Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Kako da iskljucim obavestenja koja mi stizu preko mail-a. Pogledao sam dva puta svuda gde mi je palo na pamet, pocinje ozbiljno da mi smeta i zatrpava mail...
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Video sam to ali me zanima sledece. Da li to znaci da cu prestati da dobijam obavestenja i na forumu i preko mail-a ili samo preko mail-a?
Posto sam mislio da je oba.
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Samo sam hteo da iskljucim da mi nista ne stize na mail jer je pao zesci spam. Na kraju sam uspeo. Opsta podesavanja -> Opcije ->
Automatski pratiti započete teme ili u kojima ima Vaših odgovora... pa tek pod tim opcija i primati email obaveštenje o novim odgovorima.

Iskljucio to i sve kako treba, hvala svima na pomoci. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Ipak nije prestalo... :oops:

Kada iskljucim sve pod ovim sto mi je Power rekao ne stizu mi obavestenja na forumu, a stizu na mail.
Mislio sam kada iskljucim: i primati email obaveštenje o novim odgovorima da ce prestati ali nije... :objesen:

problem obavestenja.png

problem obavestenja1.png
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
772
138
/dev/null
vutra.org
Ipak nije prestalo... :oops:

Kada iskljucim sve pod ovim sto mi je Power rekao ne stizu mi obavestenja na forumu, a stizu na mail.
Mislio sam kada iskljucim: i primati email obaveštenje o novim odgovorima da ce prestati ali nije... :objesen:

Isključeno je za sve nove teme. Za postojeće ćeš verovatno morati odvojeno da isključiš.

ja sam i zaboravi mail s kojim sam se rega ode:)

Piše ti u profilu :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Danas i jučer u par navrata:

Štekerica.jpg

Edit;
E i jedan problem koji je prisutan već duže vrijeme kod ljudi koji su ovdje preko mobitela.
Ja neznam, svega sam se jednom probao logirati i to je meni presitno. Primjetio sam da ljudi krivo dijele lajkove i negativne. Razmak između ikonica je u žešćoj banani, samo danas dobijem 5 negativnih i ispostavi se da je svih pet greškom od ljudi koji su s mobitela tu, a nisam jedini. Siguran sam da 90% negativnih ocjena dolazi iz razloga greške od ljudi koji koriste vutru prek moba.
Neznam koliko je komplicirano, ali stvarno bi trebalo ili maknuti sve te ikonice i vratiti sviđa mi se i nesviđa mi se ili bar razmaknuti ove dolje pa predpostavljam da će biti i lakše nabadati ljudima prek moba.
 
Poslednja izmena: