Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ipak nas černobil nije baš promašio :pat:

retard mjeseca
drugo i treće za njegove drugove

hisamuraj je napisao(la):
Probajte da duvate bronzu, kao lepak. Jaki tripovi i fleshevi, ja i dva ortaka se zavukli na dunav u shumu i pola dogadjaja nismo mogli da utvrdimo dali se desilo ili ne. lol

ali nije baš svakom jasno,ne može čovjek da skapira šta je dijabolama palo na "pamet"

zorg555 je napisao(la):
kakvu bronzu šta nije bronza metal kako češ to pušit???

da ne spominjem da jedno udisanje tog smeća ošteti mozak kao što ne može trava za čitav vijek
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
INHALATION: Prolonged or repeated overexposure is anesthetic. May cause irritation of the respiratory tract, or acute nervous system
depression characterized by headache, dizziness, staggering gait, confusion or death. Irritation of the mucous membranes, coughing,
and dyspnoea are also possible.


dakle, svaka mu cast sto je to podjelio s nama. To sve treba pozatvarat u zatvore. Fakat moras bit malouman necim se drobit a ne potrudit se ni u google to upisati i proucit stetne efekte a kamoli to preporucat drugima.. ko da kazes nekom, probaj da te sa 130 udari auto, preheben je osjecaj.. Da se mene pita, to bi bio instant ban for life.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kako ne kužite da je to osveta razjarenog klona ...
Zabrijao je čovjek da ćemo ovako uduvani svi maznut koju statuu iz obližnjeg parka i pocrkat po brzom postupku ... pa da vidimo ko' će koga banat.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
Tarki je napisao(la):
Ma da ti hibridi jebote...
Zbilja opasne te stvari ti hibridi
Jebote moras se pazit da se ne napusis hibrida...
Zbilja je njesra to, može ti se desit da se prepušiš
Ili da si mozak spališ




tsss jebote tolko pušača a u glavi im nijsu sve stvari do kraja posložene
pa onda kao ono, joj vutra mi spalila mozak?!?!?!?!?!?!

:signs053::signs053::signs053:

nisam mislio doslovno sprzila mozak smrade...xD to je bila metafora...
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
aha jeb.te ja sam tek sad skonto sta sam napiso 28heheh MRTVAC SAM hehehehEHEHEHEHEHEH KAKI SAM JA BOLESNIK AWAWAWAWAWAWA i i ja svakake debilane tu tipkam kad se navarim hehehe bolessst... a bar sam nasmijo nekog hehehe
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
hatris je napisao(la):
od 30g maryJ svega 3g hasha...chemu to,zar nije bolje to popusiti ovako:bong7bp:?
koja je onda od prilike koncetracija thc-a u ta 3grama?
koliko se uopste stavlja hashisha u paket?

e ovo je dobro pitanje :dunce:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
Originally provalio Slim Shady :

" 3. probao sam travu (i hashish), dakle to mislim i skunk, supergrass..."

:clap: :b_cyclops:

jesi i hibrid probo ? buhahaha
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
razgovaraju juce dva crnogorca na shoutu i jedan kuka kako je puko dat ce otkaz
tek drugi odmah kad je to procitao " ja sam mislio da sam jedini ovdje kojeg to muci"


heheheheehe ko o cemu crnogorci o otkazu :ludaci_lol:
 
24.08.2008
2
0
0
49
Growimir je napisao(la):
Uzmi tanjur stavi na njega pamuk smoci ga stavi na pamuk sjemenki koliko hoces i prekrij papirom tako ces vidjeti kad proklijaju i onda ih stavi u zemlju klicom prema dolje...ako ti je to komplicirano zabij ih u zemlju najbolje po 2 u tegli tako ce vjerovatno biti jedna zenka i jedan muski....

nije loshe:thumb:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
punk je napisao(la):
Jeli netko možda spajao štedne žarulje na akumulator? dali se to uopće može? ako spojim na njega štednu od 200W koliko sati bi odprilike trajao?
Ja planiram spojit 1 štednu od 200W na akumulator, problem je jer ću box napravit u šumi u kolibi gdje nema struje pa mi je ovo jedino rješenje.

Hvala i lijep pozdrav!


Spooky je napisao(la):
Ima netko viska sjemenki?? :thumb:

Ova koja je sad rasla,nisam imao pojma koja je sorta pa ako netko ima sjemenke za dat/poklonit/prodat....

Prednost imaju feminizirane.

Hvala unaprijed! :respect:


skuplja ih se dosta u zadnje vrijeme ko miseva