Prijateljstvo-Rijeka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.05.2014
2
7
0
Pozdrav,nedavno sam naisao na forum i odlucio se registrirati...Posto nemam bas neke prijatelje zbog povucenosti zanima me ima li tko iz ri tko je zainteresiran za neko upoznavanje,kavu ili :spliff:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ja nisam nikad usamljen uz :bong7bp: ako toga imas nece ti bit bas tako lose,a nevidim razloga zasto bi se netko upoznao s tobom.Nitko te ni ne zna.Nemoj se uvrijedit ali ovo nije udruga za depresiju da ce ti svatko priskakat ako se ti osjecas usamljeno,hbte pa nije niko lud da se upoznaje s nekim ko se tek rego.Il mozes bit drot,dousnik etc.A ako si ozbiljno povucen sigurno te nesto shebalo u zivotu pa si u depri ili te neceg strah,krivo se predstavljas tko god da jesi.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Dobro dosao na forum.
Vutra forum spaja ljude sirom regiona.Upoznavanja ima,druzenja i svega sto ide s tim.Nadam se da ce ti se netko vec javiti,mada to ide malo drugacijim putevima ovdje. Ovaj nas hobi nas tjera prvenstveno da se sakrivamo,budemo prvenstveno oprezni,jer sviranje klavira a vani lijepo vrijeme...nije bas najbolja opcija,hehe
Uglavnom,dobro dosao na forum.Pisi kvalitetno,budi prijateljski nastrojen,pokazi mozda koju sliku svoga uzgoja...uglavnom,to su neke smjernice koje bi ti trebale pomoci da mozda pronadjes neku srodnu dusu ovdje na forumu a ima ih,garantiram.Mozde ne bas iz Rijeke,no granice i udaljenost na Vutra forumu 'ne postoje'.
Aj' zivio :)
 
20.05.2014
2
7
0
Nisam drot ni dousnik ali kuzim sto hoces rec,tocno je da ljudi nemaju povjerenja nac se ovako sa nekim...Imao sam problema u djetinjstvu,to me sjebalo,od osmog osnovne patim od anksioznosti a to se razvilo u Depresiju,tesko mi je ukljucivati se u kontakte sa ljudima i u drustvu znam bit dosta povucen,takoder tesko pronalazim neka prijateljstva pa sam pokusao ovdje da vidim dali ce se tko javit za neko druzenje...Inace imam 19 godina,volim vutru i pomaze mi u depri i anksioznosti samo nazalost jako rijetko imam za zaplait ali razmisljao sam o uzgoju tako da se i to mozda rijesi.Zanimljiv je forum i vec sam ga poceo istrazivati,nadu se vrlo korisne i zanimljive informacije.Pozdrav svima :maryjane: ;)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Dobrodosao..:) Druze kreci se sto vise i izlazi kafici ,diskoteke itd,sto se vise kreces veca je sansa da upoznas nekog sa kim se mozes druziti..ja bi ti preporucila da se bavis i sportom em sto onda izgledas lepse,izbacis nekad i negativnu energiju iz sebe..a ko zna mozda u teretani ili nebitnom kojim sportom krenes da se bavis i upoznas nekog drugara,a nikad se nezna mozda i neku drugaricu...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paperboy89

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Venlo ti je objasnio situaciju i raspolozenje na forumu. Nadam se da ces nekog upoznati i misli usmjeriti na pozitivne stvari, a tada ce se i dusa otvoriti pa ce i usamljenost nestati.


0Owerdoze0 je napisao(la):
Ja nisam nikad usamljen uz :bong7bp: ako toga imas nece ti bit bas tako lose,a nevidim razloga zasto bi se netko upoznao s tobom.Nitko te ni ne zna.Nemoj se uvrijedit ali ovo nije udruga za depresiju da ce ti svatko priskakat ako se ti osjecas usamljeno,hbte pa nije niko lud da se upoznaje s nekim ko se tek rego.Il mozes bit drot,dousnik etc.A ako si ozbiljno povucen sigurno te nesto shebalo u zivotu pa si u depri ili te neceg strah,krivo se predstavljas tko god da jesi.
Ti si, moze biti, dovoljan sam sebi. Ljudi se upoznavaju jer se ne poznaju, koji ce se vrag poznanici upoznavati!?
Zasto ovo ne bi bila zajednica za lijecenje depresije onima koji pate od depresije?
Ne zaskaci ljude koji otvoreno iznesu vlastiti problem jer se nece zamjeriti s tobom, ako se uopste zamjere, vec ce dobiti averziju prema forumu, a na forumu su uglavnom clanovi koji su voljni pomoci.
 
20.05.2014
2
7
0
Da samo sto problem je u tome sto imam strah izlaziti u kafice,na neke zabave i tako a kamoli poceti ovako sa nekim razgovarati vani i upoznati se sa nekim.To su strahovi od kojih kad izadem iz kuce i vidim ljude pocnem se cesto znojiti,postanem ukocen i upadnem u laganu paniku,prije je bilo jos gore,prije nisam mogao ni proci pokraj kafica gdje ima puno ljudi,uvijek sam izbjegavao puno mjesta.Trenutno je malo bolje nego prije ali jos uvijek izbjegavam buseve zbog ljudi i npr.bojim se zvati oglase za posao i slicne stvari.Znam da je nacin da se oslobodim tih strahova tako sto krenem u njih i vidim da mi se nece nista dogodit i da je sve to stvar samo u mojoj glavi,to i radim i polako napredujem sa time ali ide ipak tesko jer strahovi nisu mali.Vjezbanje je dobra ideja,razmisljao sam da mozda pocnem trcat ili tako nesto no tu oped postoji problem volje a volju mi oduzima depresija ali i tu bezvoljnost se mora prevazilazit.Valjda cu polako prec te sve moje strahove,terba se samo nastavit probijat.



Ma sve je ok,kuzim sto je mislio [background=rgb(252,252,252)]0Owerdoze0 .[/background]
Bilo bi zanimljivo mozda otvoriti neku temu za ljude koji su depresivni,sigurno ih im,nisam jedini :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.806
2.698
Weed California USA
Meni je drago vidjet da se netko otvori i prica o svojim problemima ovdje. Ako se sam mislis rjesavat ovakvih strahova i problema....mislim da ce ti to malo sporije ic. Jesi li probao kakve terapije kod psihica? Jel pomaze sta to? Ne nuzno sa ljekovima, imaju oni trikova u rukavu ;) Moja majka je svojevremeno imala takvih problema....jedno 10x jacih nego kod tebe....i bez psihijatrije i grupa mislim da nebi nikad to sama uspjela ;)
Ak bus imo kakvih pitanja il bilo kaj...javi se u inbox :D nisam psihic al znam jako puno o tome :D
sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
pocni trenirati neku borilacku vjestinu. a ako si sam ne zelis pomoci, ne vidim zasto bi ti netko drugi pomogao. znam jednu depresivnu curu, i nemozes joj pomoc, ona si sama ne zeli pomoc... vrijedi i za tebe. ako ti je do druzenja i ljudi, upisi se na neku borilacku vjestinu, naci ces drustvo i rijesit ces se strahova...
 
20.05.2014
2
7
0
Bio sam dva puta na razgovoru,na prvom mi je dala neke antidepresive i ljekove za smirenje a na drugom razgovoru sam se dogovorio da cu ic na neku grupnu terapiju ali sam odustao nakraju.Ljekove nebi pio jer kasnije postanes ovisan i bude ti jos gore i treba ti sve vise.Meni je trava najbolja za to,kad zapalim se osijecam puno opustenije i smirenije,ukaze mi jos vise koliko su svi ti strahovi samo iluzija koju stvara nas um.Mozda bi mogao otici na neku terapiju bez ljekova i vidjet sta ima u tim grupama.Hvala sto pokusavate pomoc i dajete podrsku...Jako ste daragi svi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Prije svega dobro dosao :)
Ako vec volis vu, ovdje se naoruzaj znanjem, pokusaj uzgojiti nesto u medicinske svrhe, znam par ljudi iz neke svoje proslosti sto su se rjesili slicnih problema, nadji sebi nekog slicnog, moras imati nesto sto volis a sigunrno ima neko ko voli isto...Ako nisi vjest u sportu, pishi, slikaj, crtaj... Ima milion nacina kako mozes izbaciti ono nesto iz sebe sto te koci, a samim tim mozda i nadjes neki svoj talenat za koji nisi ni znao
tek ti je 19, skupi muda brate, uzmi rotbu natrpaj stvari otidji na exit, otputuj negdje, isprobaj nesto novo..
zivot ti svakim danom daje toliko opcija i izbotada ni sam ne znas, samo trebas upotrebiti mastu
 
20.05.2014
2
7
0
Ovo ljeto se mozda i uzgoj ostvari samo jos moram malo razmotrit gdje.Zanima me crtanje,znam crtat nekad kad mi dode inspiracija,dosta me zanimaju biljke tako da se tim bavim doma i u tome uzivam...sad cu uskoro moci uzgajati povrce u vrtu u jednom mjestu blizu Ri tako da se tome veselim,volim prirodu i volim setat po prirodi,volim slusat muziku i citat.Ima stvari koje me zanimaju i u kojima uzivam,bar je to ok.Ma bit ce ok,samo nesmijem odustat.Evo kako Janis Joplin kaze u jednoj od pjesama:
One of these mornings you're gonna rise,rise up singing you're gonna spread your wings,child and take,take to the sky lord,the sky
To me inspiriralo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Awakening..kuzhim te..( i ja sam od tih koji nisu odushevljeni guzhvama...maa..ljudima opchenito..i cesto se osjecham nelagodno i anxiozno medju ljudima )
ali..trebash dati malo vremena ekipi sa ovog foruma...sudjelovati u raspravama...tj.na neki nachin ...i kroz neko vrijeme..se predstaviti ljudima...
mozhda da pokushash da growanjem..to ti dodje kao zanimljiv i opushtajuch hobi..+ima sorti koje mogu jako dobro pomochi oko "problema" koje imash...
sretno...i..pozdrav iz istre
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
to sto te inspiriralo meni zvuci kao odlazak na nebo :D hahah

a sve vise i vise ljudi ima slicnih problema, tehnologija sve sje*ala,, puno ljudi zivi u virtualnom svijetu (fejs,igrice...) pa se onda i najobicniji kontakt s ljudima pretvori u nesto strasno,, jbg steta :sad2: