Problemi s listovima

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
12.02.2009
3
0
0
37
Pozdrav svima na forumu! Nov sam u ovome i evo nakon što sam presadio biljke na jednoj se listovi suše iz sredine i uvrču prema gore! Nisam do sada gnojio ali danas sam sipao malo NPK 20-20-20 u vodu pa zalio....zemlja je humus za cviječe a posuda je 20l....sunca ima dovoljno.....

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Imate li kakvih prijedloga što fali biljci?
Inace biljka je Lemon skunk....

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.872
2.526
228
Sipao malo...na tako malu biljku???Čestitam,zapalio si je!Sory ali nađi prvu kantu za smeče i baci je.
Da si ćita po forumu skužija bi da se ne gnjoji prvi misec dana.Nije joj falilo ništa,nadam se.Falilo je jedino tebi strpljenja.
Sory ako malo u banani zvučim,samo odgovaram iskreno na tvoje pitanje.

OP
OP
N
12.02.2009
3
0
0
37
Biljka je vec imala takav list kada sam zagnojio,zato sam to i napravio mislec da joj nest fali...vidjet cemo sad hoce se oporavit.......

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
160
13
0
33
dobro ti reče green...
probaj ju isprat sa što više vode...al cisto sumnjam...
al opet nemaš šta za izgubit (ako imas jos semenja tog bacaj ovo).
zao genetike...pogotovo jel je outdoor..

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.258
42
73
12
ma to ti je od prezalivanja .
ili neka greska u pocetku nevredi sad probaj drugu posaditi al nevredi ti saditi samo jednu biljku sem ako imas feminizirano seme ..
sa jednom biljkom ces se truditi a nakraju ce ispasti musko i sta onda..
kad zalivas oonda samo kad se vrh zemlje osusi .... a u 20l zemlje mozes bas malo zalivati posto tamo skoro pa uvek ima vlage...

OP
OP
N
12.02.2009
3
0
0
37
Eto green je bio u krivu,sva sreca-biljka se nastavila normalno razvijati! Bio danas na siteu i sve ok,oni listovi su i dalje takvi pa me zanima dali da ih pokidam ili ostavim? Nisam stigao slikat al hocu! Kontam da je zoki bio u pravu,malo previse vode(padalo je dosta kise a i ja sam jos sipao j.....ga) I da to je samo na toj biljci,imam jos jedan lemon skunk i dva churcha(fem. sjeme)....uglavnom hvala na komentarima i savjetima....