Provaljen sajt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.03.2015
64
3
8
44
Danas idem obici sajt i imam sta vidjeti...Netko mi je iscupao dvije biljke, domaje u cvatnji 15-tak
dana, visoke preko dva i pol metra.Znaci nisu iskopane vec iscupane. Jedna od druge je bila oko 10m u sikari.
Pitam vas sta se moglo dogoditi, zasto ako ih je netko uocio nije ostavio?
Ako ih je htio uzeti za sebe zasto ih nije iskopao i presadio?
Ako ih je uocio zasto nije pozvao muriju?
Ako su bili klinci, neznaju,odlucili popusiti lisce?
Dali je bila murija pa ih uzela?
Dali me netko pratio?
...lud sam kao struja, pere me paranoja i ubija me to sto neznam sta se dogodilo.
 
30.03.2015
64
3
8
44
Nije mi u ovom trenutku do biljaka, gotovo je, nema ih.. Pere me da ih nije murija uzela, ali opet
zasto bi oni iscupali biljke, bi me cekali da ja dodem na sajt jel da?
...neznam lud sam
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ako nadju par komada,uglavnom to sa secu i gotovo ili su takvu naredbu dobili sad bog zna sta je u pitanju... nek si ti ziv i zdrav i zahvali se bogu sto te nisu cekali,ko god bio ;) aj uzdravlje i peace
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
vrlo vjerovatno da ih je iščupala policija ... jer sve upućuje na to
šuti,poklopi se ušima i budi sretan ;)

negdje prije netko napisa tj,opisa kako rade gospoda inspektori kad nađu biljke nečije
ne mogu sada to tražiti :D
 
30.03.2015
64
3
8
44
Procitao sam post, sta reci strasno sta nam rade...Ja nemam dosje, nisam u kontaktu sa dilerima, ne
pusim travu, ponekad rekreativno sa zenom. 5 gr mogu imati cjelu godinu.Obiteljski sam covjek, imam posao
imam obaveze, placam poreze, brinem o svojoj djeci...Ovo mi je prvi grow uopce,
zasadio sam ukupno 5 biljaka, od toga 2 automatika.Njih sam mislio ostaviti za sebe, da si imam sta ponekad
zapaliti a te dvije + jedna u kanti sam mislio za ulje. Majka mi je teski bolesnik, trpi svaki dan bolove,
ne spava, o kolicini tableta koje dnevno popije da ne pricam. Zato sam odlucio za nju napraviti ulje i probati joj
pomoci...al ne...nemam jednostavno jebene srece...Dok ovo pisem razmisljam da ove tri biljke sto ih imam u kantama
sasjecem i mir, nemogu vam opisati kako me pere paranoja. Da ih je nasla murija zasto su sasjekli, zasto me nisu cekali i na
licu mjesta uhitili?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KRONBORG

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
Ja ne bi trazio odgovore , mirno bi zaboravio da se to desilo i nastavio sa svojim zivotom...
pogotovo sto i sam kazes imas porodicu a pomoci im neces ako te sklepaju...pozz svako dobro
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Daj, opusti se. Ja se ako mi provale sajt uopće ne smaram. Uvijek imam 3 Sajta po par biljki. Neki sajt provale ljudi, neki zahebaju životinje i na kraju jedan ostaje i ima uvijek nešto za pusit. Nije to strašno.

Heba je ako te uhvate, ostalo se dogadza u outu.:wave:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Eto, svašta se moglo desiti, netko je nadam se i pogodio. Drugi put malo više pripaziti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.