Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fenomen111

Aktivan Član
23.01.2015
108
335
63
evo drugi browser sad,chrome i tu je sve normalno
sa mozilla bilo gore prazno, nije uopce bilo trazilice....a ma, izgleda da je do mene
 
19.04.2016
95
67
18
ljudi imam problem, neznam uopshe shta se deshava!!! nemogu da se ulogujem sa kucnog racunara nikako!!! prvo sam mislio danima da je do foruma ali sad vidim da je do mene!
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Da mu nisu datum i vrijeme točni nebi browser radio,ili bi izbacivao grešku o sigurnosti.
Ovo se zna i meni desiti ali dva puta refresh i radi.
Odi preko neke druge tražilice :)
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
To je stvarno enigma. Jedino sto mogu zakljuciti da niste ulogovani i onda nema trazilice zato sto je omogucena samo registrovanim korisnicima. I onda nekako valjda se keshira forum bez trazilice i kada se ulogujete. To mi je jedina pretpostavka. Probaj drzat shift + refresh stranice da vidimo oce li pomoci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Isto kao i Zeusu+ se i meni dešava zadnjih dana, na različitim browserima i različitim uređajima... tj. znalo se desit i prije pa kao što Tamara kaže 2 put refresh i vrati se, al ove dane forum mi zna bit dole u komadu više od sat vremena, pa se vrati, pa ga opet nema pol sata i tak.
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Na androidu kad otvorim forum otvori se zadnja stranica na kojoj sam bio i kad god pokusam bilo sto napraviti (novi postovi,home,ostaviti like) zamrzne mi se forum.Druge stranice rade ok
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
u svakom slučaju bolje i da nama nekad malo neradi nego da svakoj šuši radi ili nedaj bože da se neko pozadi šeće po forumu...i meni se slične greškice dešavaju no nisam prijavljivao, uvjek se riješi, samo sačekam....
često naletim na neke teme stare, koje su davno započete, u gvai svojoj jel, i krenem da vidim kako na forumu stoji to, i nema ništa kao, onda okinem google search vutra +tema i dobim rezultat, no link me odvede na forum na temu koja je nevidljiva, nema je, izbrisala ili sl...
jel to ima veze s onim spikama da kad se selilo il tak neš da se nije sve spasit uspjelo??