Pomagajte ako boga znate

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.03.2017
0
2
3
Ljudi moji, pomagajte, treba da upadnem u murijuu, trebam na lekarski u ponedeljak, javili mi danas.... U frci ogromnoj znaci, pomagajte ako boga znate... Uzimala sam spid zbog ucenja ali to ima vec vise od godinu dana na amfetamine sam cista sigurno.... A sto se vutre tice ne pusim redovno na svakih meseca do dva zapalim, zadnji put sam pusila zaa srpsku novu, jel postoji mogucnost da ispadnem pozitivna na onom testu? Kolko ostaje u krvi sta kako? Sta da radim da ne budem pozitivna? Znam da pitam isto sto i vecina i da ima brda odgovora izvinite zaista, ali ako mi verujete u katastrofalnoj sam frci.....:murija::(:plac::plac::plac::plac::plac:
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Pališ se na death book i još ideš u muriju, do yaya kombinacija jel :rolleyes: Kažeš kad ih već ne možeš zapisati u deathnote ima i drugih načina za zagorčati ljudima život :murija:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kira

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Sve ok, i nemoj klincadiju šamarat zbog vutre. Sretno na novom poslu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kira

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
hidracija extremna organizma, 3-5 litara vode dnevno, malo uzmi u ljekarni ugljena i popij, ako navečer u nedjelju budeš imala urin boje niagara slapova, krke, plitvica onda si dobrano isprala iznutra sve, iako koliko pušiš sumnjam da nečeš uspjeti do pon.
žestoki smokeri su u par dana uspjeli doći na prolaz u testu na urin...
nemoj bit državna murjakinja da, budi narodna ako baš moraš, sretno
 
18.03.2017
0
2
3
Lepo bas i jos zandar,mi se ovde ne bavimo teskim drogama drugarice kako to da znamo pitaj svog lerdija koji ti je zavrsijo brzinu on je sigurno zna,srecno dalje...:vozdra::smoke:

Navela sam samo da sam uzela, nisam pitala nista u vezi njega, pitam u vezi trave, da si lepo procitao/la skontao/la bi... :mad::fuck::murija:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ako nisi pusila od srpske Nove godine ne bi trebalo biti problema. Proslo je dovoljno vremena da si cista, al mozes preventivno sada za vikend 2-3 litre vode dnevno piti pa si onda sigurna u ponedjeljak na testu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kira
04.10.2016
40
152
33
41
pošto je acab kažnjivo, samo ću reć da su svi nakon akademije identično ispranih mozgova...
1312
:razvaljen::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.