Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Promenila mi se rezolucija na vutri,sve mi nekako manje nego sto je bilo .Vidim sve ostale stranice mi ok ,da li je jos nekom tako ?
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo shto me danas dochekalo :

This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect securely to vutra.org, but we can't confirm that your connection is secure.

Normally, when you try to connect securely, sites will present trusted identification to prove that you are going to the right place. However, this site's identity can't be verified.
What Should I Do?

If you usually connect to this site without problems, this error could mean that someone is trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

vutra.org uses an invalid security certificate. The certificate expired on 27.11.2014. 0:59. The current time is 27.11.2014. 12:29. (Error code: sec_error_expired_certificate)

ok..sve sam odobrila..ali...stranicu mi otvara bez slika-ovo shto vidim na prvi pogled..
pa...zanima me slijedeche :
- dali je to do mojih postavki ???( iako..nishta nisam mjenjala..a josh sinoch sam normalno ulazila i bio mi je prikazan kompletan sadrzhaj )
- postoji li i najmanja shansa da je ovim ugrozhena anonimnost chlanova foruma ??
+ @ Stoka Godine..dali ishta mozhemo uchiniti kako bi se zashtitili ??

hvala..
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Nije nista to do tebe, do SSL sertifikata je koji nije obnovljen, sto bukvalno znaci u prevodu da neko moze da snifuje login stranicu i pokupi podatke. Ja bi predlozio adminima da ubace cf ssl tako ce imati manje muka a i forum ce biti sigurniji.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
nahebali smo :D
sad kad nas sve potrpaju u pržun :D
al' sad će to genjo i kobaja da riješe na brzaka.opusteno samo
(valjda) ,hehe
ako ne,gotovo je :D
eno overdoze i temu otvorio :D
možda je vrijeme da promjenim sliku na avataru :spliff:
garant sam već dosadio sa ovom dosadašnjom :D
nisam ju mijenjao od početka
garant kažu,uffff evo ovaj venlo dosadnjaković :D
čim ugledaju sliku :D

Eh,daaa... Edit; prijavljujem grešku na forumu.Nevidi se zmaj :b_unripe:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Oo, prijatelji, biće sve samo opušteno. Mesk lep broj, bolji skoro ne može biti.
Ven, kada genjo i kobaja to urede biće ko da iz Mercedesa ideš na porseja. Wruummm.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Kakva je procedura dok se ne rjesi taj https?
Koliko se ja kuzim u to sve to nam je bila jedina zastita nase anonimnosti.
Znam da nece mene hvatat zbog biljke dvije ali bar meni dobro dode neka sigurnost u svemu tome.
Treba i druge radnje sigurnosne obaviti ali cemu ako neko moze doc do mene i mojih podataka preko foruma.
Ja bi volio neko objasnjenje da ga ja logicno mogu prihvatiti?
Jer znam samo da mi kaze da vise nisam siguran...