Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
'Pozdrav! Posadio sam biljku u saksiju i lepo napreduje! Inace sam nov u ovome pa mi recite sta je ovo? Jeli muska biljka ili nesto drugo?? ImageShack® - Online Photo and Video Hosting'-by zelenikv


bilo davno,al' cini mi se da niko nije ovde stavio...u svakom slucaju,za podsetu,ja se lepo nasmejah:icon_biggrin:


edit-jes,vala bilo je...


'znaci veverko zelim te pitati jesi upoznao neku curu od foruma i jesi imao sexa sa njom? a sta mislis jel bi bilo dobro da upoznamo neka cura sa foruma pa da je jeb-emo oboje ???e jel volis plavuse ili crne ?? mislim jel ti bitno druze da imaju velike sise?ja to obozavam kada imaju ogromne sise i onako na picu da budu brijane ali da imaju jednu liniju radi izgleda.......'-MAKEDONAC SAMPION...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Viking
user-online.png

7.gif

Registrovan Oct 2012
Postovi 1
Lajkovanih Postova0
reputation_pos.png


icon1.png
Pocetak uzgajanja


Zeleo bih da krenem sa uzgojem marihuane, i sada stvarno ne znam kako da krenem, ja sam mislio da je to veoma prosto gurnes seme u zemlju i zalivas ga sa vremena na vreme i ono raste... Ali pogledao sam malo forum i vidim da je to ili mnogo ozbiljnije ili je to neka specijalna oprema za profesionalne uzgajivace. Sta mi predlazete, kako da krenem, koje seme (vrsta) je najbolja za pocetak da li moze da se krene bez ikakve opreme, kako da od jednog semena proizvedem vise stabiljki (kako da isecem izdanke i da ih posadim u drugoj saksiji), ako biste mogli malo da me uputite bio bih vam veoma zahvalan.
:ludaci_lol::ludaci_lol:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
admiral
user-offline.png

7.gif

Registrovan Mar 2012
Postovi 41
Lajkovanih Postova35
reputation_pos.png


[h=2]
icon1.png
[/h]
a ovo ljubisto na listovima dolazi od promene temperature ? meni se to desilo u indoru samo na jednoj grani koja je bila do zida



25r30wi.gif

 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Viking je napisao(la):
Da li mogu da saznam da li mi je zenska biljka, video sam neki post na forumu ali nije pomogo, znaci zelim da saznam pre cvetanja da li je zenska biljka ?

Video je neki post na forumu ali nije pomoglo :thumbsdown: ,majko moja ne mogu da verujem šta ljudi pišu...On želi da sazna pre cvetanja šta je,on želi i gotovo...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pa,hook...viking je to......ako necemo milom,pokorice nas SILOM hehe..
salu na stranu,ko ih je pustio iz ludnice na vikend...mnogo ih je nesto zadnjih dana.....
wlade
user-offline.png

7.gif

Registrovan Oct 2012
Postovi 0
Lajkovanih Postova0
reputation_pos.png


icon4.png
trebao bih pomoc od malo iskusnijih travara od mene :#


pozz ja sam wlade novi sam na forumu neznam kako da saznam sve sto mi treba za uzgoj doma pa tu pitam ko bih mi mogao sve ispocetka objasniti proces rasta boljke obrezivanje hranjenje itd.. ako ima itko imalo vremena da mi pomogne bio bih mu zahvalan ... meni je moja narasla 10 cm u kratkom rokui zelim da bude sto kraca , procitao sam da je capnem na vvrhu ali hocu li tada zaustaviti rast ?? znaci sve me zanima.. presađivanje ,svjetlo temperatura .. svi travari nek se udruze i pomognu uštedit mi para hvala unaprijed :dada
Skype: wlade-kralj​




al' sto volim kad ih mrzi da citaju....'e aj nek' mi neko sve objasni,ako moze' buhahahaaa
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
loop je napisao(la):
hm,pogresno mesto za temu(clanstvo i ideje) al' ok.
ne verujem da ce ti neko pomoci-reklamiranje je zabranjeno,ali,ako se ne varam,materijali od konoplje se mogu kupiti na meru(ili po kilogramu ili na m2),u raznim 'pozamanterija' radnjama,i naravno onim koje prodaju materijale za sivenje/krojenje.
ne znam odakle si,al' ovde(Beograd) ih ima bas dosta(radnji mislim).samo udjes i trazis laneni materijal.ono sto je 'downside' je sto su takvi materijali obicno jako,jako tanki-sto ce reci dobri su za letnje pantalone,ili majice...i najcesce su crni ili beli.nisam bas vidjao drugih boja,ali ne znaci da ih nema.
eto,nadam se da sam pomogao.
inace,jako su izdrzljivi i zahvalni za obradu/odrzavanje-neki moji prijatelji(koji se inace bave dizajnom i izradom odece) ih cesto koriste i kunu se u 'lan'.

:icon_lol:
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
:icon_redface::icon_redface:
ali,stvarno STVARNO sam dosad ziveo u ubedjenju da lan industrijska konoplje,ili bar vrsta......
blam totalni xD
nije trebalo bezati sa casova xD
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
loop je napisao(la):
:icon_redface::icon_redface:
ali,stvarno STVARNO sam dosad ziveo u ubedjenju da lan industrijska konoplje,ili bar vrsta......
blam totalni xD
nije trebalo bezati sa casova xD

Neka loop, čovek uči dok je živ, ko prizna pola mu se prašta :icon_lol: , kad sam se učlanio na forum nije bilo avatara ispred teme koja je otvorena i ja gledam gomile zalepljenih tema otvorio neki sa nikom Zaheftane,ko je taj majstor,dok posle par dana nisam shvatio da su teme zaheftane,jbg...

E,a ovo je bila jedna od boljih provala,mislim da je niko nije postavio

nino2 otvori temu " Sisanje stabljike " , doslovno, i prvi post mu je ovaj

nino2 je napisao(la):
poceo sam uzgajat, jedna je vec porasla nekih 40-50 cm, procitao sam na vutra.org da se sisa izmedju 2-3 lista, jel ima neko da mi to fino objasni, kako, sta ? :D hvalaa :)

A VenloNL sav sludjen odgovora,mada sam i ja u prvom momentu pomislio slično

VenloNL je napisao(la):
E sunce ti žarko:),ja pomisli...čovjek sisa stabljiku.Reko' nisam čuo još za tu verziju konzumiranja,pa još gledam....sisa ju između 2 i 3 lista.
E nino2,al' si me dig'o na foru



Edit - Nije vezano za vutra.org ali je priča slična.Pre nekog vremena dolazim kući,žene nema,šaljem joj SMS - Gde si ? A ona odgovara - Otisla sam na sisanje ...

Bruka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Raconja

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo jedna na koju sam naletio slučajno

Parazyd je napisao(la):
Pala mi je na pamet ideja, ali neznam da li je to moguce.
Naime, posadio bih biljozu sad, po sredini sedmog mjeseca i tretirao bih ju kao bonsai stablo.
Mislim si, da li bi ona odmah pocela cvjetat, cim izade iz zemlje?

Sulundar je napisao(la):
aha..odma srolane buxne:)
MOzes da posadis i probas..,budi zadovoljan da je zenska i da to cvrka na kraju,da ces izvuci 30ak suvog . A bonsai je inace stablo u plitkoj posudi.


:icon_lol:
 
05.03.2012
19
12
0
32
posto vidim da ovde nisu samo citati,nadovezacu se na temu..ne bih znao koji clan foruma,niti u kojoj temi,al sam se najvise nasmejao kada sam procitao white window xDDD
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Hooker je napisao(la):
...kad sam se učlanio na forum nije bilo avatara ispred teme koja je otvorena i ja gledam gomile zalepljenih tema otvorio neki sa nikom Zaheftane,ko je taj majstor,dok posle par dana nisam shvatio da su teme zaheftane,jbg...

***
:) sad mi je ipak malo lakše... naime, i ja sam ispočetka mislila da je taj Zahevtane neki vrlo aktivan i informiran član, pa čovjek ima hrpu tema različitih sadržaja ovdje na forumu(!). (hehehe)

...
A kad se već zahebavamo na svoj (i tuđi) račun, sjećam se ne tako davne epizode kad sam kupovala svoj prvi HPS250W komplet u jednoj zagrebačkoj specijaliziranoj trgovini... Uglavnom, kažem tipu što sve trebam (čitam reminder na papiriću) i nakon što smo riješili račun, uz malu pomoć ženskog šarma mladi prodavač pristane odmah sve spojiti...

I tako on radi svoje, ja k'o sa zanimanjem gledam izložene stvari i onda čujem pitanje:
"Čisto iz znatiželje, za kaj vam treba uopće ovakav rasvjetni komplet?"...

Nisam unaprijed pripremila neki odgovor ak me netko to pita, pa sva smetena i napeta (jer ipak kupujem sredsta za uzgoj zabranjene biljke :) izvalim:
"Za par hrčaka i rasvjetu njihovog terarija!".

Frajer me pogleda u nevjerici:
"Za hrčke ovakva lampa?? Pa di ste to čuli; tko vam je to preporučio?".

E hebiga, u tom sam se trenutku već sva bila zapetljala u imprivizaciji i izmišljanju donekle normalnog i suvislog odgovora, no loše lažem ako unaprijed ne složim priču u glavi...

"Ma rekli su mi na Forumu za ljubitelje životinja, tak da...ma bit će OK...nema problema..."

"Hmmm...", uzdahne tip, ubrzo završi svoje i pa-pa!

Na kraju, tko zna kaj je tip u tom trenutku mislio o blesavoj trebi koja kupuje HPS250W za hebeni par hrčaka? :costumed-smiley-027

...


Pozdrav svima, posebno citiranim članovima u ovoj rubrici (uz molbu da ne uzimaju to k srcu :)



PS
nisam kupovala HPS-icu u nekom od GrowShopova već u običnoj trgovini rasvjetnim tijelima. Tip u GrowShopu vjerojatno ne bi ni pitao za što će mi lampa :)

 
29.09.2012
31
9
8
Ivana_zg je napisao(la):
sjećam se ne tako davne epizode kad sam kupovala svoj prvi HPS250W komplet u jednoj zagrebačkoj specijaliziranoj trgovini...

vjerojatno ista trgovina, (iako ne nužno :)) ko odlučio se za organsko gnojivo. Pitam ja prodavača jel imaju šta od organskog osim biobizza,a lik mi preporuči hesi ??? Kako ne vjerujem da se radi o neznanju, vjerojatno mi je htio uvaliti, iako ne kužim zašto jer su obadva podjednako skupa ... Ili je hesi toliko popularan da već automatski prodaje svakome, ili je bio stoniran (najvjerojatnije) :)