Premještanje biljaka do sajta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Sva ta zajebancija oko seljakanja klasicnim metodama uzme covjeku mnogo zivaca i dragocjenih trenutaka u kojima bi mogao mnogo ljepse i kvalitetnije uzivati umjesto sto se traumira hoce li ga neko zaskociti na djelu. Zato je teleportacija najbolji i najsigurniji metod pomocu kojeg sa 100%om sigurnoscu mozemo premjestiti biljoze na sajt a da nas pri tom niko ne omete. No, to nije jedina prednost teleportacije. Naime, kada dodje vrijeme da se uberu plodovi naseg truda na isti nacin mozemo teleportirati cvjetove do stana.
Podrazumijeva se da smo za zalijevanje, prihranu, plijevljenje, trimanje, scrog, mnpdne, ffrndsa, hhbeo i ostale metode za bogatije i masnije hedove, takodje primijenili metodu teleportacije.
Za sve informacije u vezi teleportera javite se putem PPAUOTN-a ili na broj telefona.

Vazna napomena: teleporter je strogo zabranjeno koristiti za upadanje u bankovne sefove s namjerom da se izvuce novac koji se u tim sefovima nalazi jer je novac prljav i potrebno ga je oprati prije teleportacije. Za dodatne informacije u vezi pranja novca obratite se lokalnim politicarima.
 

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
nadji mister NO.a pa neka iz pajpera svoga izbaci sa padobranom casice jogurta na sajt,,,ja mislim da 100 evra ce ti uzet za to
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Sve se da sredit,stali ste kod teleportacije mojne mi reći da nekužiš da se papa zeza,još samo treba da mu lajkaš post,nego bodi ti nabrija na sajt i pazi sa mjestom,neostavljaj tragove :ridinghorse: i pobrini se da biljoze budu prenešene na tvoj sajt
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Licno imam jos citav sijaset ideja, ali iskustvo mi ukazuje da sam i sa prethodnom pretjerao, pa ne bi imalo smisla da ih iznosim :)

Inace, kad smo kod prenosenja ucini to na najuobicajeni nacin, najprirodniji, jer svako neprirodno ponasanje izaziva sumnju. Budi slobodan i nasmijesen dok ih prenosis :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
ja uvek biciklom na takve stvari , pod punom opremom ,kaciga ,rukavice ,sprinterice ,biciklisticke i ranac na ledja .
Malo off road-a ,ekspresno stignem gde sam krenuo ,podignem sebi adrenalin i spojim dobro i korisno .
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Mislim da prenosenje biljcice na sajt i nije velike problem,naravno ako te biljcice nepustimo da malo vise porastu pa ih tek onda presadjujemo...mislim da je mnogo teze i komplikovanije doneti te biljke sa sajta kuci kad ih oberes...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke and irieman

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Ena&Modelsy je napisao(la):
...mislim da je mnogo teze i komplikovanije doneti te biljke sa sajta kuci kad ih oberes...:)
e to i mene zanima, kakve onda se tehnike koriste, a odnijeti ih na place nije neki problem, u kantu stavis, i naravno dan unaprijed iskopas rupe,

zemlju i alat unaprijed odneses tamo, a kako kad imas 3 gotove biljke, jos ako ispadnu velike,

gledam ovaj dnevnik early skunk ajde neka netko kaze kako bih se on snasao da recimo nema auto, a ima tri gotove biljke

koje su visoke 2 i pol metra, ja ne vidim drugi nacin nego otrimati lisce, iscupati biljku, narezati ju, sakriti u obliznji grm i na par puta po nju.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
vjeruj mi da je strah veci kad nosis te male biljcice nego kad ides ubrati, bojis se hoce te tko vidjeti i skuzit di ti je sajt ovo ono, a ovako je to vec gotova prica i mozes kako hoces :D

3 biljke od 2 i pol metra trimati na sajtu?? pa to je JAKO puno vremena heheh.. ma narezes ju na grane i u vrece za smece, i ajmooo! :ridinghorse: po meni najlaksi i najljepsi dio growa HA HA HA :)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Da ali kad stavljas biljke van, uvijek mozes imati dva mjesta na koja sadis, pa ako vidis da te netko promatra dok zakopavas biljke u zemlju, jos ih stignes izvadit i stavit za dva dana

na drugo mjesto, a ovako kad je sve gotovo rizik je to ipak, ja kakva sam paranoja kad bih stavio sve u vrecu ili torbu i krenuo

prema kuci biciklom, i da slucajno murja se provoza pokraj mene mislim da bih pao istog trena sa bicikla :rofl: , po meni je veci rizik uzimanje gotovog proizvoda sa placea, nego nosat ih tamo

al ajd, nismo svi isti, neko se boji jedne stvari netko drugo, a netko ni jedne
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
U growanju nebih trebalo imati paranoje,ali opreza svakako da treba..tako samo sam sebi sredis misli i bez paranoja i bude sve ok...:)
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Ove godine meni je ovo prvi grow, i znam da ću doći do tog dijela kad ću ih prenosit na sajt(koji je udaljen od kuće 3-4km), ali vjeruj mi da se nimalo ne brinem. Meni su čak malo veće saksije i prenosit ću ih na sajt kada porastu 5-10cm :D Tebi je to još puno manje, i evo ti moje mišljenje. Hladno samo, u ruksak staviš i preneseš. Smisli samo da ti se ta zemlja ne bi prosula u ruksaku. Bez emocija i nervoze prenesi to, prošetaj, sa osmijehom na lice. Ajde reci, jel bi ti nekoga zaustavio da ga pitaš šta ima u ruksaku? :D Opušteno samo :D