Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Nerazum kako to mislis KaraJack al nema veze.Place mi se ceo dan.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Mozda je mislio na "grad" kao "city", a ne "grad" kao meteorolosku pojavu, he he

pa placi ZonoM, isprazni se... :thumb: mozda ti pomogne...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ufff zonom e....bas mi je zao stvarno...
koje sranje jebote...bas tapija...a cuj...jebiga kuzis, bit ce bolje...glavu gore
Fumeur08.gif
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma bit ce to ok... jake su to biljke.. sam sto ce se sad malo usporit.. valjda nece opet past uskori
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
i ja isto mislim da će preživjet... ne sve ali velika večina... neke će ti bit prirodno obrezane :icon_lol: a od nekih ćeš dobit i hemiče!!.. želim ti svu sreću ovog svijeta..
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ola..nista evo dosao da dam jos jedan mali apdejt...
evo danas sam bio do plejsa i pogodite sto me docekalo....nistaaa...7 biljaka nestalo...nema ni traga...pa jebote e da bas nisam ni poceo nebi imao sta izgubit a ovako k.urac...mah...evo ostala mi je jos ova jedna koja mi stoji pod prozorom od prije par dana a i nju brijem da cu bacit jer dosta mi je svega...izgubio sam volju....uzivajte....
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ajoj.... znam kak ti je... tak je i meni bilo prošle godine.... samo karjem 7 mj. još gore... e kolko su ti visoke bile?
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
bedak... zaista se suosjecam... imao sam i ja takvih situacija, ulozis vreman i truda, i nista...
al ne odustaj, stavi tu jednu sto imas, za inat svemu...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
undercover a imale bi zicer metar da sam ih mjerio danas...
ma jebes biljke i sve...pa daj ajde bas sam se nadao da ce mi uspjet i jos sam se sam sebi smijao kad sam razmisljao kao zamisli da mi ih netko uzme ovo ono...pa daj ajde nabijem ti cjeli ovaj dan...i u turniru u biljaru sam izgubio u polufinalu i to cisto iz gluposti.....nisha...brisem ovaj dan na kalendaru za sljedecu godinu...prespavat cu ga..................................................
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ništ ako nemaš nekakvih zaliha od prije ili ako nemaš namjeru kupovat sranja od dilera kreni indoor ako imaš uvjete..jedino ti to preostaje.. neznam šta da ti kažem osim da se je upravo to i meni deslo ali za vrijeme cvijetanja..skoro pa 8 mjesec počeo.. al sva sreća imo sam na drugom mjestu 1 za nedaj bože...tako da ono.. znam koje je to sranje brate... kad si uložio jako puno truda, novaca, vremena, živciranja i straha u to..da ti se svijet sruši.... al nemoj odustat.... jedino te to može spasit...i ja sam žalio.. jako puno... jer su biljke bile malo za reć dobre... al eto..vald je tako moralo bit i gotovo... al što je najgore dan danas nisam našo lopova.. uglavnom.. bio sam odsutan i prijatelj s kojim sam gajio ošo pregledat sajt i zalit.. isto ko i teb samo što je zateko 2 biljke od 10 i nazove mene i sve to i zakljucimo da je lopov ostavio te 2 iz sažaljenja danam ipak nešt ostane..al nakraju sutradan su i te 2 nestale...moš mislit... joj joj a da sam ga našo odrezo bi mu prste s kojima je krao majku mu je*bem... sa outdoorom moraš i na to računat... sretno ti bilo i drži se...i naravno nemoj odustat.. pozz
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
E ljudi sad sam se vratio sa sajta i mogu vam reci da nije sve tako lose.3 od 5 durbana je netaknuto i medju njima je onaj najveci koji sada ima ok 80 cm.2 su malo povredjena ali mislim da ce se sigurno oporaviti.2 divljakuse takodje povredjene ali mislim da ce i one biti ok.

PITANJE>
Sta da radim sa povredjenim listovima.Jos su zeleni ali su puni posektina i rupa od leda.Dali da ih kidam ili ne?

Evo slika najveceg al je mrak pa se slabo vidi.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ostavi prirodi nek ucini svoje.. valjda je biljka u zadnjih 2 milijuna godina shvatila sta je tuca i kako je prezivjet.. listove koji joj ne koriste odbaciti ce sama.. sit back give plenty of watter and relax.. :)
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
lijepo je da si se vratio ZonoM.. bitno je sa su durbani preživjeli:thewave:... samo nastavi tako i bit ćeš zadovoljan... pozz
 
28.05.2008
4
0
0
39
pozdrav svima..pre svega,moram da pohvalim ovaj site,jer je stvarno odlican i ima puno korisnih informacija za prosecno obavestenog korisnika marihuane..s'obzirom da sam ove godine odlucio da budem korisnik SVOJE marihuane,zasadio sam 11 lepotica (primecujete da im se obracam u zenskom rodu jer se tome i nadam),molio bih vas za pomoc jer nisam bas nesto strucan u tome...drzao sam biljke kuci pod lampama 20-ak dana (18/6 tretman) i zasadio ih pre 10 dana..znam da sam malo zakasnio,ali kasno sam se opredelio za taj poduhvat..biljcice su sada 20-30cm visoke,ali i pored 10-ak sati direktnog sunca,i dovoljno tecnosti,one mi stagniraju..tolike su bile i kad sam ih izneo..sta da im radim da krenu da napreduju?
postavio bih sliku,ali ne znam kako..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
biljke su ti doživile šok... on je neizbježan zbog presađivanja... tako da će ti svaki čas krenut rast biljke..e sad možda budeš imo problema zbog lampe jer si držo na 18-6 a tolko nema trenutno vani sunca nit če bit... tako da češ imat sreče ak ti sad nekrenu cvijetat...(biljke inače kreču cvijetat kad skuže da dan postaje sve krači a noč sve duža... to znači vani poslije 21.6..a ti si to upravo napravio... kao da si u box-u prebacio na 12-12) ak kužiš šta ti hoču reć.. i ako nekrenu cvijetati vjerojatno češ imat par hemiča.. pozz i sretno
 
28.05.2008
4
0
0
39
hvala na odgovoru i izvini ako gnjavim,ali takve stvari se moraju nauciti kad tad u zivotu.. a kako da primetim hermice na vreme? ne bih zeleo da mi upropaste ostale..
da li oni mogu da mi oplode ostale? i sta mogu raditi sa hermicem? ne znam ni da li je to upotrebljivo? 1. put se susrecem sa hemafroditima ovde na sajtu,ranije nisam ni znao da to postoji..
i jos jedno pitanje,poceli su insekti da mi grickaju listove,mogu li ikako spreciti to a da ne moram da stojim 24h nad njima?
hvala unapred..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ovako... sve ćeš vidjet na vrijeme... nemoj se brinut.. pogledaj na sajtu kako izgleda slika hemiča... ugl. mužjak-ženka odjednom... oni su ti neupotrebljivi također... i naravno procvjetaju prije ženskih tako da imaš vremena ih odstranit... a ovo što ti grickaju listove su ti vjerojatno skakavci... a riješenje ti je da uzmeš neki insekticid i malo pošpricaš po listovima... samo se drži uputstva i traži insekticid za povrče.. ja npr. nekoristim nikakve kemikalije jer mi nejedu baš previše(trč trč pa rupica na listu) tak da ono... ako imaš viška novaca kupi si nekakav.. u spreju ili tako nešto... nerazumijem se naš najbolje u to al zato znaju ovi u poljoprivrednoj apoteci.. pozz i sretno
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Evo sad normalan update sa slikama.Najveci durban je 72 centimetra i danas mu je tacno mesec dana od presadjivanja napolje.ostali su za par netimetara nizi ali i oni su dobri.E sad mis se cini da nemaju dovoljno listova zbog manjka svetlosti ali sta je tu je.Malo sam danas lomio grana iznad njih da dobiju jos svetla.Evo slike

ovo je najveci


a ovo je brat ili sestra.

Ove nisu puno stradale kad je padao grad.Ali ove druge jesu,Danas sam video da ce sigurno i one preziveti ali neznam da li ce se dovoljno razviti i kakve ce plodove dati.Pustile su dosta malih listova.

evo i njih


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.