<plants love combo light>

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ovako je moj plan,ova je u boxu dok druga biljka (jos u vege fazi)ne bude spremna za 12/12 rezim..ako ova do tada,a kontam jos 2 nedelje najvise,bude skroz ok -znaci bez jaja ,ostaje u boxu...uglavnom necu da se nerviram,uvek je mogu izbaciti ako krenu jaja opet da se pojavljuju-time will tell
znaci experimentisem malo,kad vec nemam neko dobro seme da piknem
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
nekako mi nema logige da iz hemica pretvoris u zensku biljku, kontam da ce ti se jaja vratiti hahahah
a i ako se ne vrate, neces imati tu sta za pusiti
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
mreza...ma to sam se istripovao :) sve je to moglo i sa obicnim LSt-om
imam ja svoje momente,ne znam ni sam sebi da objasnim,uglavnom leti mreza napolje mada mi odgovara da drzim na njoj posudu sa vodom na koju duva vent.
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
26. dan u cvatu
pre cetiri dana zalivena sa 2L kisnice regulisane i sa sodom-bikarbonom i sa sircetom.Nisam prvo znao koliko sode da stavim u kisnicu koja je bila kisela i naravno preterao sam,pa ajd onda vracaj sa sircetom,uglavnom zalivena uz 30ml crvene Plantele,Ph 6.5-6.0
ONa bebana mi pokazala qrac sa sve jajima tako da je ...eno GA sunca korenje
evo malo macro slicki ove moje sto je ubedjujem da nije Hriscanski praviti se musko ,a pri tome si zensko... ;)









vlaznost u boxu pod svetlom 35%,temperatura 26 C,nocu je svetlo ugaseno i ne merim nista,poslednje jaje ocupao pre vise od dve nedelje i nema ni traga od njih,samo pistile pice...
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
Zatvaram dnevnik(nezavrsen) i svoj nalog ovde na forumu...hvala jos jednom dobrim ljudima za share dobre volje i informacija,zelim im sve najbolje,a ovi drugi nadobudni,malodusni i maloumni nek' se go.e u 3lepematerine
BAnujte me,ne mogu sam! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
u dnevniku ne vidim ni jedan nadobudan, malodusan il malouman post, ne znam cemu to i koga prozivas
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
Nema veze sa dnevnikom ali ga zatvaram zato sto nemam zelju biti clan foruma gde se sprdaju ljudi sa ozbiljnim stvarima,i to se tolerise,ljudi prave teme za "kako obrisati svoje d.pe" i to prolazi bez nikakvih sankcija...dosta ljudi se ponasa kao da su uhvatili Boga za ....ima i pravih humanista,tebi skidam kapu za 10000+ postova na ovom forumu i jos par njih koji i kad spamaju izvine se nakon toga i bar ja imam potpuno drugaciju (pozitivnu) percepciju tih osoba.
Naucio sam koliko sam naucio,hvala jos jednom dobrim ljudima,ovim drugima zelim da ispuse neki dzojus koji ce ih odvesti u katarzu i uciniti ih obzirnijim osobama,a ako nam se putevi ikada ukrste, zadimit ce se...;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajd onda, po zelji autora :lock: & move, mada i dalje ne kontam gde su ta sprdanja sa ozbiljnim stvarima i sta se to tolerise, svakodnevno delim opomene i bacam neadekvatne teme u yard, i danas ce tri nove da lete, no... tvoja odluka i tvoj utisak, necu se mesam, umesao bi se da si prilozio neku zvanicnu zalbu ili nesto konkretno javio preko pp, ovako je sve preapstraktno da bi polovio o cemu se radi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.