pocetnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.06.2013
9
3
0
Pozdrv svima nov sam u uzgajanju,trebalo bi mi par savjeta npr koje gnojivo da koristim?Da pocnem sa tim svaka pomoc je dobro dosla hvala unaprijed :D
 

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
kao prvo :signs046:
zasto prvo gnojivo,ima 1000 stvari prije toga.vidim da planiras vansko uzgajanje pa bi trebao malo objasniti sta i kako si planirao.
je li klasicna sjemenka,jesi li uopce zasadio,citaj forum malo ba pokusavajuci ti pomoci i ja se zbunih.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Hahaha, jaooo.. nepotrebnin temama nema kraja, ovo je vec postalo bezobrazno.. Triba poceti ignorirati, ljudi moi ..

Ako se vec neznas snalaziti na forumu, lipo upises na google vutra gnojivo i sigurno će ti nesto ispasti!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop
17.06.2013
9
3
0
prosle god sam samo vodom zaljevao tako da mi je bilo malo,ali mnogo dobro ;) pitam za gnojivo koje je najbolje koristiti ako neko zna neka kaze bez mudrolija.hvala unaprijed
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
vatos locos je napisao(la):
i ako neko zna neka kaze bez mudrolija.hvala unaprijed
valda se prvo upoznas sa forumom,sa pravilnikom i ostalo.....
znaci bez nepotrebog otvaranja novih tema,postoje mesta gde se ovakve stvari pitaju,imas 3 teme o gnojivu,pogledaj tamo iskustva ljudi...
ne mozes tako k'o padobranac samo da upadnes,i jos se bunis....
Jos je i postavljena tema za pocetnike -evo ovde
https://www.vutra.org/topic/10672-ako-imate-problem-ovdje-mo%C5%BEete-pitati-iskusnije-%C4%8Dlanove-za-pomo%C4%87/
i NAGLASENO je da ce slediti "ban" za nepotrebno otvaranje tema....

ajde sad,lagano na citanje,ovaj forum postoji vec 10 godina,sve vec pise...najbolje da cemo ti sad ISPOCETKA sve objasnjavati,kad sve mozes da procitas..

molim te,procitaj pravilnik kako se ovakve stvari ne bi ponavljale.
ovo je INFORMATIVNI a ne chat forum...nadam se da shvatas....treba da bude pregledan i lak za snalazenje,a ne da imamo more ovakvih,nepotrebnih, tema....


@golub mira Slavol nije djubrivo.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma sativa,potpuno si u pravu...majke mi....
lepo izignorisemo,lupis crveni,tema na groblje...a on nek' se pita zasto....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
17.06.2013
9
3
0
pocetnik sam sa gnojivom :D no hard filings pitao sam a jel tesko stvarno napisati koje gnojivo da stavim?to sam pitao a vi ste okrenuli u mudrolije zar ne? :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
esan ti rekla da upises na google a loop da pretrazis forum? Pa sta ti mislis da se svi jedva cekaju da ti odgovore!? Aj uozbilji se..
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
koliko si ti vrimena izgubia čitajući moja sranja, moga si odgovor već i naći :ludaci_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.