Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Novi izgled mi je odlican, sve pohvale! Jedino bi jos za reg. clanove stavio link od novih postova u glavni izbornik
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
sve pet,malo će nam svima trebati da se priviknemo,al tako je bilo i sa prošlim i sa ovim prije njega,i sa onim tamo prije toga...tako da se ne brinem da će sve sjesti na svoje mjesto kroz par dana...pohvale svima za trud...

jedina opaska...znam da ne možemo pobjeći od toga,ali me definitivno na vutri bode u oči ovo fejsbuk preporuči i ovaj tviter znak...nekako mi to dvoje nije za ovaj forum,gledano mojim očima. :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
To ne znam kako. jel ti se desava na drgim stranicama mi nemamo reklama nidje za sad. Ako je nesto sto se tesko objasnjava rijecima skinite ovaj program pa nam ostavite animirani gif:

http://recordit.co/
da..i dalje se dogadja..do sada mi se nije dogadjalo isto..mozhda sam pokupila negdje neshto ..
+ kada sam kliknula da vidim obavjesti-izbacilo me i trazhilo da se ponovno logiram..
( prijedlog shto se fb tiche..mozhda bi se mogla ukinuti opcija za chitav forum..ili..ostaviti samo za podforum medicina..a svakako bi to trebalo maknuti kao opciju iz dnevnika uzgoja i galerija slika..ekipa che sherat..osobno nebih zheljela da mi se nickname povlachi po fb uz sliku neke biljke=mislim da bi me herc strefio )
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
osobno nebih zheljela da mi se nickname povlachi po fb uz sliku neke biljke=mislim da bi me herc strefio )

Pa i ako iskljucim moci ce neko kopirat link od tvog dnevnika i sherovat to svakako niko ne brani. Mada ne znam zasto bi neko sherovao tvoj dnevnik na fejs :)

Sto se tice ostalih problema sve stignemo jedan po jedan za sad najbitnije da se namjeste permisije to jest dozvole dje ko sta moze da radi i kada :( a to je posao za magarca jer smo presli 4 razlicita foruma koji je imao cetiri razlicita sistema dozvola. Mada mi se svidja kod ovoga malo je manje konfuzno sve pa se lakse snalazim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ajd se snađi ti sad Avantura hehe.
Vjerujem da če nadoć:)

Kako da promjenim nick? Opet sam zelenko umjesto avanturist?
Privatne ne vidim gdje se šalju?
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.332
8.466
258
Svaka čast admini! :) Samo, što ovako tužne boje? Sve tražim neki pop-up zbog kojeg je ovo u pozadini pobledelo a njega nigde. :D Fali nekog kontrasta.

P.S. Jeste morali napraviti Poweru poseban sajt samo za trofeje ove? :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Moderi probajte opet poruke jel rade pa javite...
Nope! Samo reply mogu, novu ne mogu započet. Pokušao sam na default skin prebacit i ništa. Pokušao sam na Hr prebacit i sve je isto. Gledao sam u podešavanjima profila jel nešto čekirano/odčekirano i ne vidim ništa što bi radilo problem.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Dobio sam poruke ali i dalje ne mogu slati nove dakle mogu odgovarati na konverzacije. Jednostavno ne znam šta da gledam, šta da kliknem da kreiram novu poruku s nekim?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Čim dođem kursorom na kuvertu,otvori se prozorče i tu piše; Započeti novi razgovor a druga opcija je Prikaži sve...

E sad,ti vjerovatno to nemaš onda.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
nope =(
aoMViyh.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura