Prvi grow - Royal auto (nekoliko pitanja?!?)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
alo ljudi, pokuso sam naci nesto o neutralizatoru mirisa na netu kako se koristi uglavnom pise da se samo otvori cep i to je to... moj neutralizator je: ONA BLOCK PRO znači sad bi ju stavio jer mi se biljke osjete (ne onaj nama svima drag miris, nego po klasičnim biljkama :shit2:. ....moje je pitanje.?.?. dali da stavim cijelu kutijicu ili da nes prepolovim ako se moze sacuvat za sljedeci grow :smoke18:
 

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
vidim na ovo prije pitanje niko nema koju pametnu... (stavio sma cijelu)

e sad vec imam novo pitanje: kad da prebacim iz vege u cvjetanje?

evo i slike da vidite odprilike

Uploaded with ImageShack.us

na ovoj slici cu u 19. danu

i nemojte mi pisat citaj po forumu jer sam cito i piše da ovisi o vrsti.... (naucio sam da kad iz vege bacamo na cvjetanje mjenjamo količinu svjetla na 12/12) meni je ovo prvi grow i nepoznam ovu vrstu niti bilo koju drugu. unaprijed hvala
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Dopuni posude i ostavi ih još bar 2 tjedna u vegetaciji. Duža vegetacija - veća biljka -više cvijeća (manje smeća) :)

E, sad vidim Powerseedov link na 1. stranici koji ti jelte opisuje tu vrstu koju ti neznaš:


Pa ovo je automatik vrsta koja završi za oko 60 dana, nemaš ti tu što smanjivati trajanje svjetla, ona cvate neovisno o režimu. Jesi čito, a nisi stigo do A kao Automatik?
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Da,zato se i zove automatik. Prebaci na 18/6 i čekaj :) U 19om danu je, što znači da bi za koji dan trebala pokazat pistile i krenut sa cvjetanjem. Za taj period nabavi si neko gnojivo za biljke u cvjetanju. Od jeftinijih ti je bolji Valentin Cvijet ili Plantella Cvijet, dok imaš skupljih što za prvi grow mislim da ti nije potrebno, osim ako imaš viška novaca.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
ljubljana26 je napisao(la):
bez ljutnje... znači automatik sama počne cvjetat bez obzira na režim koji joj dajem?
Ma koja ljutnja :kiss: . :google2: guglaj malo, neki na automaticima koriste 20/4 i 24/0 režime, kažu da je urod bolji.
 

ljubljana26

Aktivan Član
18.11.2012
94
94
18
33
meko sranje od mjesta
čito sam i o tome posto mi je prvi stavio sam 18/6 cisto da vidim kako ce mi se račun od struje ponašat. nadam se da ce mi ovaj grow uspjet i vec se veselim sljedecem :D


i daupravo sam ih zalio TNT+ROOT+SUPER VIT+POWER ZYME u svaki saksiju pola litre stavim svaka 3 dana (KAD ZEMLJA BUDE SUHA)

nadam se da ce uskoro pocet cjetat i da je to zadnje od gnojiva za rast :D
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Mislim da je nekako 18/6 bolje, ipak i njoj treba malo odmora. Plus, račun od struje bi mogao bit manji, pogotovo ako navečer u jeftinijoj struji pali lampu.
Što se tiče hesi gnojiva samo prati upute, sve ti je već rečeno. Nemoj mislit da je više bolje, nisi u outdooru i jako gadno ti može biljka nastradat pretjeraš li, i uvijek se drži pravila da je u ovom slučaju bolje malo manjka nego malo viška. Upoznaj se sa ciklusom biljke, pazi je, mazi je i za svoje potrebe ćeš imat dovoljno. Ostaje ti sva oprema, tako da možeš gurat od zalihe do zalihe bez problema,pogotovo što imaš 400W HPS a neki su i sa skoro 3 puta manjima imali finih rezultata. Nabavi si još nekakav cool tube, da biljke kad narastu mogu bit blizu svijetlu, i riješio si sve stvari super.

Sretno i pozdrav :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ljubljana26

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ma kakvi, nema to veze sa lampom, po meni cak ti je daleko lampa (sad kenjam, nije po meni nego je optimum oko 30ak cm... sa ct)... ne znam... da vidimo ko ce se javi...
 

Gardener

Aktivan Član
27.08.2012
175
64
0
36
Višak/manjak nekih nutrijenata, meni tako izgleda. Po slici za prepoznavanje nedostataka koju imam, najviše mi liči na nedostatak kalija , no sačekaj još odgovora,