Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Vjerujem da napadi opet traju. Stpljenja. Vjerovatno iz istog razloga search ne radi. Da upisem i to, pa jedno po jedno ;)

Capture.jpg
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Danas sam pohebao net dobavljaca, radi mi sporo, pa sam mislio, da je do foruma a onda
sam testirao liniju i vidim da imam probleme na liniji. Tesko sam se spojio na forum.
Sada sredzuju to, jedan :wave:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ovaj zadnji problem nije bio napad. Nego zbog napada smo presli na drugaciji sistem bekapa sto je nedje zapelo. Uglavnom zbog napada indirektno nije radio sajt. Uglavnom imamo bekape svakodnevne (8giga) i ti bekapi se cuvaju na vise strana. Takodje i drugi ljudi imaju bekape u slucaju da se meni nesto desi dici ce neko drugi sajt. Najveci problem je sto napadati kosta malo a odrzavati puno vise. Vremenom ce sve doci na svoje i ta vaga kostanja ce se izjednacit....a istina ko istina uvjek ispliva odnekud.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Mene samo zanima koji su to debili tooolko napaljeni na ovaj forum da ga se barem 1x u 14dana napada.. Prasci?
Cini mi se da su se nalozili stranci na ono "Tacka ORG"
Ako nije to onda je teorija zavjere,jer smo se opasno zamjerili masonima i ostalim spodobama kojima nije u cilju da se vutra legalizuje,pa nas opstruišu.
Ali nesto kontam,
Šta god da je u pitanju, slaba im je vajda... ne moze nam niko nist'... Barem dok je Genje...
Odoh smotat jedan... ;)
:spliff:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Jel to opet nesto bilo sa forumom? Citavo jutro nisam mogao upasti?
Evo sad tek uspjeh,i vidim da je sve ok. Svaki put mi srce preskoci sa radom kad mi ne daju na forum. Uvijek se sav istripam.
:(
EDIT: Ne znam hoce li proci,ali vec par puta pokusavam poslati ovaj post,izbacuje neku stranicu koja treperi sa nekim natpisima i upozorenjima. :confused:
EDIT 2: Konacno poslah post.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
vidim da se neki članovi žale na to da ne vide bannere novih sponzora.i meni nije bilo vidljivo do sinoć kad sam u chrome-u isključio ad block,sad se vide i seedsman i sensi seeds. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo