posle duvanja bacam peglu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2023
2
2
3
19
braco treba mi pomoc znaci kad duvam posle jedno 10, 15 min krene da mi se spava i povratim 2 puta i onda mi bude top ali zasto povracam jedini od vutre naprimer duvam sa ortacima jedini ja povracam kako da resim to?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MisterGreen

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Može biti od duvana (ako mešaš sa duvanom), može biti iritiran želudac, ako ništa ne jedeš pa komzumiraš na prazan stomak, ko zna kakva vutra što reče gore kolega..a vidi... može biti dosta toga..
Meni to bude ponekad problem - mešam sa duvanom, a inače se ne družim sa cigaretama :) a simptomi su vrlo slični - ujutru prvi kad puknem ponekad mi krene muka/kiselina, potraje par minuta i sve posle ok, ali to je od dima na prazan stomak 100% (meni)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.094
163
Osetim miris vasih hedova
Uhh, dobra tema za diskusiju.. Ako je neko imao taj problem , to sam ja, i skoro si napisao sve sto je i bio moj problem, ubedjen sam da i cigare pusis ali ispravi me ako gresim, uglavnom, ja sam dim gutao direkt u zeludac, nagutam se dimcine jer kad povucem direkt u pluca pocnem kasljati ko konj i tako mi to preslo u naviku, dok godinama nisam doveo sebe da propadnem ko zeton, osusio se ko bakalar, kao sto su ti ljudi rekli, jedan od glavnih uzroka je na prazan zeludac cigare,vutra, kafa je smrt za zeludac, ali pazi, smrt potpisujem, dao sam ogromne pare na preglede i sve, i svi mi kazu nit imas bakterije nit bolesti, ni cir ni nista, onda sam odlucio da prestanem i travu i cigare, posle samo 4 do 5 meseci sa 65kg otisao sam na 85kg, dobio sam volju, motivaciju, energiju, zivot mi se promenio a sto je najbitnije kad sam sebe pogledam u ogledalo bio sam zadovoljan onim sto vidim, cigarama sam unistavao organizam a trava je samo bila okidac za moj nemarni zivot, nit sam doruckovao, zapalim cigaru i odma mi ujutru dan krene sa cigarom, dorucak vise nije potreban, vise godina tako je i dovelo do unistavanja organizma, kada sam sve batalio ZIVNO sam, batali sve i oporavi organizam, dovedi sebe u red i kao sto ti ljudi rekose, ako i konzumiras, gledaj da to bude tvoje a ne nesto sa ulice, kanabis je predivna biljka i ona nije odgovorna za to moje stanje, iskljucivo cigarete i moj nemarni zivot bez dorucka, rucka i vecere, znaci sredi malo svoje navike, batali sve dok se ne dovedes u red i mozes konzumirati maru, ti si tek u pocetnoj fazi toga a ako tako nastavis, kroz 2 do 3 godine imaces ozbiljnih zeludacnih problema, ja se nadam da sam bar malo pomogao, ziv bio i srecno sa zdravljem..
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.177
5.070
258
somwhere over the rainbow
meni kao iskusnom pusacu od 20+ godina duvanja se tu i tamo zna zadesit mučnina poslje duvanja i to prepisujem trovanju sa CO (ugljičnim monoksidom) iz dima koji posauga na sebe kisik...od tuda vrtoglavica i mučnina. Nebi rekao da je do THC-a, jer mi se to nikada nije desilo nakon herojskih doza kolača i ulja, vec jedino nakon duvanja.
Kao klincu bi mi se identična stvar desila kad se prepušim cigareta :confused:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ja sam iz Slavonije ..kod nas kazu "slobodno bacanje",ili rigoleto..fora mi ovo sa peglom haah
Zamisli da netko to prevodi guglom na engleski haha...duvaju i bacaju slobodna bacanja...pjevaju neki rigoleto a cappella,a poleti i pegla tu i tamo haha
 
Poslednja izmena:
22.12.2022
9
8
3
30
Pozdrav. Imam slican problem. Samo sto se meni u sustini ne povraca, vec me udari vrtoglavica, da li je to do toga sto mi smeta dim (sto ja mislim da jeste) ili je neki drugi razlog? ne prepusim se, uzmem dovoljno koliko meni treba ali me odmah uhvati vrtoglavica.. Da li to nekakk mogu sprijeciti nekim vaporizerom npr ili kolacima, ili ako ima neka druga solicija, npr da se naviknem da dim.. svakako je svaka pomoc je dobrodosla..
 
22.12.2022
9
8
3
30
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
da, jesam.. prije i poslije duvanja jedem. mislim da mi smeta dim i da je u tome problem
 
Poslednja izmena od urednika:

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
... a zašto bi se navikavao na dim -na silu ???-zbog radi čega-dokazivanja nekog? jel te sili netko? , ma beži ako ti ne odgovara -ne paše pa nije pod mus-nemoj dimit i basta-ima 100načina za " izudarat se" ili što več želiš ,čuvaj svoje zdravlje
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Aca8888
22.12.2022
9
8
3
30
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Ne. nista nisi pogodio, zadrzi svoje predpostavke za sebe, molim te.. Meni licno je mnogo lakse smotati nego napraviti kolac, i volim da motam. i kada sam sa drustvom radije cu zapaliti nego nositi kolace ili sta vec.. Dimit cu jer volim da dimim, samo me smara to jer imam blagu vrtoglavicu, eto samo to.
 
Poslednja izmena od urednika:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
610
3.224
203
mozda i nije vrtoglavica u smislu da ti ne odgovara, jer gle, kad se navutras dobre vutre, za razliku od neke lose, onda ti se tijelo i mozak kao misic opusti i ''leluja'' u svojim mislima neznam kako drugacije reci, e sad to moras znati kontrolirati ako nisi ucestali konzument. Znaci kad te uhvati ti meditiraj, opusti se, neka te ''vozi'', dont panic to je samo od vutre nista strasno. Pusti glazbu...opustanje uz kvalitetnu vutru je misaono putovanje..pusti da kreativnost izade iz tebe , nemoj mislit da je to vrtoglavica, to je opustenost samo.