Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
ali stvarno mi nije jasno jos mu ljepo u registraciji pise da je to STROGO zabranjeno
odmah 50 bodova od mene po kratkom postupku
da se mene pita to bi bio insta ban :thumbsdown:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
3ananasa2 je napisao(la):
još bisera

originally pitao Holsten

"Ja sam cuo price da kad popusis jednu frulu da posle toga mozda dan,dva izraste mali deo kose tj. novi i da tu ima thc u tom novom delu mada ja mislim da je to laz mozda je i istina ko zna."

originally provalio Holsten

"I za to sam isto cuo ali nekako mi je nerealno ako svako pusi svaki dan pa onda mu kosa nokti i sta li sve vec mnogo brze raste mislim neznam nerazumem se u to ali tako ispada."


:icon_idea::icon_idea::icon_idea:
Ah zato oni koji redovito puse imaju najcesce dugu kosu....
HmHm da se zamislis... MOzda tako murijaci razmisljaju...
moram hitno na sisanje
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
rasta-zg je napisao(la):
--ako sviraju mozarta onda ce ti biljke bit grdosije,inace kad je prevelika buka u blizini biljke trebas ju kad naraste 15-cm iscupat iz zemlje i prorijedit korjen znaci odrezi malo vise od pol korjena i onda to stavi oko 2 dana u vodu da se biljka oporavi.nadam se da sam pomogo!!!

što reći sem puštit suzu od smijeha :rofl:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Pa postalo je teško razlikovat zajebanciju od nečeg šta neko ozbiljno misli,al fora je izmišljat ovakve stvari:hehe:
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
a ko nebi lupo provale kad je pod utjecajem vutre i jos dode i pocne pisat na forumu a ni sam toga nije svjestan pa se sutra dan iznenadi kad procita,gle ovo sam ja piso ... al je onda vec kasno za edit posta jer ga ekipica vec razotkrila i tome nema vise spasa ostaje zapisan vjecno pod provale... (a ljepo mi majka govorila sine idi za filozofa a ne ja oso za mehanicara grr :icon_confused:)

:ludaci_lol:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Chavo_Zeleni je napisao(la):
Zna li neko koja li je ovo sorta i da li je muzijak ili zenka?
Hvala unapred.
C:%5CDocuments%20and%20Settings%5CKompjuter%5CDesktop%5C281020081107
C:%5CDocuments%20and%20Settings%5CKompjuter%5CDesktop%5C281020081108
281020081107.jpg

izbrisa je ali viđeh
:banana::signs053:
prvo pa muško :eyebrows:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
EXARP je napisao(la):
Rasta_Man je napisao(la):
Samo sekudn koliko sam svatio nesto 10 dana spominjes, nisi valjda uzgajo biljku 10 dana pa onda radio ovo, i kakva je kvaliteta kad se pusi mislim da je ipak slabija od standardnog nacina. Ajde to ako ti nije tesko objasni od pocetka do kraja, znaci od sadjenja mislim ako se razlikuje od klasicnog sadjenja i uzgoja mislim ako ovoliko kratko traje to bi meni idealno bilo. Al mislim ipak da sam pogresno svatio.
Ma nema veze sa rastom biljke. Riječ je o "ispiranju" budova prije sušenja.

juuhuuuu.....
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Stiiick je napisao(la):
Evo malo iz zezancije dosadno mi bilo, pa odlučih neke sjemenčice baciti u zemljicu. Za sada imam malu kutijicu 80 x 80 punu alu folije, a unutra jednu teglicu sa dve biljkice, obična žarulja, nesto gnojiva i sitnice koje sam prikupio. Uglavnom o svemu sam se informirao tu kod vas i puno pomoći sam dobio, e sad moram to pokupovati što mi treba(definitivno druga lampa itd... ). NO da prijeđem na stvar, nisam se nadao da će uopće uspijeti zbog uvjeta, a kako izgledaju u usporedbi sa vašima i drugim biljkicama tu su negdje, e ali sam ju poćeo rezati kada je krnula u zrak da vidim šta će biti. Prvo baci dva listica, pa sa tri, pa sa pet itd... I tako rezno sam jednu već nakon ova prva dva i sad mi baca duple sa po tri lista ta je ok. E ova druga ima dva po tri lista. Male dolje sam joj skinuo, a između ta dva krenulo je novo i to sam rezno da se podupla, reko baciti ce mi dva para sa po pet listova, A SADA ne samo to nego je bacila dva para sa po pet i dalje nastavila rasti gore gdje sam ju reznuo, to mi nije jasno jer druga to ne radi baca samo sa strane a rez nestane i to je to. Ovo mi je drugi tjedan od kada ih imam pa ono sretan sam ali nisam cuo da se to još desilo nisam preiskusan bash, ali mozda je to normalno a možda i nije, pa eto zanima me što bi mogao očekivati od nje(njih). Hvala unaprijed

Ovaj lik definitivno zaslužuje lentu 'čitač mjeseca'
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sada tek viđeh da smo zaboravili jedan legendarni post
čovjeku junačini se preko noći stvorile ženke i sjeme
:smilie_vampire:

badzo je napisao(la):
ljudi pomagajte sta da radim u saksiji imam osam biljki stavljo sam linkove neki su vidjeli neki ne.kad sam je gledo, gledo sam je kroz prozor posto mi stoji na balkonu, i danas izadjem na balkon da vidim, kad primjetim ima dve tri zenske biljke e sad neznam sta da radim.imaju sjemenke al tek su pocele da rastu,da li da ih uklonim ili da ih ostavim javljaju dobro vrijeme do polovine 11 mjeseca pa tako da ce moci da mi stoje jos na balkonu da ih neunosim jos pod lampe,evo slike da vidite taj problem amlo su mutne posto sam sliko sa telefonom.



 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
originally provalio BestGirl

"neka mi pise nekoj.. ne mi e jasno dali nekoj voopsto stava nesto vo travata.. i me interesira sto moze da se stavi za da udira pojace i jace dok je suva ni je lepa..."

a vi kako te?

obožavam makedonce

samo neznam di mi je frend greenmengace

vjerujem da ga se neki sjećaju :)