Prvi grow, 2x AK48 feminised, 400W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2014
21
41
13
haha pa vidim da se malo gubite :D

uglavnom u filteru je homemade ventilator koji vuce zrak kroz filter u tu cijev koja vodi direkt u dimnjak. cure jos ne smrde jer nisu procvjetale, ali kroz tjedan dana budu
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
koja je svrha filtera ako zrak iz ispuha ide direkt u dimnjak? filter ima smisla jedino ako vent vraća zrak natrag u prostor pa da se ne osjeti miris, ovako ti samo guši protok bez ikakve realne koristi.
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Meni frend govorio da ne growa vise da se ostavlja toga do daljnjega i u stanu mu nista ne smrdi vise..proslo mjesec dana ja dolazim kod njega ispred zgrade se osjeti cvijet, on stavio ispuh u dimnjak i osjeti se oko cijele zgrade..
Zgrada ima 4 kata i oko zgrade se stvarno dosta osjeti, ko ne pozna miris nece skuziti ali ko pozna..
Mislim da je filter u svakom slucaju dobra stvar išao odvod u dimnjak ili nazad u sobu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trom

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
odbijam vjerovati u to, mislim da je nemougće da se bilo što osjeti nakon MJESEC (!?!) dana... teško da bi se bilo što osjetilo i dok je grow u funkciji, osim ako taj ispuh vodi iz prostorije sa 100 biljaka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trom

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Dobro ovisi o masu faktora vanjskih i unutarnjih koliko se osjeti.. Na mjesec dana sam mislio nakon sto je govorio da ne growa a kad se osjetilo su debelo bile u cvatu.. Neznam ni koja je sorta sada ali i o tome moze ovisit.. Nebitno sada skroz samo kazem da je moguce..
 
27.10.2014
15
7
3
Moguće je,ja sam imo jednu koja je nakon 4tj i to vani puštala miris rano pobrane hedovine predvečer kad se sunce spustilo,a tek je preflover bila izbaciloa,hedovi su tek nakon 2 tj poslije tog dana počeli rasti,vjr je to samo od sorte do sorte
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trom
20.11.2014
21
41
13
metalmaniac je napisao(la):
koja je svrha filtera ako zrak iz ispuha ide direkt u dimnjak? filter ima smisla jedino ako vent vraća zrak natrag u prostor pa da se ne osjeti miris, ovako ti samo guši protok bez ikakve realne koristi.
nazovi to paranojom ... po cijelom netu pise da AK48 ima izrazito jak miris kod cvjetanja, a growam u "rizicnom" kvartu di puno ekipe pusi i jednostavno ne zelim riskirati da netko sazna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
LST je ono....cudan malo. Vjerovatno si dobio da ti samo iz prvih sporednih internoda rastu nove grane. Nije to tolko lose, imaju vise svjetla i tu i tamo koji novi vrh.
inace si trebo cijelu biljku savit. zavezat spagu za vrh i polako savijat.
http://i.imgur.com/3wHAe7R.jpg
http://i.imgur.com/hiOa3aD.jpg
ovak nekak.

Baci oko na unutarnje dnevnike pa ces vidjet tocno kako. Npr CiliHead-ov dnevnik.
...nisu jos procvjetale al ova druga bi mogla uskoro...barem se pocela granat tako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trom
20.11.2014
21
41
13
ok hvala na odgovorima :)
evo napravljeno kako ste rekli:

prva (veca), sve 4 strane
http://imgur.com/a/2W3q5

druga (manja), sve 4 strane
http://imgur.com/a/VYWzk

obje:


misljenja?

jos jedno pitanje: imam crvenu plantelu cvijet, koliko cesto da gnojim? razrijedio sam 15ml u 2l vode kako pise na uputstvu i zalio svaku sa 3-4 deci otprilike ... dakle tu mi sad jos nije jasan omjer zalijevanja obicnom vodom i ove s gnojivom, koliko i kako cesto...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

green poison

Aktivan Član
19.09.2014
195
488
63
HR
koliko se može vidjeti na slikama kada ih povečam, mladi listovi ti imaju na vrhovima ,kao, neke opekline ?
Ne znam zašto žuriš gnojiti, a tek si ih nedavno presadio u veče saksije i promjenio zemlju. Na slikama se ne vidi da su procvjetale i crvena plantela za cvjetanje ti još ne treba. Za sada ih samo savijaj da ti svaka grančica dobije dovoljno svjetla, a vrh neka ti bude u visini ostalih grana. Dobro izgledaju i samo pažljivo sa gnojenjem, Tarzan ti je napisao kako.
sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trom
20.11.2014
21
41
13
2-3 puta voda pa onda gnojis pa opet 2-3 puta voda i tako do jedno 2 tjedna pred kraj kad odradis flush, nemoj pretjerati s gnojivom, , samo po uputsvu :)
koliko se može vidjeti na slikama kada ih povečam, mladi listovi ti imaju na vrhovima ,kao, neke opekline ?
Ne znam zašto žuriš gnojiti, a tek si ih nedavno presadio u veče saksije i promjenio zemlju. Na slikama se ne vidi da su procvjetale i crvena plantela za cvjetanje ti još ne treba. Za sada ih samo savijaj da ti svaka grančica dobije dovoljno svjetla, a vrh neka ti bude u visini ostalih grana. Dobro izgledaju i samo pažljivo sa gnojenjem, Tarzan ti je napisao kako.
sretno :)

hvala na savjetima ... s plantellom cu onda pricekati

sto se tice listova, losa je kvaliteta slike, pa ti se samo cini ... jer ovak izgledaju zdravo

jos jedna stvar ... jos uvijek ih drzim na 18/6 rezimu, kad da prebacim na 12/12 ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison