Pomoc sjemenke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.09.2015
0
0
1
29
Eh ovako pozdrav svima prije svega, nabavio sam par sjemenki procitao sam dosta kako da sjemenke proklijaju,negdje sam procitao izmedju dvije papirne maramice i da budu uvijek natopljene vodom dok sam na drugom mjestu citao da moraju samo biti vlazne ne smiju biti mokre puno,sad ako mi moze ko pomoc koji je pravi odgovor
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Izmedju dve maranmice,toa.papira duplo,ubrusa...sa nekim rasprsivacem/ja uzela praznu bocicu,od neke kozmetike/ najbolje.Evo ja sad bas isklijah,po drugi put tako,i uspesno sve semenke.
Znaci navlazis dobro tu maramicu-isprkkas sa sitnim kapljicama.Mokra pod rukama,ne da se sliva.Stavis semenke,da se ne dodiruju.Poklopis drugom maramicom,isto je tako dobro natopis vodom.Nek ti bude stalno na toplom.oko 25c-sad hladno,snadji se/ja sve u dehidratoru drzala uvece/ na tamnom mestu.Cesto,kada vidis da nije mokra maramica,ti isprskas/mada meni se i isusilo par puta,i nije nista smetalo ;) /.Za dan,dva-stize klica .. .
Srecno,na sta god se odlucis i kako :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ja tu nigde ne vidim problem tokom uzgoja, a u tom je podforumu tema. znaci leti na yard, proklijavati mozes na vise nacina, ako su menke ok proklijace i tako kako meski kaze pa se ne moras smarati sa maramicama i vodom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.