Prosuta casica sa sjemenkom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
Pozdrav, nakon jednogodisnje pauze opet se vratio growu u malo vecem izdanju. Jucer sam stavio sjemenke - svaku u svoju casicu te je danas vec jedna izasla na zrak dok druga nije. Problem je sto iznad te druge visi cool tube koga sam danas isao namjestat po visini i usput prosuo tu drugu casu. Buduci da je izaslo zemlje, a ja nisam vidio gdje je biljcica, malo sam poceprko po casici, izvadio korjencic i opet ga stavio unutra te zatrpao zemljom. Lampe su gorjele kad sam to uradio (to pisem jer sam negdje procitao da korijeni ne vole svjetlo), ali je sve to trajalo tek nekih minutu, dvije. Sad - pitanje je - da ostavim sve kako je ili slobodno mogu stavit drugu sjemenku na klijanje? Ne znam jesam li previse stresirao biljku s tim prosipanjem zemlje, pogotovo jer je tek beba (nije jos izasla ni na povrsinu).
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
a sta je problem da zasadis jos jednu ako imas, mada ce i ova verovatno izniknuti, nije to neki stres ako je nisi ostetio... u svakom slucaju ne otvara se tema za ovako nesto, pogotovo ne u uzgoj faq
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.