Pocetak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.05.2008
7
0
0
44
Evo ljudi ja naručio super Thai i recite mi proceduru prvo ga posijem doma u čašicu a zatim...e tu je problem koliko mora narast da ga presadim van i dal ga treba kad naraste 5 cm ponovno zakopat do vrha?
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ZonoM care napravio sam update.. pa možeš otić vidjet... 40 i nešto centi su!!
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Video sam i jako su lepe,al totalno drugacije od mojih.Ja sam sad bio i nisam mogao da slikam ,prazna baterija na telefonu.Durbani mi svi lepo napreduju,najveci ima 52 centimetra.Kad sam ih sadio imali su oko 12,tako da mislim da za dve nedelje to je sasvim dobar napredak.Ali imam problem sa 3 neke divljakuse koje sam isto tad tamo posadio_One su mi eksperiment tako da me za njih bole dupe.al na njima ucim.Jedna je jako velika i bas lepo izgleda.Ove druge dve sam zadnji put stavio na lst da vidim sta ce biti.Neki napredak nisu pokazale al proslo je samo 7 dana tako da mozda nisu imale ni vremna.Problem kod njih je sto ih je nesto bas izujedalo.Imaju dosta rupa na listovima.Kao sta sam rekao za njih me zabole al bojim se da se isto nedesi durbanima.Zato molim vas za savet sto pre cime da ih poprskam.Nije mi bitno da li je hemija ili nesto prirodno samo da ih sacuvam.Bice slike u nedelju.
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
meni su na sajtu predložili neki TESTAR 10 pa si vidi ak možeš nać za kupit... ak nađeš nesmiješ više od 2x prskat i to samo za vrijeme vegetacije...pozz i što prije okaći slike.. baš me zanima razlika između biljaka... iste sorte... pozz i sretno
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
evo ljudi i ja se sjetio da niasm dugo napravio neki update pa evo...inace dobro se drze i jedna mi je cak pokazala spol ;) znaci jedna dama je tu :D ostale dvije se nisu jos izjasnile ali morat ce hehe ;)
ona cetvrta je bezveze i sva je neka malo sjebana ali popravlja se.... stavio sam jos tri komada da rastu i one su niknule jucer... jos dvije imam tu u steku koje rastu...one su vec na dobrom putu...to bi znaci bilo...bo...haha...evo par slika :D pis
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Kako su visoke!Izgledaju zdravo ali mi nije jasno sto ih ne maknes iz saksija kad vec imas sirok sajt vidim...Sportski Pozdrav:rasta1:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
zabljak znam da bi me to svi pitali a i rekao sam da cu ih maknuti iz saksija ali jos imam posla za napravit oko sajta....moram porezati neke grane sa stabla koja su okolo i to a nebi ih ja bas presadjivao pa da mi budu na sredini dok ja rezem neke grane...ak mi padne na njih onda sve u k.urac...tako da...ok je...odoh ja sad jos malo prckat oko njih ;) pis
Fumeur08.gif
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dok su u saksijama posebno je ocito da ce se netko tamo i vratiti.. tako da ako murija to vidi/sazna od nekog govna mogli bi ti spremit docek.. samo teoretiziram ali vrijedi razmislit o tome.. Budite mudri i oprezni.. kada idete na sajt ponasajte se kao da ste nevini setac koji je na to naletio slucajno i ne nosite sa sobom nista sta bi vas moglo povezat sa time.. imate li psa jos bolje jer znate li pratit ponasanje pasa znat cete da je netko tamo i prije nego se u potpunosti priblizite pa mozete nonsalantno promjenit rutu..
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
wu-tra kolko su ti visoke ljepotice? nekako mi se cini da nemaš dovoljno svijetla pa puno rastu u visinu... malo mi je ćudno jer ja nikad nisam vidio biljku da je toliko visoka a tako rijetki listovi... jesi vidio moje... jedan na drugom a 100%tna sativa... a vald će se kasnije izdužit...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
@undercover istina nema bas previse svjetlosti ali i dok je prije bila na prozoru sa ove dvije je rasla tako stalno u visinu dok su se druge granale...bo....bila je prvo najmanje i onda je krenula i sad nemoze stat :p rekao sam...moram jos to sa svjetlosti rjesiti...a koliko je visoka....a cuj...neznam sli bit ce blizu metra.... :D
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
evo ljudi mali foto update.Najveci je 56 centimetara.bio je 16 pre 16 dana.FIN NAPREDAK.Danas sam ih poprskao rastvorom od belog luka zbog raznih buba.I malo sam ih zalio.

jebiga slika je malo losija jel sam opet zaboravio telefon pa sam slikao drugarovim,losijim.Al vidi se kolika je.Prava pravcata sativa.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi neznam da li se secate da sam ja prvo izneo 5 durbana i rekao da su ce mi svi pocrkati jer kad sam ih posle dva dana obisao bili su jako mali i skoro skroz zuti.To je bilo pre nego sto sam odneo ove koje su na slikama.Al,juce iz dosade odem ja da se vozim motorom i reko ajd bas da odem da vidim da li je nesto mozda ostalo od njih.I preveliko iznenadjenje.Od 5 uspele 3.Neverovatno.Posadio sam ih tacno pre mesec dana i nisu imale nikakav tretman i opet su uspele.Jest da su malo manje i da su izgrizene bas dosta al nisu lose.Otici cu u nedelju da ih malo nadjubrim i poprskam lukom.Rasle su bukvalno u borbi za sunce jer je korov toliko oko njih napredovao skoro da i nisu imale svetla.

Jako sam srecan.Bice u nedelju i slika
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
moja procjena je da nemaju dovoljno sunca.ja imam biljku ima preko pola metra vec ali ima listova hrpu(sjutra cu apdejtovat grow report).daj im vise svjetlosti,moj savjet:smoke18:
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi uzas zivi.GRAD.Majku mu njegovu.Osakatio mi je bilje.Neke koje su bile malo zasticene granamu su stale ok a neke su bas osakacene,zanima me da li mogu da prezive po vasem misljenju.Evo slika




BAS su osakacene.Lisce je dosta upropasceno,ali stabla su uglavnom ok.Recite da li ima nade?


I plus na sve to ona velika divljakusa koja je prva posadjena kao eksperiment pocela da cveta.Nisam bio tamo 5 dana i danas zbog grada odem kad ono ona porasla dvadesetak centimetara i formirala kao mali plod.Ja mislim da je hemafrodit ili cisto musko.Zasto je krenula da cveta tako rana.Totalno nejasno.Bojim se da mi ovi durbani koji su preziveli nekrenu rano kao i ova divljakusa.Evo slika.





REcite sta je molim vas.I odkud tako rano.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
ja bi rekao da je hemafrodit...

mislim da bi ti biljka sa trece slike mogla prezivjeti, jer sam i ja jednom imao slicnu situaciju, samo je pitanja koliki ce urod dati, jer se pozdravi sa ovim granama sto su jako ostecene... to isto mislim i za biljku na drugoj slici, dok se biljka na prvoj slici cini kriticno... ali ko zna, mozda ne prezivi niti jedna biljka MUHAHAHAHA salim se, sve ce prezivjeti :icon_cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.