Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Mini update i jedno pitanje.

Biljke mi super napreduju i pocele su pokazivati polove.Na gerila sajtu sam imao jednog muzijaka i 2 zenke.na svu srecu taj muzijak je bio jako mali i zakrzljao a zenke su jako velike.Jedna je oko 2 metra dok je druga div,oko 275cm.Jako je velika.Na primarnom sajtu situacija je jos bolja durbani su mi visoki oko 210 cm al posto su lst-ovani jako su siroki i glomazni.Oni malo kasne sa pokazivanjem polova al mislim da ce i one brzo.Evo slika od pre jedno 7 dana.


nevidi se bas najbolje al sta je tu je.

E sad pitanje.Ici cu skoro na more i nece me biti 12 dana.Hoceli to biti neki veliki problem.Mislim prvenstveno na zalivanje,jel biljkama puno to bez zalivanja?
 
20.06.2007
17
3
1
34
ma i nije ti neki problem, u tih 12 dana će sigurno pasti kiša bar jednom, a i da ne padne nije neki bed, ne moraš se brinut!!! inaće ti biljke dobro izgledaju...
peace
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Evo jedan sves foto update.Morao sam da se popnem na drvo da bih je uhvatio celu.230cm.4 od 5 zenke jos jedna nije opredeljena.

 
28.07.2008
27
0
0
36
moze mi ko dati kakav savjet sve je na topiku "iskusni..pomozite novom groweru"

pa ko ima volje

unaprjed hvala p.s.biljke ce vam biti zahvalne!:)
 
28.05.2008
4
0
0
39
vrh ti je biljka zonome,ali je mnogo visoka,a slabo razgranata..nemam iskustva sa takvima,ne znam koliko bas plodova mozes ocekivati..mada,za gerila grow je VRH!!!
sve najbolje,poz..
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
ZoNoM predlažem ti da cvikneš donje grane koje ne dobivaju direktnu sunečvu svjetlost. Kad cvikneš donje granje, energija odlazi gore prema vrhu i dobit ćeš bolji top hed i ovi ostali vrhovi će biti bolji.
Dodaj nekog organskog gnojiva, guano je meni super... Bit će to dobar beba :)
poz
boz
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Koristim plantelin cvet.Mislim da ce to dobro da odradi posao.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ejla zonome pa dugo ja nisam zavirio tu u ovu tvoju temu...pa biljke su ti stvarno vrhunske...stvarno super dobro izgledaju...svaka ti cast...samo tako nastavi zonome!! pis
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Durban poison je jako jako dobra sorta.Za sad ja sam prezadovoljan.Od 10 komada uspelo mi je 8 i za sad samo jedan muzijak.On je odavno posecen. Imam 6 zenki i jednu koja se jos nije opredelila,nadam se da ce biti zenka jer svi kazu da muzijaci cvetaju prvi,a posto su sve oko nje zenke valjda ce i ona.2 na gerila sajtu i 5 na primarnom.Te na primarnom su toliko velike da nemogu vise ni da ih slikam jer jako je postalo tesno.Nikako nemogu da ih stavim u kadar.2 su normalne velicine a 3 su giganti.One su sve preko 3 metra i jako jako siroke,jer su bile LST-ovane.Mozda glupo zvuci ali sad bih voleo da stanu i neporastu ni centimetar vise.Bojim se malo gde cu susiti tolike grdosije.Na gerila sajtu ova jedna je visoka 3 metra ali ni priblizno siroka kao ove vamo,dok je druga oko 220cm.

E sad par pitanja.

Da li gledam da je pocetak cvetanja bas dan kad one izbace pistile?

Da li striktno da merim 9 nedelja i onda ih skidam jer toliko pise da durban cveta?


P.S. Nadam se da cu uskoro nabaviti neki dobar aparat pa da vam slikam,da se uplasite
:wave:
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
racunaj od dana kada si ih prepoznao da su zenskog pola
sto se tice merenja...nije bas potrebno meriti,ali bilo bi dobro da zagledas pistile kako odumiru i kada ti 70% pistila promeni boju,ti uberi.Mozes ti da je uberes kada bude i 50%,ali ces dobiti mnogo euforican high.Ma najbolje bi bilo da gledas kako izgleda smola(thc).koliko je providne boje,koliko mlechne boje ili koliko vuce na zlatnu.U svakom slucaju,ipak ti najbolje znas sta zelis od nje...​
Mozda glupo zvuci ali sad bih voleo da stanu i neporastu ni centimetar vise
sta ces kada vole sative da narastu,ebiga
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Nisam našao, možda sam fulao, al' zanima me koji je to Durban? Od kojeg uzgajivača?
Jel' to Nirvana Durban Poison?
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Evo svezih slika sa pro aparatom.Sve su zenke.





brine me samo malo budj koja se cesto pojavljuje u headovima pred kraj cvetanja gde bude mnogo vlage.Mislim da cu ja imati taj problem jer durban sazreva kasnije bas tad kad je jako velika vlaznost vazduha.E sad ,procitao sam na icmagu da neki fungicidi sprecavaju budj i to jako dobro.Molim vas da me uputite koji su dobri ako iko zna.Nebih voleo da ospem biljke sa nekim otrovom.Ti ljudi na icmagu koriste taj organski fungicid koji je potpuno siguran i nesmeta coveku ni malo.

POZ
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Imam jedan problem.Sad sam se vratio sa sjatova i na mom primarnom sajtu situacija je losa.Sve biljke su se totalno obesile.Nisam ih zalivao 3 dana,a bilo je 40 stepeni.Dali je to nedostatak vode.Na ovom drugom sajtu nisam bio 7 dana a one izgledaju super.Kako sad to,ove nisu zalivane 3 dana a izgledaju dosta lose a ove sto nisu zalivane 7 dana izgledaju jako dobro.


Da nije mozda neki drugi problem u pitanju.Nema nikakvih drugih promena na njima samo sto su se totalno obesile.

Pomagajte.

Posto nemam aparat da ih slikam nasao sam sliku na nekom drugom forumu.Moje izgledaju isto ovako samo su jos vece.

 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Daj kaj se brineš, neće njima ništa biti. To je korov, pusti korov da raste! :icon_mrgreen:
 
21.08.2007
3
0
0
35
cini mi se da su žedne da. mozda imas na drugome placu bolju zemlju ili nešto drugo. moze puno bit razloga zasto je na jednom sajtu ovako i na drugome drugčije.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
žedne!!!aj ti ne popij ništa 3 dana na +40
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.