Prepoznavanje dobre vutre i fotke istih - Posted by Crass

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nemoj tako da prepoznaješ po slici što ti diler daje,molim te
i ako nisi dovoljno iskusan nemoj dovoditi druge manje iskusne u zabludu
svi sve zovu skunk (deja vu?) svaki hybrid i bolju domaćicu
mada i nema više čistih domćica,svaka se pomiješala
barem 90posto njih je neki mix danas
ako kupiš iz različitih seed bank
imaš dobru mogućnost da imaš isto ime a različitu genetiku
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ne prepoznajem po slici, imam srece da poznajem ljude koji sade pa sam pusio s njima te sam naucio sto je skunk i kako izgleda...
Ja sam reko vec, cini mi se kao odlicna tema, pa ak nades vremena napisi sam kako ti prepoznajes, ili editaj moj post...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Crass je napisao(la):
ak je svijetlo zelen to ti nije skunk

mhmhmhm.... jesi li kada vidio hed white widdowa? Neces mi valjda reci da to nije skank?


skank: 1. vrlo vrlo intenzivan miris, cak i kroz foliju cigareta se osjeti i to dobrano
2. boja - nebi se previse zamarao bojom
3. tekstura i gustoca samog heda... vrlo gust, ljepljiv, ukoliko ga priblizite nekom izvoru svjetla, vidjet cete masu kristalica koji se presijavaju
4. mora biti sensimilia odnosno BEZ sjemenki.. ako ih ima, to ne vrijedi vise od 35-40kn/g
5. Nije ga moguce smrviti između prstiju, gotovo redovito se reze skaricama ili tako necim (mozete i prstima odnosno noktima ga trgati ali to je bogohulje sto se mene tice)
6. miris dima je puno drugaciji od neke ulicne vuve (cak i dobre). Odnosno, manje smrdi, osnosno jace ali ugodnije.. neznam kako da opisem. :)
7. Ima okus za razliku od ulicne vuve koja je poslovicno losa/odvratna za pusit. (cast izuzecima)

puno toga se danas nudi pod "skank" ali manje vise se drzite ovoga i nece vas nitko zajebati.. dodajte jos malo iskustva i bit cete skroz booletproof na uvaljivanje smetja pod ska.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Weed Killah je napisao(la):
mhmhmhm.... jesi li kada vidio hed white widdowa? Neces mi valjda reci da to nije skank?


Sad stvarno neznam dal radis neke mindtrickove na meni ili me zajebavas...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Weed, nisi od jučer na forumu, napisao si 200 postova i pročitao približno toliko rasprava o tome šta je skunk, a šta je 'skunk' ... posli svega toga, ti i dalje širiš poluinformacije i mitove. Upravo radi toga postoji ovaj sajt, da ljudima objasni da je skunk sorta vutre a ne svaka vutra bez sjemena (sensimilla).

E da, i onda se tu nađe padobranac Crass koji će kao ljudima pojasniti nešto a nema veze o čemu priča. :icon_eek:

Suzdržavao sam se do sada, nisam htio komentirati ali ovo je stvarno too much, jednostavno je previše gremlina na forumu i postoji opasnost da obezvrijede sve šta smo radili zadnjih par godina po pitanju edukacije, zato sam mišljenja da pod hitno treba nešto napraviti.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
TorcidaSpalato je napisao(la):
jednostavno je previše gremlina na forumu i postoji opasnost da obezvrijede sve šta smo radili zadnjih par godina po pitanju edukacije, zato sam mišljenja da pod hitno treba nešto napraviti.

Predlažem da se otvori tema pod nazivom ''misterija zvana SKUNK'', naravno, naziv teme istaknuti crvenim boldanim slovima...:icon_biggrin:
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
TorcidaSpalato je napisao(la):
E da, i onda se tu nađe padobranac Crass koji će kao ljudima pojasniti nešto a nema veze o čemu priča. :icon_eek:
ajd ja ak nisam 200 puta reko da bi mi bilo draze da se izbrise ova tema i napise ista sam da neko drugi iskusniji napise, a nije niko napiso, i sad sam ja ispao kriv:crash:...


Aj mi ljepo objasni sta sam ja krivo reko( citate krosti)??
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
@ torca.. mislio sam da barem ja necu biti krivo shvacen. Ja sam pricao o nasim uvijetima gdje realno govoreci postoji ""skunk"" i ono ulicno korijenje. Dakako da znam da je sorta, no s obzirom na razliku ""skanka"" i ulicne vuve, razlika je nebo i zemlja. Razlikuje se u apsolutno svemu tako da mi je cilj jednostavno bio napraviti distinktnu razliku izmedju vuve koja kosta 10E 10 g i one koja kosta 10-12E/gram.ž

U vidu togapod ulicnim nazivom skank podrazumijeva se jaca sorta vuve koja nije nuzno bas bas skank ali ima jak rad miris okus itd i itekako se razlikuje od ulicnog korova a i vrijedi vec prije spomenutih 10-12E/g

sa misljenjem da je skank samo sorta nebih se mogao sloziti... Radi se o potenciji, okusu, mirisu, kvaliteti uzgoja itd. to je bila moja poanta. Skunk az most pple kno it, not da skunk dat few pple kno it...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
TorcidaSpalato je napisao(la):
Upravo radi toga postoji ovaj sajt, da ljudima objasni da je skunk sorta vutre a ne svaka vutra bez sjemena (sensimilla).
.

takodjer, nisam nigdje tvrdio da je skunk bilo koja sensimilia. :/ Dok se sa pocetkom recenice u potpunosti slazem
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Crass je napisao(la):
Evo napravio sam temu, ali nisam ulozio previse truda a i znam da nisam tolko iskusan ko ti pa evo kak si ti puno mudriji i pametniji od mene molio bi te da izbrises temu (ili editas) i napises ponovo.hvala

Crass je napisao(la):
Ja sam inace u orginalnoj temi reko da mi admini ili moderatori isprave tekst ak sam nesto krivo napiso ili jednostavno izbrisu i ponovno napisu...


i jos pm

Crass je napisao(la):
Hvala ti puno...
Ma slobodno ti editaj i dodaj nesto ak se s necime neslazes ili mislis da sam nesto propustio jel mi bed ljudima govorit krive informacije, mislio sam napisat pm nekom od moderatora il administratora da oni napisu tu temu jel ocito su puno iskusniji od mene pa bi mogli slozit puno kvalitetniji post (temu), ali sam se malo prestrasio da moj pm nezavrsi u necijem signaturu kao izjava dana :icon_mrgreen:



I JOS U ORGINALNOJ TEMI SAM NAPISAO NAKRAJU I NAPOCETKU DA SE IZBRISE ILI EDITA, I SAD TI PIZDIS NA MENE!!!!!
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Jedno je sigurno, ZAPOČEO SI DOBRU TEMU.
U ostalom i sam si u više navrata napisao da te isprave, da bi samim tim i naučio nešto novo ili da saznaš šta ti nije bilo jasno, ali niko to nije našao za shodno. Ne kažem ja da je lako administratorima ali je valjda neko od svih njih bacio oko na ovo što si ti pisao, pa ako zbunjuje ljude i da izbrišu. Idemo dalje :dog_walk2:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ja na svu sreću više nemam posla sa dilerima taJ dio sam preskočio , pušim uglavnom svoje ili od prijatelja tako da nije upitan staff a ni cijena i sretan sam što je tako jer niti neznam kakva je trava u optjecaju a u principu niti ne želim znati jer sam siguran da nemože bolje i kvalitetnije nego što ja pušim :rasta1:
inače dok sam nabavljao bilo je 75 kn gram "skanka" aka nekog dobrog indoor-a a panj džike je uvijek bio panj i došao je 50 kn a koliko dobiješ to valjda ovisi o dileru .
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
skank je inace sorta majke krizanca bolivijanskog hazea zeta od inace meni najmilije tetke sensimilie iz americke pokrajine Virginie poprskali ga peludom od muskog roda neke indijske loze cannabisa bombaysticnog rada pa malo sativa smrada i eto mene gada . Zivotinjski stvor smrdljivi tvor forum smor ruk hor naopako horuk samo ljakse gaji luk a urbana gerila skanka više kila kad padne na muriju potplati tuzioca oni su me križali sa trebom bijelog lica ja riknio a ona ostala bijela udovica hedova debelih ko gica sa planine iznad Titovih Užica kad napravis maderplant svaka bude pica i na nju jurisas otkopcanog šlica
sa sortama novim americke vlade šatro g 13 i ostale balade za growere mlade sklone komercijalizaciji sto ce da najebu u prvoj raciji u ovoj šatrodemokraciji sklonoj kriminalizaciji pozdrav od mr.skunka kralja funka nekad davno roka prije toga punka sto voli da fuka u basti mu malo hidro-mladog luka a to mu je teška blamaža i bruka al on nikada nikada ne kuka sto ga od rolanja boli desna ruka i nije mu muka sto vam ovo sve sada objasnjava jer zna da ce vazda nasu VUTRU s neba da obasjava tri sunca kalajsana jedno pravo i dva hapeesa za moga bonga smjesa iz rebra pa u nebesa jedan grow puna kesa copy paste hedovi se maste opa cupa struja nije skupa zelena nam zastava nobovima nastava evo vam za blagdane mog verbalnog sastava Živili ! hik ufsssssssssss u jeb.............:icon_biggrin:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Moram se i ja uključiti u ovu diskusiju oznojiše mi se dlanovi od čitanja postova....!!!!
Ljudi nemojte širiti dezinformacije!!!!
Weed Killah je napisao(la):
mhmhmhm.... jesi li kada vidio hed white widdowa? Neces mi valjda reci da to nije skank?

Ne kontam šta si htio reći sa ovim????
Weed Killah je napisao(la):
skank: 1. vrlo vrlo intenzivan miris, cak i kroz foliju cigareta se osjeti i to dobrano
Istina.... al' ne mora biti presudno!!!
Weed Killah je napisao(la):
2. boja - nebi se previse zamarao bojom
Najčešće je svijetlo zelen, ali ima tamnijih !!! (Ne znam sad jel se ovdje govori SAMO i SAMO o "Skunk No1"???? govorim o prvom stabilnom hibridu sa 75/25 Sat/Ind.)
Weed Killah je napisao(la):
3. tekstura i gustoca samog heda... vrlo gust, ljepljiv, ukoliko ga priblizite nekom izvoru svjetla, vidjet cete masu kristalica koji se presijavaju
Tekstura? Gustoća? Ne kontam, pa zar nisi pušio neku običnu a dobru vuvu (mislim na domaćicu) Kad uzgojiš i običnu vuvu, imaćeš gust i ljepljiv head, ne znam po čemu je to odlika SAMO skunk-a????
Weed Killah je napisao(la):
4. mora biti sensimilia odnosno BEZ sjemenki.. ako ih ima, to ne vrijedi vise od 35-40kn/g
Po tebi iako skunk (ne bitno koji) ima sjeme, znači nije to TO...??? Mora biti bez sjemenki???? - Ne istina!
Weed Killah je napisao(la):
5. Nije ga moguce smrviti između prstiju, gotovo redovito se reze skaricama ili tako necim (mozete i prstima odnosno noktima ga trgati ali to je bogohulje sto se mene tice)
...aaa šta bi bilo da ga ostaviš par dana na stolu... i opet ćeš morati ga rezati - kidati??? Nisi nikad naletio na dobrru vuvu, koja je tek skinuta i taman osušena? Za svaku takvu biljku je isto tako potrebno kidanje i sjeckati je i naravno veoma je masna!!!!... To što je sjeckaš i kidaš, znači da je vuva taman osusena, a ostavi je par dana (nekad i preko noci) na stolu pa cu te pitati onda... taj isti bud ce se pretvoriti u prasinu kad ga pocnes mrviti!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
mari-huan-ko je napisao(la):
Kada sam prošli put kupovala skank nisam uopšte morala da ga sečem sa nožem, već sam ga lagano izdrobila između dva prsta i sa tom prašinicom sam kako se ono kaže
"posolila " duvan.
Eh' upravo na to sam i mislio kad sam Weed-u odgovorio...!!!

TorcidaSpalato je napisao(la):
E da, i onda se tu nađe padobranac Crass koji će kao ljudima pojasniti nešto a nema veze o čemu priča. :icon_eek:

Nije to haveru, hehehe nisi ga skonto..... on je fino pokrenuo temu, i zamolio od nas (lično od mene) da editujemo ili dopunimo nesto, i nije od onih što pametuju a nemaju pojma o čemu pričaju...
Pogrešno si ga shvatio....

TorcidaSpalato je napisao(la):
Suzdržavao sam se do sada, nisam htio komentirati ali ovo je stvarno too much, jednostavno je previše gremlina na forumu i postoji opasnost da obezvrijede sve šta smo radili zadnjih par godina po pitanju edukacije, zato sam mišljenja da pod hitno treba nešto napraviti.

To si u pravu 100%, i to ima već neko vrijeme... Moramo organizovati sastanak HITNO!!!

Weed Killah je napisao(la):
sa misljenjem da je skank samo sorta nebih se mogao sloziti... Radi se o potenciji, okusu, mirisu, kvaliteti uzgoja itd. to je bila moja poanta.
Jok eto šta je?.... Ok, tebi nije mozda sorta, a vrsta?...:rasta1:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Još jednom, nemojte zbunjivati ostalu raju, i postati dezinformacije!!!!
Evo slika, mislim da govori sama za sebe.... !!!!
 

Prilozi

  • Skunk.jpg
    Skunk.jpg
    36,3 KB · Pregleda: 59
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.