Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
maa....iskreno..ja sam odustala d pretrazhivanja foruma pooodavno...ali.evo jucher sam ukucala "cfl" -shto je pojam koji se sigurno 100 x spomenuo na forumu.i izbacilo mi je da nema ni jedne teme/posta..gdje se spominje cfl..

ali...nisam zato doshla ovdje...doshla sam da pitam shto se mozhe uchiniti sa onom funkcijom "obavijesti" jer...meni to opet ne radi..
radilo je cca 2-3 dana chim je prebachen forum..pa nije radilo cca 4dana..pa sam se pozhalila na chatu-power S. je bio tamo..pa je sutradan proradilo-ne znam jeli on neshto uchinio ili shto..zatim je radilo cca 4-5 dana..i sada opet ne radi jedno 5-7dana.
pishe mi broj obavijesti npr. 10..a kada kliknem da vidim o kakvim je obavijestima rijech -nishta..tj. vrti se strelica kao da otvara..ali ne otvori.
btw..nije do mojih postavki..jer..mjenjala sam ih vishe puta..i nije dalo rezultata.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
zlavjestica je napisao(la):
pishe mi broj obavijesti npr. 10..a kada kliknem da vidim o kakvim je obavijestima rijech -nishta..tj. vrti se strelica kao da otvara..ali ne otvori.
i meni se isto desavalo...sad obrisao obavijesti pa cemo vidit
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
radi normalno sada...

ako ne radi, i ako imate nove obavijesti, prvo klikneš desni klik na to, open in new window pogledaš nove obavijesti i ako želiš kasnije ih obrišeš...
uglavnom, sada radi! ako opet nebude radilo napravi tako, nakon što ih pogledaš možeš ih obrisat i i nemoraš!!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mislim da su pobrisane i da svejedno ne rade..ali ok.hvala..pogledat cu shto se mozhe sa brisanjem napraviti.
hvala..

edit: pobrisala sam apsolutno sve obavijesti i neposredno nakon toga...obavijesti opet ne rade..tako da..izgleda da kod menenije problem u nepobrisanim obavjestima..
dovraga!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nije stvar do brisanja obavijesti, nego je stvar do browsera (chrome)... ja nisam nikada obrisao niti jednu obavijest a uvijek mi je radilo normalno... samo sam otvorio obavijesti u novom prozoru i to je to (chrome)...

makar sada izgleda da sve radi normalno i u chrome-u!

provjerite drajvere za java i ostale flash pizdarije, možda je jednostavno do toga...
napravite update java!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nije mi bas naj jasnije to za linkove.

A sto se tice PRETRAGE:


Sistem sam po sebi ne moze da zna da pretrazuje samo u naslovima ili i u postovima. Takodje hronoloski izbaci najnovije teme koje sadrze rijec "zemlja" a posto se zemlja pominje u toliko postova onda dodje do prenagomilavanja.

Savjetujem za precizniju pretragu da odete na naprednu pretragu to je ona mala ikonica pored seacha:

https://www.vutra.org/index.php?app=core&module=search&search_in=forums


Izaberite opciju:

Podudaraj: Traži samo u naslovu


Ima nekih nacina da malo popravimo pretragu ali polako malo odmora od vutre :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ne znam kako se to desilo, uglavnom, brisao sam privatne poruke i kad su se obrisale kompletan prikaz foruma mi se umanjio, fontovi slike sve ... Da li sam ja nešto slučajno čačnuo nemam pojma.
Moram da se primaknem ,maltene nosom dodirujem monitor da bih video šta piše. Ima li negde neka opcija da povećam i vratim kako je bilo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname