Presadjivanje u casicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.03.2013
47
20
8
46
Somewhere on the Earth
Pozz.. E ovako iman par pitanja... Znaci stavio sam sjemenku da proklija u mokri pamuk i odmah mi je nakon 24 sata izvirila klica i sad koliko da je pustim da naraste ta klica prije presadjivanja u salicu od jogurta?
drugo pitanje : U toj salici jel mora bas bit zemlja neka iz ducana jer imam u vrtu dosta zemlje plodne bar se tako cini jer su paradajzi, kukumari, paprike svake godine uspjesni :D... Pa bi stavio malo te zemlje.. i zanima me jeli pozeljno zalijevati biljku dok je u casi a i kad je presadim na tajno mjesto sa destiliranom vodom?..

I mislio sam kad je budem presadjivao na tajno mjesto kad bude cirka 10cm visine staviti malo stajskog gnojiva onog smrdljivog sto se kupi u onim vrecama to bi stavio i pomjesao s dobro raskopanom zemljom i onda zalio.... ? Jel to sve moze?

I kolike su sanse da mi bude zenska biljka a kolike da bude musko?

Hvala unaprijed :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
sanse zenska/muska su ti 50:50, a sansa da ovo zavrsi na graveyard-u je 100%, sve sto si pitao ima na forumu, a da li si g i koliko citao, sadis odmah kad je klica izasla, gledaj sto bolju zemlju, ne stedi na tome pogotovo u ranoj fazi biljke, nemoj koristiti gnojivo u granulama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tramvaj981
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.