Pocetnik!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ak si hoces malo olaksat strahove dok cekas, gledaj da narucis od banke koja ima opciju "stealth" slanja. Prilikom placanja ako mozes, plati gotovinom (znaci saljes novac pismom njima pa onda oni tebi natrag) , traje znaci duplo duze al ne ostavljas elektronski trag.
Inace mali postotak njih je doslo u kontakt s vlastima nakon narucivanja sjemenki i to bih rekao uglavnom jer su i od ranije imali kontakt :)
Ak hoces jos sigurniji biti, onda prvo nabavi sjeme pa tek kad ga imas kreni sa slaganjem boxa. Poanta je da ti nekim cudom i dodje murija zbog sjemena doma, ovako bar nema nikakvih drugih dokaza pa se mozes pravit mutav da ti je netko bez znanja poslao. Sve na kraju ovisi koliko zelis balansirati sigurnost / cekanje .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
mora se nove članove malo i zezat.
da ojačaju, da budu ono "Hard prekaljeni turbo groweri"
Sve je to u edukacijske svrhe namijenjeno i prilagođeno početnicima. :djede:

Neg' ozbiljno. nije meni frka za sankcije da me ulovi čika :murija:
to je sve mekano i za biljku dvije....
Ali ono daće mi da moram mokraću nositi, okolina....i najgore neću moći više growat. morao bi selit jebg.
Već vidim temu "kako napraviti grow boxu u gepeku auta dok nekupim prikolicu".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
sjeme stigne bukvalno za 7 dana tako da to duplo duze ti je 14 dana sto je nista.

deratrox nasmija me sa gepekom hahaha
 
16.10.2016
0
4
3
29
Prvo ja ovo da skockam,pa cemo oko narucivanja semena raspravljati malo duze :) drexor nasmeja me budalo -u poz.smislu xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
disleksija brate šta god da napišem ako ne pročitam 2 puta nema šanse da će biti točno.A ako pišem nešto kraće odma objavim pa i ne uočim grešku nisam još stvorio tu naviku....
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
kupujem auto sa velikim gepekom, marka i stanje nebitni! po mogućnosti karavan zatamjenih stakala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze
16.10.2016
0
4
3
29
Poslic imam,auto imam ali nije moj xD,bwz zene ,ma kuci mogu...dozvoljavaju mi xD-sva sreca xd
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Ako si kući valjao bi jedan filter zaboli glava od puno začina u kući pogotovo ako u sobi sadiš.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
dobro je kad žena da, onda je super.
da se živjet jel, :p ima i onije žena koje nedaju muževima, pa ovi idu dalje, al ok to je već neka druga priča.
Uglavnom, dobro nam došao i ja već vidim da ćeš ti nama ostati na forumu.
torrentskim riječima nećeš "hit and run".
Ako ne zbog razmjene iskustava a ono zbog dobre zajebancije.
a "gepekgrow" nemoj zaboraviti,,nikad neznaš šta nosi sutra, more trebat paš nakas čupat plin i zatamnjivat stakla. Recimo ako te žena istjera iz kuće, a taman ti pao harwest. a ova zaključala i taslači se možda tamo snekim
Nemoj onda davit kako da provučeš auspuh kroz gepek zarad grijanja. :)
Odo ja tražiti neke filmove iz moje mladosti, sad bi gledo onaj "ratnici podzemlja"
kad ona crkinja debelih usana ih proganja preko mikrofona po bronxu, a oni se nedaju junaci. e možda zapalim jednu đoxu,
ni nisam ima 10 minuta i više.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma mal je gepek bolje kedija da nabavi :p

pogledaj growing op ako nisi (meni se skida vec 5 dana nema seedera :( )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor
16.10.2016
0
4
3
29
Pazi za filtere sam procitao ali nznm gde ima da se uzme..Vise sam sada za onu varijantu...Od sper ploce ili iverice da napravim sa sarkama(vrata),unutra oblozim sa folijom..video sam nekz nije skupa,onda 2 rupe za 2 velika kulera-oni sto idu na napajanje od kompa...Naravno dobra sijali a itd...Ako uspe,i ako bude sve ok onda ce biti bolje opreme..nisam siguran dal smem mnogo da pricam zbog drotova-ako ih uopste ima ovde na forumu..xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.