Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
PowerSeed je napisao(la):
meni je jutros ponudjeno pri logovanju da obnovim sertifikat i sve sljaka, jedino ne vidim svaki avatar, umesto njega samo pise slika

identichno i kod mene + isto kliknula na obnovu certifikata..rezultata jednak-ne vidim slike..na nekim mjestima pishe samo slika..dok na nekim avatarima stoji parazan avatar tj. ona silueta..
ali...chini mi se kako je jednako bili i prije nego li sam kliknula na obnovu cestifikata..tako da..u mom sluchaju..to nije promjenilo nishta..
sve radi kao i do sada...osim shto izgleda chudno zbog tih praznina na kojima bi trebale biti slichice..

+ te priche o policiji..uufff...jadna je ta policija koja ovdje misli uganjati nekakve veledilere
( ali..i kada bi to zaista bio sluchaj...tj.kada bi oni pomno pratili zbivanja na forumu...vjerojatno bi primjetili da su sami korisnici foruma prilichno kritichni kada su neki i najmanje sumnjivo groowi u pitanju...nije se jedan puta potegnulo pitanje o kolichinama koje su prihvatljive za objavljivanje na forumu..chime je dato do znanja kako se ne tolerira ikakav uzgoj u komercijalne svrhe..a velim..jadna je ta policija koja misli suzbijati trgovinu narkoticima preko ledja medicinskih korisska i rekreativaca koji sami uzgajaju-bash iz razloga shto ne zhele davali lovu dilerima-financirati i poticati kriminal )
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
zlavjestica je napisao(la):
..jadna je ta policija koja ovdje misli uganjati nekakve veledilere...
:thumb:

jadan je i taj "haker" koji misli da ce se dokazati il ne znam sta ako drzi vutra.org "dole" dok pije kafu u internet kafeu :eek:hno: nek obara neku banku, policiju il sajt vlade srbije ako je vec u srbiji, pa ce bar znati zasto robija kad ga klepe zbog cyber kriminala ;) ovako glumi beogradskog mangupa a nema muda od kuce hakovati a da ga niko ne skonta, lako je zavuci se u internet kafe i odraditi hide ip (a onda budalasto kaze gde je, jer nije siguran dal' cemo ipak skontati da je ip iz bg). no dobro, svako u necem uziva. ovo me podseca na klinca koji dojavi da je bomba u skoli kako ne bi imao kontrolni, mada tu nema nikakve analogije sa vutra sajtom, samo sam malo dunuo pa mi svasta pada na pamet :) stay cool
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
hehe,u pol Vidre prekid i jedan za drugim idu džinglovi :D
Sada je nestalo radiona.
Moram se refrešat ,baš da vidim.


Uhhhh,dobro je ... radi :banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Za sve koje interesuju pitanja oko certifikata da kazem da radimo na novom izgledu foruma, novoj skripti i novom serveru. Cim sredimo sve a ne obecavamo tacno kad tad ce i proradit novi certifikat na novom mjestu :)


Dosta je komplikovano i stosta moze da prsne jer imamo i novi forum, i novi izgled i novi server tako da drzite fige da sve bude ok.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ajde drzimo fige, nadam se da necete nesto za*ebati s tim novim izgledom.. nije da je sad lose- u usporedbi s ostalim forumima ovaj je zlatan ;) sretno i da sto brze sve bude ponovno u funkciji :)
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Ekipu pere paranoja ali decki stvarno sranje sranje shit veliki, site je otišao down down, oko moje kuce helikopteri lete murja svi naoruzani do zuba specijalci psi nabrijani zube kao ajkule , hahhaahahahah. malo se zaje, evo pozzz svima, samo sam htio javiti da ne mogu vidjeti slike od avatara, nadam se da je to zbog renoviranja foruma i da je sve ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and CilI

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
To sto je decko napomenuo gore ovaj faceless je skroz upravu, i to ce tako da bude dok se forum ne updejtuje ipb 3.4.6 trenutna verzija ima bar 3 eksploita koja sam naso, tako da bukvalno je to moguce i to veoma lako, bar ti klinci sto se zamlacuju tim glupostima da ubacuju shellove i ta sranja i da rade deface, i na osnovu njegovog teksta moze da se zakljuci da je decko ispod 18god 100% A sto je admin napisao da enkripcija radi to skroz nije tacno, radice onog trenutka kad je https zeleni, sve dok se sertifikat ne obnovi i forum ne updejtuje jeste da nije sigurno, to je realna cinjenica koju mogu da potvrdim, a moze i neko ko se bar malo razume oko networking-a.

A ako treba adminu sertifikat da se obnovi, kazi kupicu ti koj god zelis kod namecheap i prebaciti na tvoj account, pa ga mozes aktivirati dok ne napravis to novo i novi server :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Bas da vidim novi izgled,hehe
Inace me promjene pogadjaju jako,pa tako i promjena izgleda na foorumu.
Sjecam se kad smo iz crnog presli na ovaka djir svijetli :) auuùuu brale...prvih dana,katastrofa.
Nemos gledati koliko svjetli u oci crvene.
:spliff: aj,zivili :banana_rasta:

Valjda ce proci ta ,kako se zove ...ucitavanje i te sheme pa da bude sve opet kao prije.
Mada ni sada nije lose.Malo nas hakeri karaju :) al' stas' kad je sve skupo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla and d@ni

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
nego..vratimo se mi na bit problema..
dali se zna kada bi trebali biti gotovi radovi-prebacivanja? onak..okvirno bar..
hvala

( + mislim da sam vech to spominjala...ali...ako se mozhe sigurnost/stabilnost i kvaliteta foruma podichi na vishu razinu..a novac je zapreka..ne sumnjam kako bi se potreban iznos mogao sakupiti nekakvim dobrovoljnim "chlanarinama"..em nije neka lova u pitanju..em..mislim kako bi dosta clanova bilo spremno..dapache..voljelo pomochi i na takav nachin )
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Idox,

Lepo, da si ukazao na moguće hekerske napade. Vidiš da nas to ne brine previše. Upam, da razumiješ zašto je
ovaj forum napravljen. Zato da izobrazuje ljude u smislu propagande i prohibicije koja se je vodila 50
godina protiv vutre. Ljudi ovdje hoće da pomognu ljudima kod liječenja i druge upotrebe. Ako možeš pomoć si
uvijek dobrodošao, ako ti se ego previse nabacuje onda znaš da to ne volimo. Mada mislim, da bi vise volio pomoć,
barem tako razumijem tvoje pisanje.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo pošto se ovo tiče svih nas koji smo članovi i uredno objavljujemo postove i slikice svega,ja bi se nadovezala na post zle vještice i isto skrenula pozornost na medicinske korisnike jer nažalost sigurno postoje oni kojima je ovaj forum posljednja slamka za spas a to su ljudske sudbine sa kojima se ne igra,lako za nas(govorim prvenstveno u svoje ime) rekreativce ma hakuj mi acc radi šta hoćeš ali mogao bi neko kome zaista treba pročitati ove postove i odustati od svega a tu je onda šteta najveća i nepopravljiva.Idoks,daj ti fino kreni ispočetka otvori neki dnevnik ako si to želio(evo ja prva pratim) i ako ti je stalo do foruma javi se adminima za ovakve stvari a ovo bi ja sve obrisala jer ovakvi javni postovi samo štetu rade.
 
21.04.2014
59
129
33
A kaj sa forumom? nesto mi pise da nije siguran i tak 2 dana?! Mislim sve jedne je meni ali stalno moram nes dodatno klikat, bu se to rjesilo ili ce ostat tak?



Aha sad sam tek procito da ce bit novi forum! Sorry! :read:

thumbs UP!