Wutromet- Plavuše vs Kraljice, glavni sudac "Grom"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke I Wutroljupci
evo jos jedan upp

DAN 88/ DAN 43 NA 12/12
U proteklih 7 dana opet sam vodio borbu:udarac: sa Symphlid , Nakon tremana s duhanom dva dana nakon opet se pojavila ta gamad samo sto su bili u puno vecem broju. nakon sto sam ih zalio i nakon sto su propisale i kad su isplivali van, u 3 dcl vode ulio sam 5 ml Neem ulje, i to sve sam ulio u tanjuric. Malo sam ih s::sex:: i nako 4 dana vidio sam samo kod Blue Dream1 I to samo 3-4 kako se muce po tanjuricu, dodao sam jos malo vode i ulja i mislim da sam ih se rijesio :udarac:
E sad, one fleke sto su se pojavile na Royal Caramel, mislim da je to mozda od te gamadi. Do tog zakljucka sam dosao jer sam Symphlid-e prvo uocio na carameli i to u podosta velikom broju, Pa na Special Queen 1,2,3 Blue Dream1 Chronic Thunder(u jako malom broju), isto take fleke uocio sam na ostaliima koji su bili pod napadom te gamadi, doduse ne tako jako al ima tu i tamo koja.

Blue Dream1- odlicno pumpa cvjetove prosli tjedan je dobila ful doze hrane, B.G B.B i T.M ostalo je bila samo voda. Pocela je mirisat sve jace i jace, na jednom vrhu se pojavila fleka ko na karameli, nadam se da se nece vise pojavljivati.
Blue Dream2 (2).jpg Blue Dream2 (3).jpg Blue Dream2 (6).jpg Blue Dream2 (7).jpg Blue Dream2 (9).jpg
Blue Dream2- pumpa hedove puzevim korakom al su daleko ljepsi nego prosli tj. Sa hranom je isto ko i s predhodnom. Kod nje puno jace osjetim miris borovnica, ce da bude fin okus :D nju nije napala ona gamad
BlueDream1 (9).jpg BlueDream1 (7).jpg BlueDream1 (3).jpg BlueDream1 (5).jpg BlueDream1 (2).jpg


Chronic Thunder- Napreduje sa foxicima:rofl: bit ce finog ulja od njega :D Hranim ga ko i ostale
Chronic Thunder(1).jpg Chronic Thunder(2).jpg Chronic Thunder(5).jpg


Royal Caramel- osusila se od flusha nakon 4 dana tad sam je zalio mellasom 1 žličicu na 1l vode. trichomi napreduju jako brzo di god da piknem mikroskopom nadem dosta smedjih samo tu i tamo koji prozirni, pricekat cu jos dva dana pa cu vidit sta ce onda trichomi rec.
Uglavnom sljedeci upp:makaze: ce bit vec ubrana. jako mi je chudno sto ce tako brzo zavrsit al sta je tu je
Royal Caramel (6).jpg Royal Caramel (8).jpg Royal Caramel (10).jpg Royal Caramel (9).jpg Royal Caramel (7).jpg


PainkillerXL- Sta drugo rec, osim, vec mi sline idu kako jedva cekam da zavrsi:drull::drull::drull: on nije imao problema sa gamadi samo cuti raste i jede ko i ostale
PainkillearXL (14).jpg PainkillearXL (12).jpg PainkillearXL (11).jpg PainkillearXL (10).jpg PainkillearXL (8).jpg PainkillearXL (7).jpg


Special Queen 1- ljepo napreduju na njima isto tu i tamo koji listic ima iste simptome ko i caramela i isto su bili po napadom gamadi Hranim ih ko i ostale. jedinica se najmanje udebljala u zadnjih tjedan dana. predivno mirisu
SpecialQueen1 (2).jpg SpecialQueen1 (1).jpg SpecialQueen1 (3).jpg SpecialQueen1 (4).jpg SpecialQueen1 (7).jpg
Special Queen 2- njoj sam malo rasirio grane da ima vise svijetla na vrhove. a ovu prethodnu cu cim maknem caramelu
SpecialQueen2 (1).jpg SpecialQueen2 (3).jpg SpecialQueen2 (5).jpg SpecialQueen2 (6).jpg SpecialQueen2 (7).jpg
Special Queen3- od njih 3 ima najdeblje cvijetove
Special Quueeen3 (4).jpg Special Quueeen3 (3).jpg Special Quueeen3 (2).jpg Special Quueeen3 (1).jpg


ljevo.jpg desno.jpg

Do sljedeceg pisanja ostajte mi sretni zdravi i napuseni ::listomahanje:::razvaljen:::rasta::vutra::rolleyes::respect:






 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
thanx ekipa :respect:
,raspored vrhova i masa same biljke
Za drugi indor je odlicno, ovako cu pokusat copy/ paste na svakoj sljedecoj bilji koju cu imat, nece bit bas "kokica" kod nje samo masni debeli vrhovi :drull:

Zaboravih jucer napisati u upp. da je sada rezim svijetla 11/13, jucer im je bio prvi dan tog rezima.
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke i Wutroljupci

Dan 95 Dan 50 na 12/12
Evo u ringu sve super. Royal Caramel je u ponedeljak pala pod skarice:makaze: i sva se istrimala i evo danas je izvadio iz susare:joint2:. Kad sam izvadio korijen vidio sam i zasto je tako brzo zavrsila. Rootbound. Za nju cu napravit poseban update kroz koji dan
Nabavio sam Termometar temperature se krecu dnevna oko 30 a nocna 23, temperatura je ipak malo prevelika i mislim da necu poduzimat neke akcije u vezi tog jer ionako je uskoro kraj, samo da vanjska nocna temperatura ne prelazi 15 i bit ce ok
Sve su bile nahranjene jednom sa 4ml/l B.B i 4ml/l T.M sljedece hranjenje je sutra isto sa punom dozom B.B i T.M

Blue Dream1- u zadnjih tjedan dana se pokrenuo pa su vrhovi nesto i deblji i on ima najmanje smedih pistila. Do kraja ima oko 4 tj
BlueDream1(1).jpg BlueDream1(3).jpg BlueDream1(5).jpg BlueDream1(6).jpg BlueDream1(2).jpg
Blue Dream2- odlicno se deblja, prorijedio sam joj malo lisca jer su dosta bili po drugim vrhovima pa de se ne guzva lisce. Ima jos oko 3 tj do kraja
BlueDream2(14).jpg BlueDream2(13).jpg BlueDream2(9).jpg BlueDream2(8).jpg BlueDream2(5).jpg BlueDream2(3).jpg


Chronic Thunder- Napreduje u smislu foksica, tanki i dugi vrhovi, ajde nisu bas vise tolko prazni al tvrdoca im je nula. pa papirima bi trebo zavrsit kroz 2-3 tj, al mislim da ce to ic i malo duze
ChronicThunder(18).jpg ChronicThunder(15).jpg ChronicThunder(9).jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(2).jpg

PainkillerXL- sta se udebljo:banana123:ima 5 vrhunskih topova, debelih, svjetlucavih..... preheben je ima jos 4-5 tj do kraja, a topovi vec padaju...:drull::drull::drull::drull:
PainkillerXL(13).jpg PainkillerXL(9).jpg PainkillerXL(7).jpg PainkillerXL(6).jpg PainkillerXL(2).jpg PainkillerXL(1).jpg


Special Queen1- najmanje se udebljala i jedan dan samo su sve pistile posmedile vrhovi tvrdi al vec drugi dan je opet bilo sve puno ljepih mladih pistila po papirima ima jos oko 2 tjedna mozda i bude kraj tu negdje
SpecialQueen1(7).jpg SpecialQueen1(5).jpg SpecialQueen1(4).jpg SpecialQueen1(3).jpg SpecialQueen1(4).jpg
Special Queen2- fino se deblja i fino tvrdi vrhovi, nesto su gonji listovi oko vrha poceli zutit, al dobro je jer se deblja
SpecialQueen2(4).jpg SpecialQueen2(3).jpg SpecialQueen2(2).jpg SpecialQueen2(1).jpg SpecialQueen2(6).jpg
Special Queen3- od kraljica meni je ova najljepsa fino debeli tvrdi vrhovi. bit ce gotova za dva do tri tjedna
SpecialQueen3(16).jpg SpecialQueen3(14).jpg SpecialQueen3(10).jpg SpecialQueen3(10).jpg SpecialQueen3(8).jpg SpecialQueen3(9).jpg


evo nas na kraju jos jednog upp.
Do sljedeceg puta ostani zdravi veseli i nachillani::listomahanje::::lulamira:::spliff::rasta::joint2::vutra::rolleyes::respect:

sve1.jpeg sve2.jpeg

 

Prilozi

  • SpecialQueen1(2).jpg
    SpecialQueen1(2).jpg
    170,3 KB · Pregleda: 12
  • SpecialQueen3(12).jpg
    SpecialQueen3(12).jpg
    171,6 KB · Pregleda: 11

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ej Smoke, daj ak stigneš/ti se da, fotkaj taj vent iz klime, kak si ga montirao? Imam neke prastare klime na poslu pa bi ih malo operirao :D I reci jeli fokusira zrak u određenom smjeru ili raspršuje posvuda (s obzirom da nema kućište klimino)
Ps: nemoraš ni slikat ak ne stigneš, opiši ovak:thumb:
Thx gospon Allot
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
@Budfield e o da napisem koju o tom ventu, prvo je ta klima bila zamisljena da rspuhuje i hladi zrak u boxu, medutim shebano je bilo to sto bi svako malo morao stavljat one uloske s ledom da bi to nesto hladilo. Razmontiro sam je i stavio samo vent da puse u reflektor sa HPS-om i da ga rshladuje malo, i bas hebeno raspuhuje zrak u boksu cak bolje nego ovaj stupni samo sto je dosta uzak 27cm, ima 3 brzine, na trecoj radi zadnjih tjedan dana jer je zatoplilo. Montirao sam ga sa onim nosacima za knauf. to mi se naslo pri ruci tad. Za sljedeci grow cu ga malo modificirat da bude siri pa da sluzi i za njihanje biljaka jer cu vjerojatno nabavit i drugu cooltubu pa nece trebat hladit
Ev ti i par slikica
20180501_201451.jpg 20180501_201503.jpg 20180501_201514.jpg 20180501_201526.jpg 20180501_201540.jpg