povrsina sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Napravio sam mjesto nekih 5x6m okrceno u šikari visine oko 1.5-2m. Sad neznam koliko mi stane biljaka na tu povrsinu pod uvjetom da se ne guzvaju medusobno.Planiram saditi cbd skunk haze i neke bagseed unknown pa si razmisljam koliko biljaka staviti na tu povrsinu.
Be good!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BIABurazeru

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
@Tarzan da tako sam i planirao 5-6 biljaka ali eto pitam jer nemam iskustva s outdoor-om tj nerazumijem se u out pa pitam

@Sem mislio sam na visinu šikare jer ne znam dal je to previsoko okolno granje jer sam imao pretpostavku da sunce nece moc dolazit direkt do one biljka na rubu sajta zbog okolne sikare
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
to je to onda, plan sadnje zamisljen, povrsinski dio sajta je preštijan motikom,
jedino jos za zemlju nisam siguran ali mislim da je okej zemlja na kojoj sam sadio grahoricu prosle godine i samo je prekopana znaci ima dusika u sebi i fina,rahla je sad pa se nadam da ce posluzit svrhi..5-6 biljaka, rupe 40x40x40 napunjene mješavinom te zemlje i mljevenim stiroporom te eventualno emitacija hidrogela pomocu bejbi pelena na dnu rupe...i to je to tako sam si zamislio sto jednostavije to bolje,nezelim previse komplicirat,valjda ce dobro proci ovaj cbd skunkhaze bez ikakvih vecih problema pošto nisam uspio naci nikakav outdoor dnevnik tog straina
 

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
dzabe tebi visina..pogledaj malo na google earth kako bi to izgledalo ;) i oko septembra potrudi se da uzmes neki najlon i da prebacis iznad biljaka ako ima nekih helikoptera... ako ti je spot odma pored vikendice kao meni haha ali ne verujem! :D
 

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
zavisi to od okoline... jos mi je spot veoma neprohodan prepun gustog grmlja da sam se prosto zacudio kada sam dosao posle par na tu napustenu vikendicu.. ne mozes da vidis nista na 2 metra koliko je gusto ali valja se tu malo provuci :) :D i ima samo dvoje komsija pored mene u sumi ja to zovem zlatna lokacija :) letos sam hteo da stavim u kukuruz, evo sad je poceo da raste ali kada sam video kako to izgleda iz vazduha svetlo zeleni kukuruz na tamno zelenu marihuanicu propast sam samcat :) jos i zbun :)
 

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
obicno treba na spotu razmak izmedju biljaka da bude pola metra... ali ja mislim da ne treba toliko da se ustrucavate i brinete nesto ako slucajno bude manje! nadje biljka svoj put :) samo pazite da iznad ne bude previse zelenila da bi biljka imala vise svetlosti..*revolution je dobro uradio sa sikarom kao i ja sto sam uradio to je jedan od najbojih nacina za outdoor grow :) neprohodno itd.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma da pol metra :signs053: . Koliki razmak ostavljaš uvjek ovisi o sorti koju sadiš. Posadi 3 Jack Herera na pol metra razmaka pa te budem pitao kak će da to izgleda.
 

pocetnik.1995

Aktivan Član
29.04.2014
85
15
0
Ljudi jel moze pomoc? Meni je sajt između sikare i jednog bora, jel ima veze ako biljka bude tu a bor je tako blizu? Mislim na smolu, i one gusjenice sto padaju s bora.. Nadan se da nema veze jer je sat brutala, kad naucin stavit slike stavit cu