Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
I ja moram potvditi da je forum brz kao struja. Nije ovako bilo ranije. Sve pohvale.
Ranije sam morao cekati otvaranje stranice,a odkako je izgled foruma promjenjen,mogu samo da konstatujem skoro pa trenutno otvaranje stranica. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Da li vam sada stižu mejlovi sa sajta?
Itekako... :)
Sad dobijam i notifikacije,i mejlove na teme koje sam vec zaboravio,sto ranije nije bio slucaj. Ako ostane ovako,smatram da bi ovo bio jedan savrsen i zaokruzen forum.
Kod vecine foruma ovo nije slucaj, i sad se nesto mislim,da sam u neku ruku malo i ponosan sto sam clan jednod funkcionalnog foruma. (mozda malo pretjerujem,nadimio sam se veceras ali,smatram i to da nisam daleko od istine)
:spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutragenjo

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Moram da dodam,svidja mi se ono obavjestenje za deset najpopularnijih tema. Znaci,smatram da ste tu pogodili srz citavog foruma. Pogotovo zato sto svako moze izabrati da li zeli primati jednom sedmicno takvu obavijest. Najjaci ste. Ako ovako ostane... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kobasicat0r

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Ne bih da spamam,ali kad vec pisem,sad je vrijeme za revoluciju.-... bar znam da nisam sam. Ima nas.
Izvinjavam se adminima i moderima na offu... Brisite spam,ali ostavite bar malo neka vide ljudi da nisu sami na svijetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kobasicat0r