Pomoc oko izbora vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.05.2014
18
28
3
Pozdrav ljudi, mislio sam u Subotu, da putujem za Amsterdam. Zivim u Luxemburg, pa mi nije daleko. Pa sam mislio sebi kupit neke dobre vrste vutre. Vutru pusim 3 godine, volim da me uradi, da me iznenadii. Pa ako je moguce da mi preporuciite neke vrste dobre. Hvalaa, i da, ako sam na pogresno mjesto postavio temu, izvinjavam se.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dawidw420

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Vrste vutre su kao vrste žena... stvar ukusa ;).

Preko dana puši neke sative ili sativa hybride, a navecer uzmi neku dobru indiku da te spusti. Ja da idem probao bi neku Amneziu Haze (sativa dominant)... ali najbolje ti je kad dodes u prodavaonicu zatraži specijalitet kuće :D...

Kad sam ja bio u amsterdamu u sječanju mi je osta Kali Mist, jaka sativa, trebalo bi te dobro provozat:rolleyes:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dawidw420 and 1310

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja kad odem u amsterdam mene svaka iznenadi :D. Tamo sam ko alisa u zemlji čudesa
2uge4p4.gif
. Kao djete kad dođe po sladoled, pa onda dajte mi pola kuglice ovoga i pola ovoga, hehe. Hed ove, hed one, red ove pa red one i ima da te nema :razvaljen::.
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Hehe.. Tak si i ja nekak zamisljam boravak u Amsterdamu, da moram probati sve u tih par dana dok sam gore. :) To mi je zelja vec par god. i nikak, nadam se da cu ga posjetiti do kraja ove god. Kaj je najgore bio sam u skoro svim drzavama EU, al uvijek me taj Amsterdam zaobilazi. U Rotterdamu sam bio samo jedan dan, premalo da bi mogao dat neku ocjenu- al volim te liberalne zemlje/gradove "sa stavom" - ko voli nek izvoli!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dawidw420