Prvi out, seeds from ketpa :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.03.2015
9
37
13
DSC00269.jpg DSC00270.jpg DSC00271.jpg DSC00272.jpg UPDATE

Pozdrav ljudi! :) evo taman sam se vratio sa sajta.Pokisao do koze i jos mi usput pukne guma hahah di ces vece srece!

Nego da se mi vratimo biljcicama! Ona biljka koja je bila bijela sada tog bjeloga vise skoro pa ni nema,te je pokazala spol ZENSKO :skot:::makaze:
(ali pošto sam ja konj kada sam zurio nisam zakljucao mobitel pa je ta slika nestala :( ,ali cu je slikat za 1-2 dana)

Ona biljcica sto je bila zuta i kojoj sam pokidao skoro sve listice(ostavio sam samo gornja 2) krenila je pustati nove listove

Takoder,one dvije male su zdrave i dobro napreduju. :D

evo malo slikica:let: nakraju su slikice gore zavrsile haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LeteciBurek
23.03.2015
9
37
13
zaboravio sam reci , na drugo slici se vidi da je uspjesno odraden toping i za tj dana bi trebale u zemlju ici , nisu bas puno rasle jer u ovih sedam dana je bilo dva dana sunca ostalo kisa samo...
 
23.03.2015
9
37
13
UPDATE: upravo sam se vratio sa sajta i uznojio se do koze tako da je i njima stoput bolje nego proteklih kisnih tj. dana


1.biljka(topirana): vidi se veliki napredat u ova dva-tri dana kako je buknila na suncu , ova topirana je stara mj dana i 2 tjedna i pocela je lagano pokazivati spol al nisam jos siguran šaje koja je , dlacice(pistile) su na na pocetku zelene a pri samom vrhu su smeđe a nisam uspio uslikat sa ovom svojom krntijom od mobitela tak da cu bit siguran šaje za tj dana , DSC00276.jpg DSC00277.jpg DSC00278.jpg


2.Biljka(netopirana)samo necural bajo moj: ova ima vece dlacice(pistile) i naravno i ona je stara mj dana i 2 tjedna i pocela je bas smrdit koda su hedovi vec poceli ša me ugodno iznenadilo al to nemora nista znacit , neznam jos jel zenka al ima isto dlacice(pistile) sam sto su cijeli zeleni dok na ovoj topiranoj ima na vrhu smeđega.. DSC00273.jpg DSC00274.jpg DSC00275.jpg


3.biljka : DSC00279.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
Fotke su lose ali kako mislis pocele cvjetati !!
Sjeme iz paketa a vec cvjetaju !!??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domaga
23.03.2015
9
37
13
UPDATE

Bio sam na sajtu prije nekih 2 dana,par dana je padala kisa pa nisam mogao otici...Gnojio sam sa nekim gnojivom za vegetaciju i pokazalo se dobro tj.biljke dobro napreduju :D evo par slikica.Stare su nekih mjesec ipo-2 mjeseca...P.S.-jedna biljka je pustena da raste svojim tokom,a na drugoj je radjen multitopping

Zajednicka slika

DSC00288.jpg
1.biljka:

DSC00289.jpg DSC00291.jpg
2.biljka

DSC00290.jpg

DSC00293.jpg
Puno sunca zelim svim growerima i growericama :D
 
23.03.2015
9
37
13
obje su sada u kantama kakim jesu , i da joj nadopunim zemlje nebi nista pomoglo jer korijen ide prema dole :) , ici ce u vece kante cim budem uvjeren da su zenke i cim velike pestile , ja smatram da su obje zenke jer iz svakog jajeta ima jedna dlacica samo cekam da vidim oce se ta jajasca objesit il je to ipak zenka pa cu ih onda presadit a do tad opusteno
 

faki

Aktivan Član
19.09.2014
134
316
63
forest
vazi druze kako ti kazes tvoj je dnevnik samo sam nabacio informativno jer znam da sam i ja polu prazan kalj furao pa kad sam ga napunio budila me svako jutro i pevala mi na uvce
 
  • Sviđa mi se
Reactions: domaga
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.