Prvi Grow - par saveta za pocetnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2020
0
1
3
34
Pozdrav svim clanovima ovog divnog foruma.
Vec duze vreme razgledam sajt i citam sve u vezi grow-a na njemu, pa se tako ja odlucio za moj prvi grow, naravno samo da bih imao za sebe, znaci ne neke velike kolicine. U pitanju je indoor grow u kuci (zivim sam i nemam komsije). Hteo sam da pitam za par saveta.
1) Da li kao pocetnik je bolje uzeti auto ili ne?
2) Koliko moze od prilike biljaka da se stavi sa 400w sijalicom?
3) Za prostor Sam razmisljao da uzmem growbox od 100x100x180, pa koliko bi moglo da se stavi tu?
4) koje sijalice su najbolje za najbolje rezultate?(nemam problema za racun za struju)

Hvala unapred svima koji budu odvojili njihovo vreme da mi pomognu i daju odgovor na ova moja pitanja.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Odgovor na tvoja pitanja ima na forumu bar u 1000 postova, tako da ne budi lijen nego malo citaj. Da u buduce ne otvaras teme bespotrebno. :) :thumb:
Pregledaj unutrasnje dnevnike kolega pa vidi sa cim oni rade i koliko biljaka, koja rasvjeta, sta kako.
Procitaj malo i vodiče za unutrašnji uzgoj.
Ajd polako na citanje posto ce ovo vjerovatno na groblje, cek samo Zloćo da dodje , pozz :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
uzmi 4 dobra automatika i hps 400 kad vec ides na kvadratni metar i sam spominjes 400. i sad bar svi imaju vremena u izolaciji da citaju, pa se prihvati toga sto je budalasti napisao. tema ide na yard i bez zlocine pomoci :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin