prvi grow pa vec problemi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.02.2010
33
3
0
46
nadam se da sam na pravom mjestu za dobiti pomoc
prvo pozdrav svima i sve pohvale ovoj stranici da neduzim netko trba pomoc pa da krenem na stvar
box:90x60x180
ventilacija:2x100mm aksijalni,jedan za zrak van drugi unutra
plus jedan unutra za mjesanje zraka
temperatura:18-26 noc-dan
vlaga:preko dana 50-60,noc do 80
fem.sjeme:2xww,1x lemon skunk-biljke su trenutno 16 dana stare,visine 13 cm,
svijetlo:2x200welektrox dual 2700 6500/k,-udaljeno 8-10cm od vrha biljke
pojacanje co2,boca 2l kvasac secer voda
zemlja:neka STA...ima ph 5-6,ima gotovo sve elemente potrebne za prihranu,bar tako pise na vreci
dodano je jos ribanog stiropora ipijeska(prokuhanog,takoder ikamencici za drenazu na dnu kalica
biljke su prsadene prije 6 dana u kalice od 10l gdje ce biti do kraja
zaljvaju se svaki drugi treci dan sa 1,5-2dl vode iz pipe odstojala minimum 24h-ph 7,5
od gnojiva nije jos nista stavljano,u pripremi super vit,he..bloom i fosfor plus

e sad problem oko biljki,ali prvo bi trbo pomoc za stavit slike 1slika=1000 rijeci,a totalna sam pusiona za to,pratim ove stranice jako dugo,a citava bitka je bila kako da ovo napisem a da ljudi vide....
POMOC KAKO STAVIT SLIKE,AL STO JEDNOSTAVNIJE MOLIM JER SAM TUDUM ZA TAKE STVARI.CIJELI ZIVOT UCIMO..CEKAM..
 
08.02.2010
33
3
0
46
evo jos u drugom krug i druge slike,ovo je ww problemi sa listovima,neke smede flekice i isavijani listovi

nadam se da ce netko na slikam prepoznati probleme,molim pomoc sta kako da radim






evo slike i lemon skunk,poceli listovi zutiti od spiceva prema unazad svi katovi i nekako uvijeni,ovo mi je previse svega za danas nastavljam sutra,nadam se da cemo uspjeti ovo sve popraviti.


Care pohvato sam ovo,slike su tu nakon malo muke,puno hvala,jbg tudum sam za te stvari,nadam se skorim komentarima.
 

blkarw

Aktivan Član
27.02.2010
79
4
8
42
...ja sam nekad pre imao pokusaj koji lici na tvoj, ne slavno se zavrsio a poceo kao tvoj, a u pitanju je bilo previse zalivanja i vlage......mozda ovo tvoje nije tako a to je sto imam od iskustva.........
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Spusti malo ph vode pre nego sto zalijes. Kada si merio da ima 7,5,direktno sa cesme ili kad odstoji? Kako stoji voda dize ph,zato je ne ostavljaj da odstoji,nego bolje odmah zalij ili jos bolje prokuvaj i usteluj ph limunom....i zalivaj kad ti se skroz osusi zemlja.
 
08.02.2010
33
3
0
46
ph 7,5 je kada odstoji voda,sa ovim lemon s. po nekoj teoriji kao da mu fali fosfora,grane su od ispod crvenkaste,listovi kao da dobivaju maslinastu boju,a spicevi listova pocinju smeđit-žutiti i uvijati se,boja moze biti od genetike mada nigdje nisam mogao naci za L.S kakva mu je genetika,a i na ovoj ww isto su crvenkasti listovi od ispod
 
08.02.2010
33
3
0
46
evo slike boxa prije presađivanja,mislim da imaju gotovo sve potrebne uvijete,osim ocito nekih sitnica

a ovo je sada,tri anđela koja traze pomoc
najvise me muci onaj ww one smeđkasto žute tockice sto ju jedu,kako da to zaustavim?
i to sa lemon skunkom na slikama se toliko i nevidi koliko u zivo,