Prepustena sama sebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
moguće, zašto ne
trebao si taj dan kad si piknuo sjemenke odigrat loto....ko zna kak bi prošlo
kod mene prošle godine od 8 ispalo 6 cura a 6/6 je još bolje
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Poz ekipa. Nemam tehnickih mogucnosti da vam prezentujem bolje fotke,pa cu u medjuvremenu biti prepusten sam sebi :D Citao sam nesto o raspoznavanju polova,ako ima vise linkova o toj temi dajte ih, I dalje sam duduk :) Znam da muska ranije zrijeva,I da joj je cvijet kao mali grozdici a da se sama biljka ne grana mnogo.Zenska pusta valjda bijele brkove,I mislim da sam to vidio.Ako ima linkova davajte,primam I korisne info,a kad nadjen kameru cepicu fotku
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
toliko fotki je na forumu, nije to neka filozofija

6prv45.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Ovo da muska pokaze spol brze...u teoriji je istina...ali ne uvijek u praksi. Vec sam negdje reko da sam sad neki dan pocupao jednu musku koja je pokazala jaja nakon sto su vec neke zenske odavno pokazale pistile...tak da se nemoj te teorije drzat ko pijan plota :)

female.jpg

Evo ti tu...
1- stipule Ž(moguce da si to vidio, to imaju i muske i zenske)
2,3- ono sto tebi treba
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
E pa samo da se ne transformise u ove grozdove,za sada izgleda kao na desnoj fotki.Dakle na zglobovima imaju brci I bijele niti.Pogledajte sve ove slike koje sam ovim povodom postavio,cini mi se da se po nesto moze razaznati

Na jednoj imam ovakve bijele niti,kao 2 I 3 sto posto.Praticu svakoga dana
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nasao sam u nekoj apoteci Plantelu(cvijet),i neki drugi preparat,mislim Cvetex. E sad,ovaj Cvetex je univerzalno sredstvo,dobar je i za vege i za cvijet fazu,a takodje je i stimulator rasta. Tako mi rece radnik koji je zavrsio poljoprivredni fax. Sta mi vi preporucujete,ima li Kanabis slicnosti sa cvijecem,posto mi ovaj lik preporucuje Cvetex????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
nikad cuo za cvetex, a izgleda ni google... kako sad da ti neko nesto odgovori... probaj ako nije skupo, ako je stimulator rasta kreni sa njim, plantelu mozes davati i u drugoj polovini avgista te tokom septembra
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ok,tako ce i biti. Vec sam naglasio da nemam kvalitetnu kameru,pa bih vam opisao kako izgleda najbolja biljka za koju mislim da je zenka. Kvalitetno je razgranata,a na zglobovima iz kojih izbijaju bocne grane nalaze se brkovi koji sada vec lice na minijaturni klas kukuruza. Iz tog klasa izbijaju bijele vlasi,kao svila. Uklapa li se ovaj opis u izgled zenske biljke??? Javicu se sa fotkom!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nije Cvetex,vec Cvetal :D Ovo mu pise pozadi na deklaraciji "Mineralno NPK gnojivo,odmjer 6-6-6,sa mikrohranjivima borom,bakrom,zeljezom,manganom,molibdenom i cinkom". Pise da u njemu imaju i stimulatori rasta. Odgovara li njegov sastav biljkama,i ocu li ih zalijevati ovime kako Power rece do polovine avgusta. Kosta 4 eura da se zna. Uzeo sam i plantelu cvijet,odmjer NPK 6-8-8
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Danas sam sipao duplu dozu ovog Cvetala,isao sam logikom ili pukovnik ili pokojnik :D To sam uradio jer su mi se vrhovi biljaka malo povili. Ne lici kao da se suse ili nesto,jednostavno djeluju kao da su zanemocali,mozda zbog velicine. Ja cijenim da im nedostaje ovog azota itd,pa ako ne bude djelovalo zovem u pomooooccc :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Poz ekipa.Jos dvije biljke su pokazale jaja, 3 su zenske.E sad,ja sam ove dvije vec iscupao i premjestio sa sajta.Recite mi da li sam bio u pravu,shodno ovim fotkama.Na prve dvije sam slikao ono sto mislim da su zenske insignije,ostatak slika muzjaci.Molim vas da mi otklonite nedoumice,radi buducih vremena uspjesnog growinga :D Hvala

Pogledajte prilog 23652 Pogledajte prilog 23653 Pogledajte prilog 23654 Pogledajte prilog 23655 Pogledajte prilog 23656 Pogledajte prilog 23657 Pogledajte prilog 23658 Pogledajte prilog 23659 Pogledajte prilog 23660
 
Poslednja izmena od urednika:

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Cili ti je odgovorio ....ali zato postoji i feminized pa nemas tih briga..:) nesto se nevolim sa tim kockati pa posle da cupam velike biljcice..ali ko voli ,srecnoo..:)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Poz ekipa.Imam problem. Naime,jedna od one dvije biljke iz kante je bila muskarac. Odstranio sam ga vocarskim makazama,skroz do zemlje,nisam cupao jer sam predpostavio da su im se dolje grane korijenja povezale. E sad,zenka koja je ostala se totalno smorila. Nije promijenila boju lisca(osim pri dnu stabla),dakle ne susi se,ali je sva zanemocala i listovi su se oklembesili. Moze li biti da je dozivjela neki stres,jer su druge dvije sasvim ok?????.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.