Pljuga me ne radi kada koristim ulje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Nisam apstinirao, ali sam sam uveliko smanjio već nekoliko dana. Samo jedan mini jokson pred spavanje. Sinoć sa drugom zapalim malo veću buksnu i baš me je puklo da nisam mogao vjerovati da je ista vutra upitanju. Neko vrijeme ću pušiti samo naveče i to samo par dimova, a svakih nekoliko dana kada prođe sebi dam malo više oduška. Za sada mi je ovako ok pa ćemo vidjeti.:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and grouchy
31.10.2015
13
1
3
28
Pozz ljudi :D
dobih od prijatelja malo RSO ulja, i sta cu napravim si dva joxa tako sto sam uzeo cigaru otkinuo joj filter i premazao je uljem poprilicno dosta i umotao u rizlu, zapalio sam, malo ruzno za pusiti, ali me odradilo pravo, na kraju zaspao ko beba, je li safe ovo sto sam radio, prijatelj kaze on cesto sebi na cigaretu namaže, 100% safe? I ima li netko slicno iskustvo?
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Pljuga ti više ne šljaka jer si razvio toleranciju.Ako baš hočeš da te kresne razmaži ulja po papiru od pljuge sa toplim nožem, promjeni filter za onaj od jointa poduvaj to i i mislim da bu te fino puklo....:)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Čovjek kaže da ga je odradilo pravo a ne da ne šljaka.:D

Edit: Ima li iko ovdje da nije naduvan kao ja??? Ali i ja ću još malo jedan mali.:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and nerp

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Pozz ljudi :D
dobih od prijatelja malo RSO ulja, i sta cu napravim si dva joxa tako sto sam uzeo cigaru otkinuo joj filter i premazao je uljem poprilicno dosta i umotao u rizlu, zapalio sam, malo ruzno za pusiti, ali me odradilo pravo, na kraju zaspao ko beba, je li safe ovo sto sam radio, prijatelj kaze on cesto sebi na cigaretu namaže, 100% safe? I ima li netko slicno iskustvo?

K'o prvo naravno da je safe....sigurno.....to je u principu jedini naćin koji ja prakticiram kada duvam (nažalost jako rjetko) ..mislim da i drugi tako puše ulje...jedino te zeznulo što si predebelo namzao cigaru sa uljem pa te puklo ali i uspavalo....ne volim shit ni spominjati ali znaš da se nejga manje stavlja puno jer je viša THC koncentracija a u ulju od 3 do 4 puta više THC-a....napravi malu pauzu....namaži si laganini na jutarnji pa da vidiš kako će te odraditi.....na lulicu još par dimova nekog dobrog skunka i raketa si....:puuuh::
Uživaj...
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Totalno ti je safe druze ,samo sto ces morati naci svoju mjeru.

Mozemo ti mi govoriti ovako onako ,imas ljudi ovdje kojima gram bude 5 dana a imas ljudi kojima treba 5 grama dnevno koliko god puno zvucalo.


Samo se opusti ...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
... Mislim da se i pored tolerancije čovjek navikne na isti osjećaj napušenosti (isti strain), tj. postane ti normalno da si u takvom stanju...

To definitivno... Ja se jako brzo naviknem na jedan strain...vec nakon tjedan dana skoro pa imun i onda presjeces s necim drugim i ne mozes vjerovati koliko malo ti treba...

Tako da preporucam svima da probaju imati bar dva izbora...
 
31.10.2015
13
1
3
28
Joj boze koliko je rso zakon :D Vec u par navrata sam radio istu stvar na cigaretu sa manje ulja, znaci high mi bude pretezno cisto body, nmg se kauča da se pomjerim 'couchlock' jebeni xD, a head high ili ga nema ili je blag, muzika mi je jako dobra, sve je smijesno a bilo sta da pogledam bio to mini video ili film ja ne mogu da skontam jebote haha, uglavnom jaka stvar. Imam jos rso zaliha bar do proljeća onda krećemo sa automaticima napolje! gl meni a i svima vama!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Apsolutno se slazem, s obzirom da nisam hedic zapalio, ne secam se otkada.. pa ima 20 dana :D
Samo ulje uvece, ponekad namazem na papiric pa ga nalepim na cigaretu ako mi se bas pusi..
Nema kasljanja, miris 10x manji, totalni relax
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alek135
31.10.2015
13
1
3
28
A da li si uzimao rso oralno? Meni su dani prenatrpan vazda :D tako da nemam vremena da budem stoniran vise od 5 uri :D da li je razlika velika kada uzmem kao cigaretu i kao 'edible' osim sto orlano znatno duze drzi?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nerp
Moram napisat, uzmi vaporizator pa ćeš dobiti drugu dimenziju i za spavanje i druge radosti. I ja koristim ulje a vaporizirane je u nekim stvarima bolje od ulja. Od srca ti preporučujem. Bices 100% zadovoljan. Ja Garantiram. Samo nemoj uzet nekog vapota koji ne radi svoj posao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Alek135

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
A ti si jutros jos okacio u 2 teme sliku vaporizatora i taman krecem malopre da ti pisem PM "da li moze ulje na taj vap" i vidim ovu tvoju poruku.
OK, sada znamo sta cemo da zazelimo od Deda Mraza :D
 
31.10.2015
13
1
3
28
Naručit ću nešto zajebano :D a lud sam za psihodelijom i dobrim smijehom da li će mi to rso u vaporizeru pruziti to, zelim da mi muzika bude 'enhanced' i na kraju da me lijepo uspava kao bebu, mislim pitam iz tvog iskustva i znam da je rso napravljen cisto od indike, ne zelim uvjek pure body high xD
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Može i ulje, samo treba od drugog bredera uzet posudu koja se stavi u vaporizer.
Još jednom ću napisat. Nema potrebe ulje vaporizirati jer kada vaporiziras u dobrom vaporizatoru je rad u tijelu i glavi za 30%+ jači nego da si popušio dzojnt. Puno finiji rad.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp