Prvi indoor uzgoj (110w CFL)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
evo ljudi i ja sam konacno napravio dnevnik.. trebalo mi je vremena da se snađem na forumu..

Klijanje u ubrus papiru (2dana)

Vegetacija: Prvih 15 dana 20/4, pa sam prebacio na 18/6

Box: 40x40x80

Svjetlo: 110w CFL = 4x20w, 1x30W

Temperatura: 21-26 C

Ventilacija: PC vent (in, out)

Zemlja: composana pomješana s organskim gnjojivom


pošto sam malo zakasnio s dnevnikom evo slika:



7. Dan



18. Dan



28. Dan



33. Dan (4.dan nakon topinga) presadena u posudu od 15l




molim pomoć, savjete i kritike od iskusnijih growera.. Hvala unaprijed :D
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Kakav i od cega je box?Koje je sjeme?Kakve su CFL?
Malo bi mogao da pojasnis ventilaciju.Koja je vlaga?
Kakav trening imas u planu?S kakvom vodom i koliko zalijevas?
I ja koristim CFL, pa cu pratit. Sretan grow!
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Hvala puno! :)

Box sam napravio od kante za rublje kružnog oblika visine 80cm koju sam kupio u trgovini za 30 kn.

Sjeme ne znam koja je sorta, ali znam da sam ga uzeo iz cvijeta jako dobre vutre koja mi se mnogo svidjela..

Sto se ventilacije tiče imam na dnu boxa PC ventilator za upuh zraka koji mi ujedno pušika po biljci i tako je stekla jako čvrstu stabljiku. Na vrhu boxa sam stavio isto PC ventilator za ispuh zraka.

Što se vlage tiče nemogu u svakom trenutku znati kolika je, nisam uspio pronaci kvalitetan barometar, nasao sam jednog za 15 kn (2€) i siguran sam da mu kvaliteta nije na razini pa u prijatelja posudim njegov svakih nekoliko dana i mislim da to nije potrebno jer je vlaga uvijek oko 50%

Za trening sam vec dobio iskusan savjet --- topping pa LST, posto mi je prvi put, topping sam uradrio uredu, za LST sam procitao dosta uspjesnih zahvata i videa pa se nadam da cu uspjeti.

Voda koju koristim pri zalijevanju je obicna voda iz špine, samo što je 2 dana prije zalijevanje ostavim u otvorenoj posudi. Zalijevam samo kada primjetim da je zemlja suha i da se polako odmice od kraja posude, to ti je svakih 2-3 dana odprilike.

Eto brate, toliko o tome.. Kakvo je stanje kod tebe? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Kod mene za sada bez problema.Stavit cu slike za koji dan, hedovi lagano rastu.
Nisi napisao,al ja ti predlazem da napravis neki reflektor za zarulje da ne gubis previse lumena.
Mozes od nekog lima, najjednostavnije od limenke piva.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Upravu si moram napraviti reflektor, sada cu to odmah! Kakvo sjeme ti koristis? Koliko w cfl-a? Koliko ti je trajala vegetacija?
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Evo update (41. dan vegetacije, jako spor rast, ali što je tu je, nemam izbora)


2 nova vrha 11 dana nakon topiranja, listovi na vrhovima se malo zavijaju nemam pojma zašto, pomoć ako neko zna :)




evo jos jedne slike vrhova




ovako to izgleda nakon 41. dana :/



ako netko zna volio bih da mi savjetuje jeli vrijeme za LST?

moskri imam ovu jednu vecu i 4 male posadene prije 6 dana :)

koliko ih ti imaš?jesi kupio sjeme ili je iz buketa izvadeno? koliko su stare? kako ih zalijevas?

:)))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
08.04.2013
18
7
0
32
Hrvatska
U box mi stanu 2 kak treba! pa i imam dve sve zavisi od spola šta će bit! :D sjeme je neka domaja ali dobra ehehe ,,evo dns 16 dana su u boxu i prebačene na cvjetanje...a zaljevam ih po potrebi! Aa ovo šta ti se savijaju listovi bi moglo bit do vlage po meni! ;PP
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower