Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
davidpeel je napisao(la):
zašto nemam opciju da na podforumu "ostalo" odgovorim i to na dvije teme
onaj što pita za proklijalu sjemenku i destilovanu vodu
i onaj što se smije sijalici

stavi linkove od tema, ne znam o kojim govoris... i prvo proveri da nisu zakljucane
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
VB5 je mnogo lose isprogramiran. Testirao sam ga i ocajno je bilo. VB4 se vise nece razvijati a ja da ga razvijam samostalno nemam vremena. Xenforo je isto na pocetku razvoja i non stop se sude sa vbuletinom jer dva glavna programera vbuletina su se odvojila da naprave xenforo. Nemam pojma za sad je dnevna registracija clanova duplo veca nego na starom forumu tako da sam zadovoljan. Veliki je skok ovo bio a namjesticemo sve samo polako strpljenja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
vB je stara raga koju napokon netko više treba zatuć batinom i da se napokon prijeđe na novog mladog konja s potencijalom :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
to je bio sarkazam... :)

ali moram priznat da mi je ostao u dobrom sjećanju... RiP vB board...

odo malo pročačkat po sajtu, možda ima još kakvi propusta!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nije neki problem ali ajde da prijavim... U gornjem desnom uglu izmedju profila korisnika i privatnih poruka je " dugme " - obavjesti. Kad mi se pojavi neka " obavijest" ne mogu direktno klikom tu da vidim šta ima, nego moram da udjem u profil i tu pogledam.

Mozda se još nekom dešava isto, što se mene tiče, nije problem...
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pridruzio bi se zeljama za tapatalk...ako je ikako moguce
mobilna tema je na tom tragu al ni blizu tapatalka
kad se otvori neka tema sa puno stranica...otvara se odmah prva strana
a za navigaciju imamo "prethodno" i "sljedece", bez opcije skakanja na odredjenu stranicu
nije bas ugodno, a bome ni prakticno (safari, iphone)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dada, radim na tome,
oprah se je potrudio, ali ispada da su te tablice loš potez,.. u svakom slučaju svaka mu čast na trudu, ali ostavi taj dio foruma da bude kakav je i bio, takav je godinama, i nije ga potrebno mijenjati...
počeo sam popravljat sve linkove, i bit će gotovo do sutra u podne......

još jednom molim vas da taj dio foruma ostavite da ga uređuje osoblje foruma, pošto smo imali uvid u sve i znalo se je šta ide tamo...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dada i ja sam primjetio... kada se klikne na thumbnail, slika se otvara u veličini thumbnaila...
zna biti malo zeznuto, nađem dobar dnevnik, hoću vidjet veću sliku a kad ono, otvori se preko cijelog ekrana ali slika ostane iste veličine!
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.254
10.212
358
Zadnjih nekoliko dana forum me sam odlogira , a to skužim tek kad mi nešto nije dozvoljeno, pa se moram ponovno logirat..A i sporiji je nekako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Jesam ja glup ili ne znam da pretražujem kako treba ? Kad god ukucam neki pojam ovdje http://prntscr.com/w3hcc piše da nema tog pojma, pa ne mogu da vjerujem da nema npr. zemlja, gnojivo itd.. na forumu, pa moram sve "ručno" što me nerivra.... Jel može nekako to da se pretražuje ?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
neznam sto tebe muci na ja upit zemlja ..dobijem 3 strane tema gdje se spominje rijec zemlja.
probaj u odredenim podforumima uspisati pojam koji trazis , ako upisujes u medicini tesko da ce naci zemlju ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname