Zdravo momci!
Vrlo mi je drago sto vidim vakak website.Izvinjavam se ako nije postavljeno na pravo mesto nov sam i jos uvek nemogu da se snagem na forumu.Citam o sijalicama opremi pokusavam da skontam sta kako mi trreba koliko ce da me kosta i takve stvari.Interesira me jedna stvar posto nabava semenka je riskantna bar za moju zemju(Makedonija) dali je moguce da uzgajis obicne semenke prirodne vutre naravno jaceg kvaliteta u zatvornemom prostoru.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
pozdrav,drago je nama sto si naso ovaj forum a jos vise sto kreces u uzgoj...sta se tice svjetla prvo se moras odluciti kakvo ces svijetlo postavljati u boks oces hps,stedne,cfl itd itd (imas negdje na forumu sve opisano sta kako koje svijetlo pomaze i znaci u razvoju biljke al sve ovisi o tvojim mogucnostima) prostudiraj to malo :sun2:

a sta se tice sjemenja ma slobodno uzmi sjemenke iz neke vutre i sadi nemas opce beda uvezi toga,ljudi kupuju vecinom sjemenke da se nemoraju zezati oce li dobiti musku ili zensku iz tog sjemena ili da uzgajaju a neznaju koje je vrste pa zato ljudi vecinom narucuju si sjemenke...
 
10.07.2009
2
0
0
45
Hvala na odgovoru Flegy:)Pomogao si oko semenke.Za uzgajanje mi nije problem zivim sam sa mojom zenom nemam od koga da krijem bilo sta a i imam mnogo neiskoristenog prostora u kuci:).Ako budem imao probleme oko nabavljanje opreme u Makedonii valjda ce neko od foruma da me saceka negde u hrvatskoj ,bosni ili srbii gde se dogovorim i pomogne mi da idem i kupim sve sto mi treba:D
Hvala jos jednom momci praticu prvo forum neko vreme da dobro zapisem sve pa da posle probam da nagem opremu.
Ja vec gajim canabis preko 15 godina ali uvek na vikendici naotvorenom tako da znam sve oko bolesti i sta tacno canabis trazi u koje vreme.Naci cu neke slike od mojeg najboljeg roda pre nekoliko godina da vidite sliku imao sam stablo 3,4m:)) (Strumicko seme) iz najboljeg agro dela makedonije:)
treba mu samo dobar provev i da dobro stimuliram vestacko sunce.
Bravo jos jednom za ovaj prekrasni forum ima tako korisnik informacija.
Pozdrav momci!
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
evo par pitanja njemojte se ljutiti vjerovatno sve vec pise na forumu ali neda mi se ba s traziti dakle
kada citam o uzgajanju cesto se spominje lst to mi niej jasno sto je i kako se radi pa ak bi neko u kratkim crticama mogao odgovoriti
drugo Scrog ili kako se zove ona shema sa mrezom kada ste ograniceni grow boxom
to me zaniam kako se stavlja di zasto kakva merza na koju visinu itd...

onda kada gnojiti?

i jos jedno pitanje ako je mali grow box jeli ok da odma marnem na 18/6 pa onda 12/12 i koliko bi trebalo biti na 18/6?

nov sam u ovome i pokusavam dati sve od sebe ali ovo mi nije bilo jasno hvala unaprjed na odgovorima
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
jos jedno pitanjce kako da napravim da biljka raste sto nize (ne pre nisko) tipa za pc grow neki? a da da sto vecu urod^^
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.