Prvi grow - Royal auto (nekoliko pitanja?!?)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
krenuo sam s prvi grow-om imam nekoliko pitanja pa ako neko ima odgovor i vremena neka ga ostavi...

proklijo sam sjeme od 5 menki uspjele su 4 izrast iz zemlje (5. je jos u zemlji) 48 sati je bilo potrebno za klijanje 48 sati.jpg

ove 4 izrasle su također za 48 sati

SLIKE BOX-A dok su sjemenke klijale (lagana priprema) BOX PRIPREMA.jpg

stavljat cu slike redovno tako da ako neko ima neki savjet neka kaze

sjemenke su: RQS Royal auto (neznam puno o njima, znam samo da nedaju previse uroda. Ali pašu mojim potrebama)

RASVJETA: 400W kit sylvania grolux

i imam jos gnojiva: KIT hesi

moja pitanja su: 1.kad da pocnem koristit gnojiva?
2. koliko često da zaljevam sad na pocetku?
3:dali mi je previsoko svjetlo?





Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Ako imas Hesi ..onda mozes poceti sa prehranom vec nakon tjedan dana starosti.Vazno je samo da se drzis propisanih doza i nema greske.Znaci TNT+Power z +Super v+Rott Complex...Rot dajes do 4 tjedna vege.A TNT prva dva tjedna.U fazi cvjetanja rot izbacis prvi tjedan i dodajes bloom +F+ od 4.tjedna cvjetanja.Super v i Power z idu od pocetka do kraja..ili po tvojoj procjeni .
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sretan uzgoj. Ne preporuca se imati elektroniku u boxu. Vlaga, voda, prolijevanje itd. Spalit ces se :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
to nije preblizu, trebalo bi i da je blize, sredi malo ventilaciju, pojacaj nesto, 400w moras da hladis, nisi spomenuo kakva je ventilacija u boxu
 

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
ventilacija mi se sastoji od 4 venta za kompjuter spojio sam ih na napajanje za komp (jedino znam za takvo rjesenje) doduše nisu svi na 12v jer mi se cinilo dosta bucno... al vidim da ce morat svi bit na max voltaži...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
pc ventovi bas nisu sretno resenje za 400w, nadam se da su bar oni veci, sa manjima ce to tesko ici... kad bi montirao gore za ispuh kupaoni vent na 220v situacija bi svakako bila drugacija, ovako, probaj staviti sve ma maximum pa vidi, bilo bi super da mozes spustiti ispod 30 stepeni, mada sam ja radio na 30 i vise ali je bitno da vlaga bude visoka, kod mene je bila 55~60%... kolika je vlaga u boxu, nisi ni to spomenuo... propustas bitne detalje da spomenes (ventilacija, vlaga, udaljenost od lampe, koja zemlja, jel znas ph vode, koja djubriva su u planu...) a krenuo si sa dnevnikom, ajd pogledaj neke zavrsene dnevnike pa slozi neku pricu sa malo vise detalja koii se po dnevnicima obicno spominju ;)
edit:
imas ovde malo o ventilatorima, zapravo cela tema pa prelistaj ako nisi https://www.vutra.org/topic/7575-ventilatori/?p=230328
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
kasnije jedan oscilirajući ventilator da miješa zrak u boxu,a i cooltube bi te riješio problema sa temperaturom

cool_tube.gif
dobar urod ti želim :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
imas odredjeni vremenski period do kad mozes editirati,posle toga ne pise editiraj,i nije nesto dugacak nisam merio al ne vise od 6 sat mozes dotati
pzzz

mogu dotati danima i najvise volem ono nevidljivo drvo sto mu zadnja magija korenja pa moja ekipa udri.......a hteo sam da kazem dodati

to bi bio primer edita