Pitanje u vezi testa i suda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.03.2014
6
0
0
Da vas pitam vas koji ste pali s cibom za koliko dana od suda su vam poceli testovi i koliko dugo?
 
14.03.2014
6
0
0
Ma nisam nigdje naso di pise za koliko dana pocinju testovi od suda :D
nek se bar neko javi ko je pao pa nek kaze za koliko su mu poceli ti testovi
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
pa vjerojatno odmah nakon suđenja....

ti si maloljetan jelda?

ko prvo ako jesi, nebi trebao biti na ovom forumu jer je maloljetnima zabranjeno sudjelovanje u forumu

a testovi ce ti pocet vjerojatno odmah iduci tjedan nakon suda, ako su to oni testovi na koje ja mislim na koje mi je frend isao, znaci poslje presude je isao na razgovor kod psihologa tog i oni su se dogovorili kada ce testovi biti....

tolko od mene... na srecu nisam imao te probleme xD
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Pročitaj pravilnik, maloljetnicima nije dozvoljeno registriranje na forum :)

Mene ne pitaj zašto, takva su pravila već jako dugo i tako će i ostati.

A čudno mi je ako si punoljetan pa ti je dodjeljeno testiranje i psihić, pogotovo ako si iz HR gdje je sada konzumacija prekršaj od 5 do 20 iljada i adios amigos, nikakva testiranja.

Nisam jos nikad cuo da su punoljetne slali na testiranja nakon padanja pošto na testiranja šalje socijalna skrb, a oni brinu o maloljetnicima.

:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ako si iz HR neces sigurno dobit testove, novcana ide od 5 do 20 tisuca kuna, ako nisi nikad kaznjavan prvi prijedlog ce vjerojatno biti 5, pa nakon toga ides na žaljenje, kazes sucu/sutkinji kako ti trava treba, pomaze ti, u depri si zbog skole, faksa, posla, pritiska ostatka svijeta, rata u u ukrajini, iskreno se ispričaš, gledas ga u oci cijelo vrijeme i zavrsit ces sa 1000-2000 kuna kazne na rate i adio.... :)

samo moras slozit pricu da povjeruju (vjeruj mi znaju oni ko laze to im je opis posla) i stvarno se ispričat kao neces nikad vise, i bit dobar prema sucu, to ti je moj savjet

ja sam isto trebao dobiti kaznu 10 soma kuna (ne zbog vutre nego voznje bez dozvole pripit) i nakon svega sam dobio 1700kn kazne na 3 rate :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.