Pitanje u vezi testa na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
A ako ti nije gadno, daš nekom ko je čist da ti se popiša u tu malu bočicu koju strpaš u gaće i eto ti opet prolaznosti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zo_Zo

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Samo ne zaboravi prije nego što uđeš tamo gdje se testiraš da malo podgriješ tu mokraću da ne bi bilo sumnjivo. Sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zo_Zo

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Koliko ja znam nije pametno davati mokracu suprotnog spola jer se to vidi :)

Ma jok, ja sam isto mislio ali netočno. Još sam mislio kad mi kaže "gospodine pa vi ste u menopauzi" ali ništa, sve što radi sa urinom jest da stavi trakicu nikakva dodatna testiranja pogotovo da bi saznali čiji je urin, to je jednostavno neisplativo. I frend mi isto 8 pišanja od stare urin i sve uredno prošao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutricaboy

Donpexico

Banned
Banovan
30.05.2015
2
0
1
26
Ujutru me je keva probudila i rekla da radim test i pokazalo se pozitivno zadnji put sam koristio za novu godinu a pre toga sam samo jos dva puta konzumirao i ne idem vec mesec i jace gde neko konzumira vutru kako sam onda pozitivan?Inace test je na onoj maloj plocici
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ima ljudi koji su pozitivni i nakon duže vremena. Znam neke koji su i nakon više od 100 dana bili pozitivni. Varira od osobe do osobe. Netko se očisti za 3 dana a netko nemože 3 mjeseca.
Nego aj malo budi iskren pa priznaj koliko godina imaš! Nisam još vidio da klipana od 18 godina stara ide testirat.
 

Donpexico

Banned
Banovan
30.05.2015
2
0
1
26
Ima ljudi koji su pozitivni i nakon duže vremena. Znam neke koji su i nakon više od 100 dana bili pozitivni. Varira od osobe do osobe. Netko se očisti za 3 dana a netko nemože 3 mjeseca.
Nego aj malo budi iskren pa priznaj koliko godina imaš! Nisam još vidio da klipana od 18 godina stara ide testirat.
17 mada idem u odeljenje sa generacijom koja je '97 testira me jer zna da drug prodaje i da je brat duvao i komsija jedan od skoro prodaje pa mi je radila test veruje mi da nisam probao ali sam reko da sam bio u drustvu koje konzumira
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Eto lijepo od tebe. Odgovor si dobio na pitanje, mani se vutre i slušaj mater. Budeš popio ban kad dođe netko od glavonja, ali bez brige, vratiš se kad napuniš 18 pa te naučimo uzgojiti biljku i onda kažeš staroj vidi zelja mama :watch:. Pozzz i pamet u glavu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: faki and cocoxxx
04.11.2014
9
15
3
Inace na to koliko ce dugo test (mokraca) biti pozitivan ili negativan utjece nekoliko faktora: kod debljih ljudi se zadrzava puno duze nego kod mrsavijih jer se thc akumulira u masnom tkivu, kod ljudi koji su puno vise aktvniji brze i metabolizam radi tako da se i thc krace zadrzava. Naravno tu je i faktor ucestalosti pusenja, ovisno koliko cesto pusite moze se zadrzati u mokraci od 1 do 30 ak dana cak i duze..
No to su vec sve poznate stvari, nego nedavno sam procitao u magazinu High Times, da su nedavne studije dokazale da ako se uzima Cink kao suplement neposredno prije testiranja , test bi mogao biti lazno negativan sljedecih 12 do 18 sati. Nisam probao ali kazu da je moguce da radi. Ako ko ima vise informacija ili iskustva u tome neka podjeli.
Inace na brodu imamo svako toliko blic testove, naravno kad sam na moru ne pusim, ali desilo mi se da sam sredio neku finu Sativu sa Papue Nove Gvineje i za dva dana test u Australiji i ispao negativan, zato sto sam svaki dan aktivan u teretani, pijem puno vode a i jedan joint u mjesec dana abstinencije se brzo ocisti. Dakle najsigurnije rjesenje - zdrav zivot, i prije testa pauza. poslije testa - nadoknadjivanje izgubljenog :0
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
02.06.2015
2
1
3
35
pozdrav. isčitah sve al čisto da vam izložim moj slučaj.

poslednji put sam zapalio pre 16 dana od tada par puta bio pasivan pušač. čak i tada i pre toga sam pušio u manjim količinama. imam brz metabolizam, dosta se znojim, krećem se, mršav sam.

treba da idem na pregled za kruz šip pa se plašim testa.
e sad, da li da sačekam još malo, par nedelja ili da probam da ispijam tonu tečnosti ovih par dana, planirao sam da idem na test za 2,3 dana al ne bih da rizikujem. postoji i varijanta da nađem nekog ko ne puši mada je to baš teško diz dejz.

hvala unapred. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
02.06.2015
2
1
3
35
:D

prošli i pretprošli vikend sam krenuo sa pivom, dosta popio, dosta pišao.
napravio sam sebi ledenog čaja da zvekećem ovih dana, videćeo šta će biti.
izgleda da nije frka ako odem malo kasnije na taj test mada bi da upadnem u prvu turu koja isplovljava.

biće teško odoleti čarima ako naiđem na neke lepe uzorke tokom krstarenja al moram se obuzdati. :/

hvala na savetu!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
jeo je dobre makovnjače ziher
s324.gif
.
 
19.06.2015
1
0
1
28
ovak
situacija

pocel pusiti prije 2 godine sa 16
pusil kroz ljetne praznike dnevno 3 frule (average) nekad vise nekad manje, pipe, bong...
pusili na koncertima na 6h po 4 grama
pa sam malo kroz skolsku godinu smanjio
pa su opet dosli praznici i opet pojacao al ne tolko.. 2-4 na tjedan
onda sam sad zadnji razred srednje (4.) pusio dosta rijetko, pusilo se al ne puno
stari mi je vec jednom pronasel al nikaj. e sad mi je opet pronasel i zeli da odem u bolnicu na test.. kolko imam fore da se ocistim totalno, dakle mislim prestat pusit, aktivno i pasivno.. do kraja se rijesit toga bar do pisanja. sta mi je ciniti i kolko imam fore da se ocistim. hvala

EDIT: imam 2-3 tjedna
 
Poslednja izmena: