Wutromet- Plavuše vs Kraljice, glavni sudac "Grom"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Ljep Pozdrav ekipo

DAN 103
Evo nas na predzadnjem updateu mozda i zadnjem. Situacija u boxu je kriticna sto se tice temperature, u zadnjih nekoliko dana temp se penje i preko 32 u periodu kad se pocinje palit svjetlo jer je tad vani 18-19 stupnjeva, kroz noc temp padne za nekih 3 stupnja.
Bez obzira na temp. počele su sazrijevati i padat skoro pa do poda. Zadnja klopa im je bila prije tjedan dana (nestalo goriva),od tad su na melasi i vodi.Do danas, sve su dobile 2x po pola žličice melase na 1l vode

Blue Dream1- On jos ima najvise kristalnih trihomčića i najvise svijetlih pistila, danas mu je 52. dan cvjetanja
BlueDream1(2).jpg BlueDream1(3).jpg BlueDream1(8).jpg BlueDream1(9).jpg BlueDream2(1).jpg
Blue Dream2- Fino se udebljo, a i kristali se ko da su vrhovi dijamantni:drull: (šteta što nemam bolji fotič da to bolje uslikam)Danas mu je 52 dan cvjetanja, i trichomi govore da ce bit gotov kroz nekih 5 dana, ima oko 10% smedih trichoma. Mislim da je na njega dosta utjecalo 13 sati mraka da prije završi
BlueDream2(6).jpg BlueDream2(9).jpg BlueDream2(10).jpg BlueDream2(13).jpg BlueDream2(14).jpg BlueDream2(16).jpg


Chronic Thunder- poceo je padat na sve strane. mislim da je on sutra u jutro na redu. Trichomi kazu da su oko 20% smedi tu i tamo koji kristalni. Danas mu je 52.dan u cvatu. nesto se udebljo al daleko je to do onih vrhova kako bi trebao izgledat.
ChronicThunder(1).jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(4).jpg ChronicThunder(8).jpg


PainKillerXl- kolko se taj udebljo:banana123::drull::drull::drull: jedva zadrzavam vrhove da stoje. Danas mu je 48 dan cvijetanja Trichomi su 70% mljecni ostalo kristalni i tu i tamo koji smeđi. mislim da bi mogo kroz deset dana zavrsit
PainkillerXL(10).jpg PainkillerXL(9).jpg PainkillerXL(8).jpg PainkillerXL(6).jpg PainkillerXL(2).jpg PainkillerXL(4).jpg


Special Queen1- Ona je na redu veceras:makaze: danas joj je 50 dan cvjetanja trihomi su na oko 20% smedi nije se bas nesto pretjerano udeblajala al su vrhovi tvrdi ko kamen. mislim da je imala nut.lock
SpecialQueen1(9).jpg SpecialQueen1(8).jpg SpecialQueen1(7).jpg SpecialQueen1(6).jpg SpecialQueen1(5).jpg SpecialQueen1(4).jpg
Special Queen2- ljepo se udebljala, danas joj je 50. dan cvjetanja trichomi su skoro svi mutni oko 10% smedih i tu i tamo koji kristalni vidit cemo situaciju koroz koji dan. jako je blizu
SpecialQueen2(11).jpg SpecialQueen2(10).jpg SpecialQueen2(4).jpg SpecialQueen2(3).jpg SpecialQueen2(9).jpg
Special Queen3- Predivno se udebljala danas joj je 49 dan cvjetanja sa trihomima je ko i predhodna vrhovi opasno tvrdi i nabijeni


SpecialQueen3(9).jpg SpecialQueen3(8).jpg SpecialQueen2(9).jpg SpecialQueen3(6).jpg SpecialQueen3(5).jpg SpecialQueen3(3).jpg

Eto toliko za ovaj upp
Do sljedeceg puta ostani zdravi veseli i napuseni:joint2::rasta::razvaljen:::rolleyes::vutra::respect:
ljevo.jpg desno.jpg

 

Prilozi

  • BlueDream2(11).jpg
    BlueDream2(11).jpg
    133,2 KB · Pregleda: 27

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Update: Harvest Royal Caramel
Evo naso sam nesto vremena pa cu zabiljezit harvest
Zavrsila je u 87. danu zivota i 42.dan na 12/12 od toga je 38 dana cvjetala
Od dvije sjemenke koje sam stavio na klijanje izasla je samo jedna. Od početka je imala problema, neko zutilo na vrhovima lisca ju je pratilo cjeli njen vjek, u 4. tjednu cvjetanja napali su je Syphlid, na kraju je dobila neke fleke po liscu i trichomi su rekli da je gotova
Mogla je jos ona pumpat ali sprecavali su je problemi. Za trimanje je bila laka, otrimana:makaze: je bila za 1.5h sa dvjema škaricama:ljubav:
Vrhovi su poprilicno tvrdi 8/10, miris 9/10 predivan miris vockast i jak. Trim je bogat trichomima, imala je dosta kokica, ali i dosta odlicnih vrhova, s obzirom da je od treninga imala samo LST i ful lagani looli

Od hrane je pojela
Root Juice-12ml
Bio Grow- 24ml Nije bila bas pretjerano željna dušika pa je nisam ni previse hranio
Bio Bloom-39ml
Top Max- 45ml
Mellase- 1.5 male žličice na 3 puta

Od dvjie karemele koje sam uzgojio ova je definitivno bolja od one iz prvog growa. Puno više trihoma ima, i vec sad, nakon 5-6 dana kjuranja ima odličan rad
Mozda cu je jos nekad uzgajati jer ima odličan okus i miris
Harvest caramela (1).jpg Harvest caramela (2).jpg Harvest caramela (3).jpg Harvest caramela (4).jpg Harvest caramela (5).jpg Harvest caramela (6).jpg Harvest caramela (7).jpg Harvest caramela (8).jpg Harvest caramela (9).jpg Harvest caramela (10).jpg Harvest caramela (11).jpg Harvest caramela (12).jpg Harvest caramela (13).jpg Harvest caramela (14).jpg Harvest caramela (15).jpg Harvest caramela (16).jpg Harvest caramela (17).jpg Pauza:razvaljen:::rasta:::lulamira:: Harvest caramela (18).jpg Harvest caramela (19).jpg Harvest caramela (20).jpg
Do sljedeceg upp budite zdravi veseli i :razvaljen::
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutro evo me s jos jednim upp harvesta
Harvest Special Queen 1-
Zavrsila je prva medu kraljicama U 86. danu života i od toga je 50 dana cvjetala. nesto ju je mucilo i nije se bas nesto udebljala.
Vrhovi masni i tvrdi(9/10), jako lagana za trimanje, izuzetno jak vocni miris sa mjesavinom borovine a u pozadini ko da je neki skunk
Mogla je puno bolje napredovati al mislim da su symphlid napravili svoje
Od hrane je ukupno pojela

Root Juice-30 ml
Bio Grow-27ml
Bio bloom-42ml
Top Max 58ml
Mellasa- 3 Žličice (3 puta kroz grow)
Od 3 Koje sam uzgojio ova ima najmrsavije ali najtvrde vrhove. Nakon 3 dana spage zapalio nekoliko kokica i moram rec da je rad vec fin. al o tome cemo na smooke reportu
SpecialQueen1 (1).jpg SpecialQueen1 (2).jpg SpecialQueen1 (3).jpg SpecialQueen1 (4).jpg SpecialQueen1 (5).jpg SpecialQueen1 (6).jpg SpecialQueen1 (7).jpg SpecialQueen1 (8).jpg SpecialQueen1 (9).jpg SpecialQueen1 (10).jpg SpecialQueen1 (11).jpg SpecialQueen1 (12).jpg SpecialQueen1 (13).jpg SpecialQueen1 (14).jpg

Chronic Thunder harvest
Eto i on je pao pod skarice:makaze:. Ovo je najgora biljka koju sam u zivotu imao i nikad vise ovakve nece prezivjeti kraj:grrr:
Ovo je bilo 6 sati trimanja sa dvoje skarica Uzas za trimanje. bio je dosta ljepljiv, miris nije nesto poseban
vrhovi dugacki al prozracni.
Prvo je odlicno rastao onda samo od jednom na prebacivanju, otiso u vis i to za 35 centi u dva dana tad je dobio lolipop a i to ga je vjerojatno previse stresiralo. ili je krivac vrucina

Ova Barny-eva farma me bas iznevjerila, imao sam puno nade da je odlican breeder,(prije 3 godine ista stvar sa pineaple chunk, tad su mi poslali u zamjenu Sin Tra Bajo, i ni kotiledona nisam vidio ni od jedne) od 5 sjemnki samo je jedna izgurala ostale su samo provirile kilcu iz sjemena i dalje nista. Pokusavao sam i cim je izvirila klica odmah s njom u zemlju i da je ostavim u maramici i do 5 dana... Rezultat je uvjek isti. I od te jedne menke dobim sta??? Malo kvalitetniji trim bi ja reko. Nakon 2.5 dana spage vec je bio suh, toliko su mi ruzni vrhici da ga nisam ni htio probat kakav je. Probat cu u ulju. hehe. I definitivno nikakva Barny-eva farma nece u moj ring, NIKAD.
sudac pada na patos
Eto pao je "touch Down"
Chronic (5).jpg
Chronic (1).jpg Chronic (2).jpg Chronic (3).jpg Chronic (4).jpg Chronic (6).jpg Chronic (15).jpg Chronic (13).jpg chronic Thunder (8).jpg chronic Thunder (16).jpg chronic Thunder (7).jpg chronic Thunder (24).jpg chronic Thunder (26).jpg chronic Thunder (25).jpg
Eto toliko za ovaj puta. do sljedeceg puta budite dobri:razvaljen:: zdravi i veseli:respect::rolleyes::vutra:
 

Prilozi

  • Chronic (8).jpg
    Chronic (8).jpg
    252,8 KB · Pregleda: 30
  • chronic Thunder (3).jpg
    chronic Thunder (3).jpg
    222,9 KB · Pregleda: 28
  • chronic Thunder (20).jpg
    chronic Thunder (20).jpg
    181 KB · Pregleda: 23
  • chronic Thunder (23).jpg
    chronic Thunder (23).jpg
    195,2 KB · Pregleda: 30

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Update Harvest
Ljep pozdrav Wutroljupke i wutroljupci, evo uhvatilo se vremena Da se napravi update s berbama.
Sljedeča je po redu bila Special Queen2
Zavrsila je u 89. danu života od toga je cvjetala 53 dana.
Berba je bila vrlo jednostavna laka za trimanje, trim bogat, vrhovi masni i tvrdi, no ne ko od nezine sestre koja je zavrsila prije, ali su zato deblji. Miris isti ko i i od prve. Nakon 3 dana susenja otisla u tegle i sad je na cjuranju. Jos koji dan Pa cu je kusat:vozdra::rasta:
Lagana za uzgoj uz jedan toping i malo LST dala je dosta dobre rezultate. Da na kraju nije bilo nametnika vjerojatno bi to bilo malo vise
Od hrane je pojela malko vise B.B i Mellase nego ona prva
Special Queen2(1).jpg Special Queen2(2).jpg Special Queen2(3).jpg Special Queen2(4).jpg Special Queen2(5).jpg Special Queen2(6).jpg Special Queen2(7).jpg Special Queen2(8).jpg Special Queen2(9).jpg Special Queen2(10).jpg Special Queen2(21).jpg Special Queen2(12).jpg Special Queen2(13).jpg Special Queen2(14).jpg Special Queen2(16).jpg Special Queen2(17).jpg Special Queen2(18).jpg Special Queen2(19).jpg Special Queen2(20).jpg
Dan kasnije dosla je na red Special Queen 3
Lagana za uzgoj, jos laksa za trimanje, vrhovi tvrdi masni i debeli. Opet ce nakad u ring. samo prvo trebam jos neke indice isprobati:joint2:

Aspecial Queen3(1).jpg Aspecial Queen3(2).jpg Aspecial Queen3(3).jpg Aspecial Queen3(4).jpg Aspecial Queen3(5).jpg Aspecial Queen3(6).jpg Aspecial Queen3(7).jpg Aspecial Queen3(8).jpg Aspecial Queen3(9).jpg Aspecial Queen3(10).jpg Aspecial Queen3(11).jpg Aspecial Queen3(12).jpg Aspecial Queen3(13).jpg Aspecial Queen3(14).jpg Aspecial Queen3(15).jpg Aspecial Queen3(16).jpg Aspecial Queen3(17).jpg Aspecial Queen3(18).jpg

Svjetla u boxu su pogasena prije 3 dana tad sam ubro zadnjeg Blue Dream.
Ako stignem veceras cunapravit jos jedan upp ako ne cujemo se trasu
Ostajte mi dobri veseli i debeli :vutra::respect: