PoMoĆ!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.08.2013
93
159
33
36
Ovako,imam 2problema! Prvi je taj,što sam hteo da napravim plastenik mojim biljkama,nisam to baš dovršio kako treba,ostavio do sutra i šta se dešava!? Tu noć padne nenormalno mnogo kiše,najlon nalegne na moje biljke i većinu(7od10) kao peglom onako ispresuje na dole,a na ove 3biljke prelomi vrhove na jedno 15cm od vrha,ka zemlji. Interesuje me šta će biti sa njima? Ja sam zabio po drvo jedno uz njih da bi stajale pravo,ali polako se suše ti vrhovi!:'( A drugi problem je,treba mi najbolje rešenje za sušenje? Daleko mi je sajt,mnogo saobraćajne policije do tamo,moraću tu,u plasteniku nekako! Razmišljao sam da izvarim neku kocku poput boxa i izoliram nekako,stavim pod plastenik i tako nekako?B-) Prvi mi je grow,sve sam naso ovde(kako i šta) i samo pohvale imam za sajt,biću ovde još dugo!;-)Unapred hvala.....
 
18.05.2013
38
30
0
33
Visit site
Sto uradi bratee :(( xD , btw moguce da ti se osuse vrhovi, i da prestane rasti za gore, ali bude ti se pocela jako granati ;) sve ovisi o situaciji. Neka fotkica bi pomogla. :smoke18: