Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Zalio sam ih svaku sa 4 litre i sledeci dan jos toliko i sad su kao nove.

E sad imam par drugih problema.

1.Danas kad sam bio da ih zalijem videla me komsinica koja skoro nikad nije tu kako sa svog placa ulazim u sumu.To je jedna baba koja je jako malo pokretna i koja je jako ali jako retko tu i granici se sa mojom njivom..Drugar je bio samnom ali nije isao da zaliva nego je ostao da sedi na placu.Ona mu je prisla i pitala ga sto to zalivam posto sam nosio balone puno vode sa sobom .Posto u tom delu placa imam dosta jabuka on rece da zalivam jabuke.Na svu srecu meni upade neki kamen u cipelu i ja stadoh kraj jedne jabuke i sagnu se tako da je stvarno ispalo kao da zalivam.Al posle sam usao u sumu i on misli da me je ona videla kako ulazim.I sad me malo cepa paranoja.Sta ako ode ona do tog ulzaza u sumu i krene da rovari.Put je dosta jeben i ja jedva dodjem do sajta kroz tu sumetinu,a kamoli jedna baba,al opet mi je malo frka.

2.Sutra idem na more i biljke nece biti zalivene 12 dana tako da se nadam kisi.Nije dosta dugo padala,a bilo je jako otoplo,stvarno bi mogla sad da padne.Neznam sta ce mi biti sa bilkama ako nepadne kisa a ostanu ove temperature.

3.Jedan durban jos nije pokazao pol.*****u seme,20 avgust a on jos nista,KAKO TO?Al i ovi ostali durbani nisu poceli da prave headove nego samo izbacili po jednu ili dve pistile i miruju.Da im nesto fali znao bih jer imam jednu malu divljakusu koja ima bas fine headove a raste sa njima.Znaci do vrste je nadam se?


Sta mislite o svemu?
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
3. Durban je sativa, a sative cvijetaju dosta kasnije, to je razlog. Do sorte.

2. Nece biljkama nista biti tih 12 dana. A i bice kise ;)

1. Od paranoje nema ljeba!
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
12 dana je previše...3 dana bez vode a biljke ti se objesile...šta će da bude nakon 12...
ali imaš tog komšiju pa njega zamoli nek im se posweti tih dva tjedna.....i ako je moguće da ne prolazite više onim putem već izBrijete neki nowi jer bi stwarno bilo šteta da Baka pošipu owe prediwne prinčipese:))!!!
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
da je tebi do paranoje ne bi ti i svoju i njihove slike objavio...ta baba ti je je još najmanji problem...
a i kiša neće tako skoro
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Pozdrav svima.Evo ja se vratih sa mog letovanja.Odmah sam otisao na sajt i situacija je sledeca.Obesile su se kao prosli put kad je bilo jako toplo,ali mislim da ce biti ok,ipak nisu zalivene 12 dana.Zalio sam ih sa po 6 litara vode svaku veliku,i sa 3 ove manje.Obicicu ih sutra da vidim situaciju.

Ali nervira me jako to sto durbani nisu poceli da cvetaju jos.Imaju nesto jako malo dlacica tek da vidis da su zenke ali ni blizu headova.Imam jednu malu divljkusu pored njih i ona je puna headova,i to bas bas.Neznam sta su mi ovo iz nirvane prodali majku im.Nije valjda ukrasno bilje,he he he he.Kad bi oni krenuli ovih dana,bili bi gotovi tek u novembru,a ko zna kakvo ce tad vreme biti.BAS ME NERVIRAJU.GIGANTSKE BILJKE OD PO 3 i PO METRA A HEAD NI NA VIDIKU.


Sta vi mislite o tom cvetanju?
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Mislim da se nisi dovoljno informirao prije nego sto si poceo sadit... Pogledaj si malo koliki je flowering period. 8-10 tjedana
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Ma znam ja to ali kad ce da krenu da cvetaju,to mene interesuje.Vidim da su na forumu svima skoro procvetale napolju.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Da ali takva je vec tri nedelje,pustila jednu ili dve pistile za koje mi je trebalo 20 minuta gledanja da bi ih nasao.I od tada nemrda.Jedna cak nije pustila ni jednu tako za nju nisam siguran da je zenka.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Ajd dobro.ISTI TRETMAN SU SVE IMALE,NEKA DIVLJA SORTA KOJU SAM POSADIO ZADNJU PUNA JE HEADOVA,KUPOVNI DURBAN NEMA NISTA.

Jel sad jasnije?Prema svima se odnosim isto.Do ovog odmora zalivao sam ih svaki 3 ili 4 dan.Gnojio ih redovno.Da sam sam se lose odnosio prema njima ne bi tolike narasle.Vece su od nekih stabala tamo.Stablo im je debelo verovatno su ga morati sekirom cepati kad ih budem vadio.

P.S. Cak sta vise ta divlja koja je puna headova koja je izvucena iz nekog paketa kupovne trave na ulici bila je zapostavljena.Uvek sam prvo zalivao durbane,pa ono sto ostane vode dobije ta divljakusa.Cesto joj se ostavljano jako jako malo.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Meni je Nevilles Haze x G13HP prije 4 godine počela cvjetat tek oko 15. 9. tj. onda sam vidio neke male vrhiće.
Afghan#1 krajem 8. mj.
23.9. je 12/12 tako da će to vrlo skoro, a mislim da si ti zabrijo i da tvoji Durbani cvjetaju, samo ti to ne kužiš još.
Sve sorte bi trebale sad negdje početi, samo se strpi. Bitno je strpljenje, gledaj i uživaj:wave:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ma čupaj sve to što te nervira!!!što one misle, da ti imaš živaca gledat kako te podjebavaju?to su se one dogovorile s tom divljakušom da te izlude jer si platio za sime!magarice jedne bezobrazne dabili bezobrazne!

ovo se deda šali,opusti se!ima i u mene toga.ali ljudi 23.9 je tek pravih 12/12 dakle ima još dana za noći...
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
E pa ljudi moj grow gotov.Ona baba koje sam se i bojao rekla caletu da me je videla,cale otisao tamo ,nasao i sve pokido.Tako da je to to.Hvala svima koji su ucestvovali u ovome i koji su pomagali.Ako nista,mnogo sam naucio.Nikad vise napolju necu uzgajati dok nenadjem 100% sigurno mesto na koje samo ja imam pristup.Sad bih probao unutra jer mislim da je mnogo manje komplikaovano.

Do sledeceg puta.

POZDRAV
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
Indoor je i po meni najbolji nekako nabacis ormancic s kljucem i nema ko da te dira sto se tice matoraca....:D.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Zonom,babi skuvaj caj od lijandera kad dodje zima,a tati kazi da to sto je uradio nije lepo od njega.E sad vidim da te nervira sto ti durbani ne cvetaju.Ne cvetaju ni meni biljke iz semena iz Holandije,bilo da se radi o sativi bilo o indici.Nemam pojma o cemu se radi,mada domacice jos malo pa su spremne za berbu.
Jel zna neko zasto ne cvetaju ove Holandjanke???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.