Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
nope =(
aoMViyh.jpg
E tako i meni. Ali lajkovi rade ko veliki:)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
malo sam zakasnio, nisam ocekivao da cete tako brzo napraviti novi :) dobro izgleda ali sam jos poprilicno nespretan u snalazenju na ovom novom forumu, al nema veze par dana i naviknut cu se (kao i ostali)

fali mi stari forum naravno, ali isto tako mislim da treba napredovati, a ovo je ipak neki napredak..

ima par stvari koje mi bas i ne sjedaju.. ovaj "špijun" ... puno puno bolja je bila opcija "novi sadrzaj" preglednija i brza, mislim da "špijun" nema nikakvih sansi pored novog sadrzaja" heheh

onda ova gornja smeda traka sa facebookom, i ostalim gl. totalno nepotrebno, preveliko je i forum je nepregledniji zbog toga (bar kod mene,,nemam nesto velik monitor) ako mozete, prebaciti iz te smede trake gore desno "ime korisnika (Tarzan), poruke i obavijesti" u ovu zelenu, npr. ispred opcije "search" staviti poruke i obavijesti a iza "search" profil korisnika,, bilo bi idealno..

na naslovnoj stranici odma desno ispod searcha veliki avatar i pise tarzan s mojim nekim podacima, a 3-4cm iznad opet mali avatar s imenom korisnika,, mislim da je mali sasvim dovoljan, a ovaj veliki totalno nepotreban- neka ga zamijeni opcija "novi sadrzaj" koja je tu prije bila, naravno ako moze..

i nesto totalno nebitno al i to cu spomenuti haha, ovo sa statusima- moras kliknuti "interact" da bi vidio sadrzaj, nije ko prije da se vide komentari npr (14) hehe al kao sto sam i rekao nebitna stvar, pored ovih gore nabrojanih..



velika napomena, ovim postom ne zelim vrijedati rad admina (ja bi po*izdio da mi neki tamo kenja a ulozio sam truda u nesto) nego samo ukazati na nesto sto se mozda moze izmjeniti da bi forum bio funkcionalniji,pregledniji i laksi za koristiti.. svaka cast na trudu, brzi ste.. sve pohvale i veliki poz :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Bemu mišta kad kliknem na tvoj profil imam samo "stranica profila" i "slijedi". Provat ču promjeniti jezik, sad sam na HR.
EDIT: isto je i na srpski
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.427
298
109
The Mighty Jungle
hvala, taman sam skuzio i sam,, bas idem kliknit na edit post :) jako sam kratko bio na forumu a odmah krenuo s kritikama hahah

promjenio sam si sad temu na "default" i puno mi je bolje ovako..

gnb.jpg



sad mi sve sljaka, pohvale jos jednom i na trudu i na brzini, poz
 

Prilozi

  • upload_2014-12-2_14-21-28.png
    upload_2014-12-2_14-21-28.png
    125,6 KB · Pregleda: 12

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Mogo sam si mislit da su tvoji prsti u to umješani :p
A ja okrivio Genju nepravedno...ccc...