Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.03.2013
25
24
3

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa nebih ti preporucila da ides sa dozom vecom od 30ml na 2lit vode...prvo gnojenje pocni sa recimo 20ml na 2lit ,za deset dana povecaj na 30ml... i drzi to tako sa 30ml do kraja...:)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Je. Razlika u dnevnim i nocnim temperaturama.
...moze se radit i o fenotipu kod nekih sorti pa ima takvu boju, al kod tebe to nije slucaj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kisto

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Valentin za cvijetajuće NPK 7-5-6. Netko te zajebao, to je gnojivo za vegetaciju. Fosfor ti treba a u tome ga ima u najmanjem omjeru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 120's
17.03.2013
25
24
3
ma to sam imao kod kuce pisalo na njemu za cvetajuče bilje nisam to kupovao :D
 
02.10.2014
11
21
0
super izgleda, obozavam domace bilje, ako se racunaju saveti 'novajlija' na forumu, savetujem ti za outdoor ako vec nemas sta kupiti pticiji (golublji ili papagajski) izmet, u flasu od 2 litra stavis da ima oko 3 prsta izmeta i sipas vodu, izmuckaj i stavi da prelezi noc, ujutru otvori i pusti da vetri par sati pa joj gruni to, nema bolje za out provereno, samo pazi da nije preosetljiva biljoza, inace svaka cast i zelim ti srecu do berbe! sve najbolje
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Kupi Plantelu cvijet,slusaj ove ljude koji znaju znanje(znanje,kasalj i ljubav se poznaju :D ) i slusaj svoj instikt.Srecan grow,sve ce polako doci na svoje mjesto

U medjuvremenu dok nadjes plantelu,i ako je nadjes,rastvaraj stajsko djubrivo u vodi i zalijevaj time.Tako sam ja radio,samo pazi da ne pretjeras.Poz
 
17.03.2013
25
24
3
hvala vam,koji je najbolji omjer stajskog gnojiva na početku,a da ne pretjeram odma na početku? :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Tesko ti je tu pogoditi omjer,ne vjerujem da u stali/staji imas negdje deklaraciju iznad djubriva :) Reci cu ti sta sam ja radio.....Pregorelo djubrivo (od krava,ako imas kokosije jos bolje),dvije dobre sake,ajde i tri rastvoris u 5 litara vode,potpuno ga istopis mijesanjem,i time zalijes biljku.Vodio sam racuna da tekucina ide direktno u zemlju,bez prskanja listova biljke.... tako radi,posto ti je prvi grow bitno je samo da udjes u sistem,i da steknes neku rutinu....da bi kasnije mogao da slusas neki svoj instikt. Ja sam ti vise moralna nego strucna pomoc :p , jer kad pogledam dnevnike STRuCNiH growera osjecam se kao vezas....ali bitno je da kao sto rekoh,steknes malo prakse....a ovako neces pogrijesit.Edukacija i samo edukacija :) Samo polako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kisto and sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.