Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
v8ec14.jpg
 
11.12.2013
37
13
0
Aha,aha prosto neverojatno ,kakvih ima bisera...a kakav je on odgovor dobia ,sto mu niste preporucili da ne moze sa obicnim flomasterom vec da postoji neki magicni koji cuda cini....ha,ha...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
STRELA019, on 21 Dec 2013 - 01:26 AM, said:
I da, vratio sam se pre nekih sat ipo kuci (jos me malo drzi ali opustilo je), i keva mi rekla kao svrti se da ti vidim oci, naravno nisam se protiveo (ali sve mi je bilo crveno posto napolje je jako ladno) svrtio sam se, videla mi oci, i toliko, ali ja ipak mislim da me ona primetila, neznam.

Strela majstore, odavno se nisam ovako slatko nasmejao uz jutarnju kafu,"... ali sve mi je bilo crveno posto napolje je jako ladno...". :thumb:, :icon_lol:

Ne beri gajle i pozdrav
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Bio sam onako iz radoznalosti na graveyard-u pa sam skont'o zasto se tako i zove... Tacno ne trebaju nikome onakve teme. Kakvih tamo bisera ima nije za vjerovat'.
ovo sam samo copy-paste:

IndoBluntRaketa je napisao-la:

"Došao sam na ideju da osušim listove koprive i to popušim. Ne mogu da nađem na google-u ništa pouzdano o efektima tj. posledicama, ako ih uopšte i ima. Znam da je lekovita u vidu čaja ali me zanima da li je lekovita i kada se konzmira pušenjem. Ako neko zna nešto o ovome, ili je probao neka napiše. (Znam da se neću osećati high zbog toga nema ni potrebe da mi to objašnjavate u komentarima.)"
:ludaci_lol:

EDIT: A nije los ni onaj lik sto je trazio dilera,ne mogu sad da ga nadjem... Mislim stvarno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud