Pronalazak i prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.04.2014
4
1
0
Pozdrav, znači ja bih htio probati prvi put vutru, ali naravno naišao sam na problem koji me može spriječiti, znači neznam od koga bih nabavio vutru neznam nijednog dilera niti kako da prišem nekome s pitanjem imaš li trave? Molio bih vas za koji savjet, pozdrav
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ti si tabula rasa, i najbolje bi ti bilo da počmeš učit o uzgoju, pa da se jednog dana pohvalis kako nikad nisi pusio smece sa ulice ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: metalmaniac

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a molba se odnosi na savet (bar mi se cini, al svakako procitaj pravilnik)... koliko ti godina imas ako ne znas nikog ko pusi
 

Gagiba

Aktivan Član
Uvođenje u svet psihoakcije u tradicionalnim društvima vode obučeni ljudi (recimo šamani u Centralnoj i Južnoj Americi).
Kod nas se to malo naprečac radi pa povremeno dođe do trajnog oštećenja onoga ko prvi put stavi svoju svest u izbačeno stanje (recimo napuši te lokalni diler i onda te sit izvoza a ukoliko ima i publiku, neprijatnosti koje ti priređuje budu još intenzivnije)

Nemam pravo da morališem da li ti je to činiti ili ne, ali ako se odlučiš da koristiš marihuanu preporučujem ti najsrdačnije da to uradiš sa nekim iskusnim u koga imaš poverenje, u suprotnom može se desiti da naj*beš ko žuti mrav!! :D

P.S.

Ako misliš ovde da nađeš dilera, džaba se trudiš... ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja sam dok sam kupovao po nepoznatim gradovima uvjek se orijentirao po njuhu sa 100% uspješnosti, i nema da nema. Da me bace usred Sahare ja bi vjerovatno nabavio nešt za pušiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Najbolje da nikog ni nepitas,vec sam da uzgajas i dimis svoju...:) a ovde na forumu ce ti svi pomoci u tome da sam uzgojis :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
KingOfTheWorld je napisao(la):
Pozdrav, znači ja bih htio probati prvi put vutru, ali naravno naišao sam na problem koji me može spriječiti, znači neznam od koga bih nabavio vutru neznam nijednog dilera niti kako da prišem nekome s pitanjem imaš li trave? Molio bih vas za koji savjet, pozdrav

Obuci se lijepo, odjelce, kosulja, kravata, sesir i pravac u SJB.
Kada dodjes u SJB trebao bi na ulazu biti dezurni policajac kojeg ces lijepo zamoliti da te uputi na kancelariju nekog od inspektora kriminalistike odsjek za droge i slicno.
Pokucas lijepo na vrata, nemoj preglasno da ne iznerviras inspektora, udjes na njegov poziv nazoves dobar dan, predstavis se imenom i prezimenom i uputis inspektora u svoj problem. Nakon sto si mu iznio problem lijepo ga i ponizno zamoli da ti kaze ko su dileri u tvom mjestu i kojeg bi ti on licno preporucio.
Trazi da ti preporuci nekog postenog koji ne zakida na gramazi, ne posipa hedove olovnom spenom da poveca istu i koji ne sprica razne hemije po mirisnim hedovima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.